en iyi mobilya markaları

En İyi Mobilya Markaları Tavsiye

Mobilya alacakların en iyi mobilya markaları ile ünlü mobilya markaları önerileri arayanlar için en iyi ünlü mobilya markaları sıraladık.

Yeni mobilya alacakların ünlü mobilya markaları ile en iyi mobilya markaları listesi arayanları için bu yazımızda en iyi mobilya markaları sıraladık. Evini yenileyenler, yeni evlenenler veya evlenme arifesinde olanlar için mobilya tavsiyeleri hakkında siz değerli okuyuculara bilgi vermeyi amaçlıyoruz.

Evlenmeye hazırlanan ve yuva kurma telaşı içinde olan çiftleri saran en önemli meraklardan biri de mobilya ve dekorasyon meselesidir. Bu iki kavram birbirinden bağımsız olarak ele alınamaz şüphesiz ki. Farklı mobilya ve dekorasyon kreasyonlarına yönelen farklı zevklere sahip çiftler yuvalarını kurarken tatlı bir kararsızlık içinde kalabiliyorlar. Bu çiftler için en ideal mobilya ve dekorasyon alternatifleri son zamanlarda artan firmalarla çeşitlendi.

İnternet üzerinde araştırma yapıldığında sayısız doküman elde etmek; kafaları daha da karıştırıyor.

Önceliklerinizi Belirleyin!

Mobilya ve dekorasyon seçiminde önceliklerinizi belirlemeniz; arayış öncesinde size zaman kazandırır. Ne tarz bir mobilya istiyorsunuz? Nişanlınızla ortak paydada buluştuğunuz noktaları bir araya getirin.
Evin Ölçüleri çok önemli!; Her şeyden önce evinizin ölçülerini almanızda fayda var.

En İyi Tarz Mobilya Markaları

 • Vivense
 • Gündoğdu Mobilya
 • Divanev
 • Enza Mobilya
 • Ergül Mobilya

En İyi Sağlam Mobilya Markaları

 • Bursa-İnegöl Mobilyaları
 • İstikbal/Bellona
 • Doğtaş

En İyi Çocuk Mobilya Markaları

 • Çilek Mobilya
 • Caploonba Mobilya
 • Kupa Mobilya
 • Almila Mobilya

Yukarıda listelediğimiz mobilya markaları haricinde ikea mağazaları veya sitesinde bulunan mobilyaları da rahatça kullanabilirsiniz. İkea mağazalarına gidebilirseniz oda oda yapılan kombinleri rahatlıkla görebilir oda yetmez diyorsanız mağazalarda bulunan mimarlar eşliğinde dilediğiniz şekilde konsept oluşturabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için: ikea çevrimiçi mağazası

En İyi Mobilya Markaları İçin Neye ihtiyacınız var?

Mobilya ve dekorasyon tavsiyeleri ihtiyacınız çerçevesinde şekillenecektir.  O nedenle ihtiyaçlarınızı belirlemeniz gerekir. Evinizi bölümlere ayırarak hangi bölüm için neler yapacağınıza birlikte karar verin.  Zamanınızı en fazla geçirdiğiniz bölüme ayrı bir özen gösterin. Örneğin oturma odasında çok fazla zaman geçirecekseniz alacağınız koltuk ve kanepe gruplarının model ve renk uyumunu yine duvarlarınızın renk uyumuna uydurmanız gerekir. Ya da duvarları yeniden boyayarak size uygun-sizi dinlendirecek ve rahatlatacak Country doğal tarzını benimseyebilirsiniz. Toprak renklerinin farklı tonlarının hakim olduğu Country tarzı evler hem modası geçmeyen hem de doğal bir rahatlık sunan bir tarza sahip.

En iyi mobilya konusunda doğal bir ortam seven çiftler için tavsiyemiz Country mobilyalar olacaktır. Evlerimiz yaşamımızın büyük bir bölümünü geçirdiğimiz rahatlama konaklama barınma mekanlarımızdır. Evlerin mobilya ve dekorasyonlarında Country tarzı mobilyalar seçmek evinize mütevazi, şık doğal sıcak ve samimi bir tarz katacaktır.

Toprak rengi ve türevleri tonlara sahip Country tarzı mobilyalar natürel pastel tonlarla sizleri çok rahatlatacak. Ladin ve köknar ağaçlarından imal edilen Country Mobilyalar krem-bej rengi duvarlarla eşsiz bir uyum sağlıyor.

Tavsiye ettik: En İyi Ev Gereçleri Tavsiyelerimiz

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Puan Veren Sayısı:/Ort. Puan:

Şimdiye kadar puan verilmedi! İlk değerlendiren siz olun.

Teşekkürler..

Bizi sosyal medyada takip edebilirsiniz!

Bu yazı sizin için yararlı olmadığından dolayı üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu gönderiyi nasıl iyileştirebileceğimizi söyleyin?

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle

Gamze BÜLBÜL tarafından yazılmıştır

Editör/İçerik Üreticisi. Uzman Tavsiyesi sitemizde, çok sayıda model arasında bütçenize ve ihtiyacınıza en uygun modele karar vermenizi kolaylaştırıyorum.
Sitemizde hem deneyim hem bilgiyi odak noktamıza alıp satın alma rehberi oluşturuyorum. Aynı zamanda hayatınızı kolaylaştıracak pratik bilgileri sunuyorum. Ürünler diğer modellerden daha zayıf özelliklere veya daha iyi özelliklere sahip olabilir. Bu noktada sunduğum bilgileri göz önünde bulundurup bütçenize ve ihtiyacınıza en uygun modele karar verebilirsiniz.