içinde

ŞirinŞirin

En İyi Mutfak Robotu Tavsiye

Mutfak şeflerinden en iyi mutfak robotu arayanlara özel kaliteli ve uygun en iyi mutfak robotu tavsiye 2019 listemizi sıraladık.

Mutfak robotunu değiştirecek ve en iyi mutfak robotu arayanlar için yazımız devamında en iyi mutfak robotu tavsiye 2019 listemizi sıraladık.

En İyi Mutfak Robotu Hangisi

Şüphesiz ki, her mutfağın en önemli yardımcılarından birisi, mutfak robotlarıdır. Birçok fonksiyonel özellikleri sayesinde mutfaktaki en büyük yardımcılarınızın başında gelen mutfak robotları, fiyat ve performans açısından kıyaslandığında doğru orantıda verim sunmalıdır. Çünkü her üründe olduğu gibi bu ürünlerde de, piyasa da birçok marka ve model yer almaktadır. Bu tavsiye yazımızda, en iyi mutfak robotu başlığı altında, sizlere mutfak robotu önerilerimizi sıraladık.

Siemens MK880FQ1 1250W Kompakt Mutfak Robotu

en iyi mutfak robotu
en iyi mutfak robotu-siemens

Mutfaktaki en önemli yardımcılarınızdan birisi olacak Simens mutfak robotu, çok fonksiyonlu keskin bıçağı sayesinde kusursuz bir doğrama sunar. 3.9 lt gibi geniş bir hazne sayesinde, tüm kullanımlar için rahatlık sağlar. 1.5 litre kapasiteli polikarbon mikser kabı sayesinde, karıştırma, doğrama ve çırpma işlemlerinizi kısa sürede gerçekleştirir.
Özel küp kesme aparatı sayesinde, meyve ve sebzelerinizi küp şeklinde kesebilirsiniz.

Yüksek performanslı mini doğrayıcı, hamur yoğurmaya yardımcı metal yoğurma kancası, narenciye sıkacağı, yumurta ve kremalar için paslanmaz çırpıcı ve çift taraflı dilimleme ve rendeleme diskleri, Simens mutfak robotunun diğer önemli özellikleri arasında yer almaktadır. Simens MK 880FQ1 1250w kompakt mutfak robotunun 2 yıl üretici garantisi bulunmaktadır.

Siemens MK3501M Mutfak Robotu

mutfak robotu tavsiye
mutfak robotu tavsiye-siemens

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz siemens mutfak robotu için maddi durumunuz yetersiz kalacaklara aynı ürünün malzeme kısıtlaması yapılarak neredeyse yarı fiyatına ‘Siemens MK3501M’ serisi mutfak robotunu alabilirsiniz.

Tefal MasterBlend 750 W – Mutfak robotu tavsiye

en iyi mutfak robotu
en iyi mutfak robotu-tefal

Tefal markasının satışa sunduğu mutfak robotu, mutfakta birçok işiniz için yardımcı olacak şekilde tasarlanmış robotlar arasında yer alıyor. 750 W motor gücüne sahip olan mutfak robotu, ergonomik yapısı sayesinde etkin ve rahat bir kullanım sunuyor. Paslanmaz bıçaklı doğrayıcı, 1.5 litre plastik hazne, 12 kademe hız ayarı gibi özelliklere sahip Tefal MasterBlend, bir mutfak robotunda olması gereken neredeyse tüm özellikleri bünyesinde taşıyor.
Meyve sıkacağı aparatı ile, meyvelerinizi en iyi şekilde sıkmanıza yardımcı olur. 3 bıçak ve 6 paslanmaz çelik doğrama diskinden oluşan Tefal MasterBlend 750 W mutfak robotunun piyasadaki diğer rakiplerine oranla hayli güçlü, sağlam ve karlı bir makinedir.

Philips Viva Collection HR1337/00 700 W

en kullanışlı mutfak robotu
en kullanışlı mutfak robotu-philips viva

Philips kalitesi kendisini, en önemli yardımcılarımız arasında bulunan mutfak robotlarında da kendisini göstermiş. 1.5 L geniş mutfak robotu aksesuarı, doğrama için çok yüksek kaliteli metal disk, zor uygulamalar esnasında kullanılan turbo düğmesi ve optimum performans için 5 kademe hız ayarı, Philips mutfak robotunun başlıca özellikleri arasında yer almaktadır.
Kaliteli doğrama bıçağı sayesinde, tüm malzemelerinizi hızlı bir şekilde doğramak mümkün. Yumurta ve krema gibi çırpılması gereken gıdaları çırpmak için, oldukça etkili çırpma aksesuarları da, Philips mutfak robotunun sunduğu özelliklerden bazılarıdır.
Ürünün piyasa değeri 350-600₺ dir.

Vestel Tarçın S Multi Blender Seti

en iyi mutfak robotu markaları
en iyi mutfak robotu markaları-vestel tarçın

Hem kaliteli olsun hemde ucuz olsun diyorsanız daha uygun fiyatlara mutfak robotu arayanlara tavsiye edebileceğimiz mutfak robotları arasında yer alan Vestel Tarçın S Multi, 700 W motor gücüne sahip olup, zor işleriniz için kullanabileceğiniz turbo özelliğine sahiptir.
Ayarlanabilir hız kademesi bulunan robotun, 900ml. ölçü kabı bulunuyor. Tek tuşla kontrol sağlayabileceğiniz robot, ülkemizdeki beyaz eşya devi Vestel garantisi ile satışa sunuluyor.

Hangi Mutfak Robotunu Almalıyım?

Sonuç olarak hangi mutfak robotu almalıyım diyecek olacaklar için eğer maddi durumunuz var ise tabiki de elektronik devi siemensi öneririz. Fakat siemensin diğer markalara nazaran gözle görülür fazla enerji tüketiminin olmasını da göz önünde bulundurunuz. Lakin ben o fiyatlara mutfak robotu almam diyenlerdenseniz sizlere önerimiz Vestel markadır. Hem kaliteli hem ucuz olmasının en önemli etkeni yerli üretim olmasıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Masaj Aleti Tavsiye

renkli yazıcı tavsiyeleri 700x350

En İyi Renkli Yazıcı Tavsiye