içinde

En iyi Muadil Toner Tavsiyesi

Muadil tonerler yazıcıların sahibi olan markalar tarafından değil farklı firmalarca üretilen tonerlere verilen isimdir. Çeşitli yan firmalar muadil toner üretimini arttırınca kalite aranmaya da başlanmıştır. Üretici firma tarafından yazıcıya uygun tonerlerin satışı devam etse de daha ekonomik fiyatlar ile toner satın almak isteyenler muadil tonerlere yönelmektedir. En iyi muadil toner tavsiyesi ise Calligraph markası üzerine yapılmaktadır. Bu tavsiyelerle muadil tonerin lider markası haline gelen Calligraph toner üreticisi çeşitli internet sitelerinde satış alanı bulmuştur.

En iyi muadil toner tavsiyesi olarak Calligraph markasının ürünlerine Avansas, BiriBeniBitirsin, N11, SanalPazar gibi e-ticaret platformlarından ulaşabileceğiniz gibi çeşitli ödeme imkanları ile satın alabileceksiniz. CalliGraph muadil tonerler HP marka yazıcılar ile tam uyumlu olarak çalışmaktadır. FurkanPC internet alışveriş sitesi HP LazerJet’in 1012 / 1010 / 1015 / 1820 / 1020 / 3015 / 3020 / 3030 / 3050 sürümlü yazıcı modelleri ile tam uyumlu olan muadil tonerin 45 TL’ye satışını gerçekleştirmektedir.

Calligraph muadil tonerleri tavsiye etmemizin yanı sıra yazıcılarınız ile sürüm farkının olmadığı ürünleri almanız gerektiğini hatırlatmakta fayda vardır. N11 üzerinden satın alabileceğiniz 51.90 TL karşılığındaki Muadil toner; Canon Laser Shot LBP6000/6018 ve HP LaserJet P1102 / P1102w / M1130 / M1132 / M1217 yazıcılar ile uyumluluk göstermektedir. Ayrıca Canon markasının i-SENSYS LBP6020 ürünü için de ideal bir tonerdir.

HP 1566 / 1536 / 1606 gibi sürüme sahip olan yazıcılar için de  N11 üzerinden Calligraph CE278A ürün koduna sahip muadil toneri satın alabilirsiniz. Fiyatı: 56 TL olarak belirlenmiştir.

Daha birçok model ile uyumlu olarak üretilen genelde HP yazıcılar ile uyum sorunu yaşamayan Calligraph muadil tonerleri Avansas alışveriş sitesi üzerinden de uygun fiyatlar ile satın alabilirsiniz. Avansas’ta yer alan onlarca toner modeli HP yazıcılar için hazırlanmıştır. Fiyatları ise 30 TL’den başlayarak 70 TL’ye kadar çıkmaktadır.

En iyi muadil toner tavsiyesi olarak Calligraph markasını seçtiğinizde pişman olmayacaksınız. Uzun süreli kullanımlar ve kaliteli baskılar için tercih edebileceğiniz bu markanın muadil toner fiyatları da oldukça uygundur. Tek yapmanız gereken yazıcınıza uygunluğunu kontrol etmektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

en iyi ankastre set

En İyi Ankastre Set Tavsiye

İstanbul’da Düğün Mekanları Tavsiyesi