En İyi Lazer Yazıcı Tavsiye

Ofise, okula veya diğer kamu kurumları ile daha farklı iş yerlerine yazıcı alacak fakat en iyisi olsun diyenlerdenseniz sizler için bu yazımızda en iyi lazer yazıcı markası hangileri araştırdık ve lazer yazıcı tavsiye listemizi oluşturduk.

En İyi Lazer Yazıcı Markası Hangisi?

Bulut teknolojiler giderek artsa da iş dünyası ellerinde bulunan verilerin ve bilgilerin dijital ortamda saklanmasından ziyade basılı bir şekilde saklanmasına daha önem vermektedirler. Yazıcıların günümüzde halen popüler olduğunu, üreticilerin daha ekonomik şartlar üzerine baskı yapan makineler geliştirdiklerini söyleyebiliriz. Bu tür arayışlarda olan kişilerin ihtiyaçlarına çözüm üretebilmek adına bugün bu yazımız içerisinde lazer yazıcı Tavsiye üzerine konuşmaya çalışacağız.

Okı Mb492Dn Faxlı Çok Fonksiyonlu Laser Yazıcı

en iyi lazer yazıcı – oki mb492dn

A4 boyutundaki kağıtların basımına uygun olacak şekilde üretilmiş olan bu yazıcı, dakikada 40 baskı çıkarabilmesi ile kendisini gösterebilmekte. Aylık toplamda 80,000 sayfa basma kapasitesi bulunan yazıcı, sadece siyah-beyaz çıktı alabilmekte. Yazıcının güncel satış fiyatı ise 2,000 TL olarak gösterilmekte.

HP M426fdn (F6W14A)Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı 26A / 26X / 26XC

lazer yazıcı tavsiye – hp m426fd

Birçok kağıt ebatı üzerinde çok fonksiyonlu baskılar yapabilen bu yazıcı, birçok işletme ve kurumun ortak tercihi olarak gösterilmekte. Yazıcının sadece siyah-beyaz basma özelliğinin bulunduğunu, renkli basım özelliğinin bulunmadığını eklemek istiyoruz. Güncel satış fiyatının ise 1,850 TL’den başladığını görmekteyiz.

Samsung Sl-M3370fd Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı

en iyi mono lazer yazıcı – samsung sl-m3370fd

Lazer yazıcı kategorisindeki en iyiler arasında olmasına karşın bu yazıcının bazı ufak eksikliklerinin bulunduğunu görülmekte. Wi-Fi desteği bulunmayan yazıcı, birçok kağıt tipi üzerinde çok fonksiyonlu baskılar yapabilmekte. 1,000 TL’den başlayan fiyatlar ile satılması yazıcının alınabilir olmasına olanak sağlamakta.

Lazer yazıcı tavsiye alanındaki ürünlerin biraz pahalı olması sizlerin de dikkatini çekmiş durumdadır. Bu tür yazıcıların üretimlerinin oldukça pahalı olmalarından dolayı fiyatlar tüketicilere yansıtılmış durumdadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

halilb tarafından yazılmıştır

Website kurucusu ve SEO takım lideri. Uzman Tavsiyesi sitemizde sizler için tavsiye ürünlerimizi derlemekteyiz. Bu tavsiyelerimiz de en iyi ürünleri seçmeye özen göstermekteyiz.
Türkiye de tavsiye ve en iyi ürünler önerisinde bulunan bir websitesiyiz. Bu önerilerimizi alanında uzman kadromuz ile oluşturmaktayız.
En iyi tavsiye listelerimiz yukarıda da belirttiğimiz üzere her ne kadar uzman kişilerce önerilse de kişiden kişiye değişiklik gösterebildiğinden dolayı birebir hizmet almadan kullanılmamalıdır. Bu her ne olursa olsun tüm en iyi tavsiye içeriklerinde geçerlidir.