En İyi Oyuncu Mouse(Fare) Tavsiye

Oyuncular için klavyeleri kadar mouse ekipmanlarının da oldukça önemli olduğununu söyleyebiliriz.  Bu yazımızda oyun tutkunları için gaming mouse önerisi sıraladık. Oyuncular için tasarlanan Mouse’lar oldukça fazla fonskiyona sahip olmakta olup birçok işlemi daha kısa sürede yapmaları ile ön plana çıkmaktalar. Bugün, bu yazımız içerisinde en iyi oyuncu mouse tavsiye hakkında bilgiler vererek bu alandaki en iyi ürünlerden bahsetmeye çalışacağız.

Logitech G900 Chaos Spectrum Kablolu/Kablosuz Oyuncu Mouse 910-004607

Logitech, en iyi oyuncu klavyesi üretiminde bulunduğu gibi en iyi oyuncu mouse üretiminde de bulunmaktadır. Bu ürün, sahip olduğu yüksek baskı hassasiyeti ile beraber onlarca farklı fonksiyonu sayesinde listemizin ilk sırasında yer almakta. Bu ürünü, alışveriş siteleri üzerinden 750 TL’den başlayan fiyatlardan satın alabilirsiniz.

Asus L701-1A-ROG Spatha Oyuncu Mouse

Oyuncu mouse’ları genel olarak yüksek performans vermelerinden dolayı hep kablolu olarak kullanılmaktadır. En iyi oyuncu mouse tavsiye önerilerimizin ikinci sırasında yer verdiğimiz Asus, oyuncu bilgisayarları konusundaki iddiasını fare konusunda da yürütmüş olup piyasanın en iyi farelerinden birisini üretmiştir. Asus L701-1A-ROG Spatha Oyuncu Mouse 730 TL’den başlayan fiyatlar ile birçok platformda yeni sahiplerini beklemektedir.

Razer Ouroboros Elite Ambidextrous Kablolu/Kablosuz Oyuncu Mouse

Oyun dünyasının en önemli üreticilerinden birisi olarak gösterilen Razer, fare konusundaki iddiasını bir defa daha göstermiş durumda. Hem kablolu hem de kablosuz kullanım seçeneği bulunan bu mouse, yüksek hassasiyet çemberine sahip durumda. Ürünü 900 TL’den başlayan fiyatlar ile kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Oyuncular için birçok marka yüzlerce çeşit ürün üretebilmektedir. Fiyat aralıkları 50 TL’ye kadar düşse de bu yazımız içerisinde en iyi oyuncu mouse tavsiye seçeneklerinden bahsetmeye çalıştık.

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Puan Veren Sayısı:/Ort. Puan:

Şimdiye kadar puan verilmedi! İlk değerlendiren siz olun.

Teşekkürler..

Bizi sosyal medyada takip edebilirsiniz!

Bu yazı sizin için yararlı olmadığından dolayı üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu gönderiyi nasıl iyileştirebileceğimizi söyleyin?

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle

halilb tarafından yazılmıştır

Website kurucusu ve SEO takım lideri. Uzman Tavsiyesi sitemizde sizler için tavsiye ürünlerimizi derlemekteyiz. Bu tavsiyelerimiz de en iyi ürünleri seçmeye özen göstermekteyiz.
Türkiye de tavsiye ve en iyi ürünler önerisinde bulunan bir websitesiyiz. Bu önerilerimizi alanında uzman kadromuz ile oluşturmaktayız.
En iyi tavsiye listelerimiz yukarıda da belirttiğimiz üzere her ne kadar uzman kişilerce önerilse de kişiden kişiye değişiklik gösterebildiğinden dolayı birebir hizmet almadan kullanılmamalıdır. Bu her ne olursa olsun tüm en iyi tavsiye içeriklerinde geçerlidir.