içinde

En İyi Nemlendirici Krem Tavsiye

Hassas, yağlı, karma veya kuru ciltler için nemlendirici krem önerileri arayanlara en iyi nemlendirici krem ve su bazlı en iyi yüz nemlendirici sıraladık.

Nemlendirici tavsiyesi

Özellikle soğuk kış günlerinde ihtiyaç duyulan ve bazı kişiler tarafından yanından ayırt edilmeyen nemlendiricilerin kalitesi de oldukça önemlidir. En iyi nemlendirici markalarını araştırarak en iyi yüz nemlendirici ve tüm ciltler için nemlendirici krem önerileri sizler için sıraladık.

Soğuk kış günlerinin kapıya dayandığı sonbahar günlerinde cilt problemleri de yavaş yavaş kendini göstermeye başlamaktadır. Bu soğuk havaların bizlere olan etkilerinden biri ise cildimizi hiç olmadığı kadar kurutması. Nemsiz bir cilt sadece kuru bir cilt değildir. Aynı zamanda kırışmaya elverişli ve sorun çıkarmaya hazır bir cilt demektir.

Havaların soğuması ile birlikte kuruyan cilt problemleri ile savaşmanın en rahat ve etkili yönü ise tabi ki nemlendirici kremlerdir. Konu bu kadar basit görünse de aslında bir o kadar da karmaşık olduğunu söyleyebiliriz. Her cilt tipi farklıyken, kremlerin aynı olabileceğini düşünmek sizce de saçma olmaz mıydı? Pek çok farklı cilt tipi ve ihtiyaca uygun en iyi nemlendirici önerilerimizi hemen yazımız devamında bulabilirsiniz.

Kuru Ciltler İçin Nemlendirici Krem Önerileri

Kuru ciltler kışın en çok sorun yaşayan cilt tipidir. Hal böyle olunca zaten az olan nemi kaybetmemek ve yerine koyabilmek için oldukça iyi nemlendiricilere ihtiyaç duyar. Bu ihtiyacınızı gidermek adına gelin kuru ciltler için en iyi nemlendirici hangisi görelim.

La Praırıe Skın Cavıar Luxe Sleep Mask 50 Ml

en iyi yüz nemlendirici
en iyi yüz nemlendirici – la prairie skin caviar luxe sleep mask

Bir nemlendirici kremden beklenen nedir? Tabi ki güzel nemlendirmesi ama bunu yaparken gözenekleri kapamayan hafif yapıda olması ve cilde ihtiyaç duyduğu yapıtaşlarını vermesidir. Tam olarak bu tanıma uyan ‘La Prairie skin caviar luxe sleep mask ‘ nemlendirici krem ile soğuk kış günleri korkulu rüya olmaktan çıkacak ve kışın keyfini cildinizde sağlıkla hissedeceksiniz. Bu ürün nemlendirici özelliği dışında kırışıklıklara yumuşak bir görünüm vererek genç görünmeyi sağlıyor ayrıca cildinizi onararak yeni bir görünüme kavuşturuyor.

Darphin Stimulskin Plus Multi Corrective Divine Cream 50ml

en iyi nemlendirici krem
en iyi nemlendirici krem – darphin stimulskin plus multi corrective

Kuru ve çok kuru ciltler için fiyatı kadar becerisi de yüksek bir ürün olan darphin stimulskin plus multi corrective, deniz rezenesi sea emerald ile zenginleştirilerek peptitler ve yaşlılık izlerine karşı küçlü bir nemlendiricidir. Ayrıca ürün, cildin toparlanmasını sağlayarak hücrelerin yenilenmesini güçlendirir, bu sayede kırışıklık ve hücre oluşumunu engeller. Tüm bunların dışında cildinize aydınlık vererek ışıltılı görünmesini de sağlar.

Darphin Hydraskin Rich Cream 50ml

en iyi yüz nemlendirici kremler
en iyi yüz nemlendirici kremler – darphin rich cream

Yukarıda plus serisini önerdiğimiz ürünün fiyatı yüksek gelen takipçilerimiz için Darphin hydraskin rich cream modelini alabilirler. Bu ürün de, doğal özlerden oluşturulmuş yumuşak kremsi ve kadifemsi dokusu ile cildinizi nemlendirerek pürüzsüz ve parlaklık kazandırır. İçeriğinde parabn kullanılmamış olup yaklaşık olarak %80 doğal içeriklerden üretilmiştir.

Neutrogena Hydro Boost Water Gel Nemlendirici Kuru Ciltler için

kuru ciltler için en iyi nemlendirici
kuru ciltler için en iyi nemlendirici krem önerileri – neutrogena hydro boost water gel

Kuru ciltler için sadece pahalı ürünler işe yarar demek oldukça yanlış olur, üstelik piyasada Neutrogena hydro boost water gel nemlendiricisi varken. Uygun fiyatı, yoğun nemlendirmesi, harika kokusu ve hafif yapısı ile fiyat/performans olarak bakıldığında oldukça iyi bir krem tavsiyesi diyebiliriz. Ağırlığının 1000 katına kadar su tutabilme özelliğine sahip hyaluronil asitleri sayesinde nemi cildinizde yoğun bir şekilde tutar. Depolanan nemi cildiniz neme ihtiyaç duydukça buradan karşılar.Bu sayede cildiniz sürekli taze, canlı ve sıkı olarak kalır. Ayrıca ürün yağsız, gözenekleri tıkamayan cildi anında nem ihtiyacını gideren özellikleri vardır.

Karma Ciltler İçin En İyi Nemlendirici Krem Hangisi?

Kışın kuru ciltler kadar belkide en en çok sorun yaşayan cilt tipi karma ciltlerdi. Çünkü cildin bazı yerleri yağlı iken bazı bölgeleri yağsız veya kuru olabilmektedir. Hal böyle olunca iyi nemlendiricilere gerek vardır. Bu ihtiyaçlarınızı giderebilmek için gelin karma ciltler için en iyi nemlendirici krem hangisi görelim.

Institut Esthederm Lift&Repair Absolute Smoothing

karma ciltler için en iyi nemlendirici
karma ciltler için en iyi nemlendirici – institut esthederm absolute smoothing

Cildiniz tamda başlıkta olduğu gibi kimi yer yağlı, kimi yer yağsız veya kimi yeri kuru ise bu ürün bu düzensizliği savaşarak sorunu çözüyor. Cilt düzensizliğine son verdiği gibi kırışıklıklara karşı düzenleyici iken cildiniz üzerinde de komple bakım yaparak ince çizgilerin azalmasını sağlıyor. Düzenli kullanımın sonunda düzgün bir cilt yapısına, azalmış kırışıklıklar, taze ve sıkılaşmış bir cilt ortaya çıkarıyor.

Clinique Moisture Surge 72 Saat Nem Koruma Teknolojili Nemlendirici Krem

en iyi karma cilt nemlendirici
en iyi karma cilt nemlendirici – clinique moisture surge

Yüzünüzü yıkasanız dahi 72 saat boyunca sürekli nem sağlayan bu efsane ürün Auto-Replenishment teknolojisi ile cildin kendini sürekli nemlendirmesi için kerekli su ihtiyacını oluşturur. Tüm bu özellikleri ile cildin sağlıklı bir şekilde ışıldamasını sağlarken daha dolgun ve canlı görünümünü elde eder. %100 parfümsüz bu ürün alerji testlerinden başarı ile geçmiştir. Bu ürünü nemlendirici olarak görürseniz yanılırsınız. Neden mi? Bu ürün sadece cilde yukarıda ki özelliklerinin dışımda 5 dakikalık yoğun nem maskesi olarak kullanılır, aydınlatıcı ve makyaj bazı olarak kullanılır, saç elektiriklenmesini önleyici olarak kullanılır ve de tırnak çevresi onarımı olarak kullanılabilmektedir.

BIODERMA Sensibio Light Cream 40 ml

nemlendirici tavsiye
nemlendirici tavsiye – bioderma sensibio light

Karma, hassas ve normal ciltler için cilt nemlendirici bioderma sensibio light özellikle hassas cilttler için geliştirilmiş patentli formulü içermektedir. Fiyatına göre kullanıcılar tarafından sorunsuz kullanıldığı belirtilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Öğrenci işi araba tavsiyesi

Öğrenci işi araba tavsiyesi

Göz Altı Kapatıcısı Tavsiye

Göz Altı Kapatıcısı Tavsiye