En İyi Polisiye Filmler Tavsiye

Polisiye film tutkunları için en iyi polisiye filmler hangisi araştırarak en iyi polisiye film tavsiye listemizi oluşturduk.

En iyi polisiye filmleri arayanlar için en iyi polisiye filmler tavsiye yazımız ile sektörün polisiye film önerilerimizi sizlere sıraladık.

IMDB Yüksek Polisiye Film Önerisi

Polisiye, suç, gerilim, birçok kişinin son zamanlarda favori film türü arasında yer almakta. Senaryoları gereği izleyicilerde heyecan, korku, umut oluşmasına olanak sağlayan polisiye filmleri, suç işlenmesi durumunda suçluların başlarına gelecek şeyler hakkında izleyicilere bilgiler vermektedir. Tüm dünya üzerinde suç işlemenin ne kadar kötü olduğu bilinir. Bu nedenle bu yazımız içerisinde sizlereen iyi polisiye filmleri tavsiye vermeye çalılacağız.

Keskin Nişancı (The Sniper)

en iyi polisiye filmler

Kanada ve Hong Kong ortaklaşması ile yapılan bu film, polis timleri arasında yer alan keskin nişancıları anlatmaktadır. Ekipler arasında yer alan Ming, ekibin en iyisi, en başarılısı olarak gösterilmektedir. Ekip arkadaşı Ching, Ming kadar etkili ve güçlü atışlar yapmaktadır. Ming, birgün operasyon sırasında yanlışlıkla rehineyi öldürmesi ile dünyası yıkılır. Hapse atılan Ming, bu olayın arkasında Ching olduğunu düşünür. Kurgusu ile en iyi polisiye filmler listemizde yer alan bu film, kesinlikle izlenmesi gerekenler arasında yer almalıdır.

Flash Point

polisiye filmleri tavsiye

Evet, en iyi polisiye filmleri tavsiye arayanlar için uzak doğudan bi haberimiz var. Ma Jun, polisler içerisinde görevli olan bir dedektiftir. Vietnam içerisinde oldukça güçlü bir çeteye karşı savaş veren Ma Jun, dedektif arkadaşını köstebek olabilmesi için çetenin eline verir. Polisiye filmlerine yakışır bol aksiyon ve geriliminin bulunması filmin izlenebilirlik oranını artırmaktadır.

Çevik Kuvvet (The Sweeney)

polisiye filmleri

Jack Regan ve George, dedektiflik alanında çalışan 2 ünlü müfettişlerdir. Yasaları savunarak suçlulara karşı yapılması gerekenleri işleme alınmasını savunan bu ikili, en iyi polisiye film tavsiyesi listemizin son önerisi olmaktadırlar. Yaptıklarından dolayı suç dünyasını üzerine çeken ikili, büyük bir ekip ile karşı karşıya kalır.  Kimler ile savaştığını bilemeyen ikili, oldukça zor şartlar altında kalabilmekteler.

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Puan Veren Sayısı:/Ort. Puan:

Şimdiye kadar puan verilmedi! İlk değerlendiren siz olun.

Teşekkürler..

Bizi sosyal medyada takip edebilirsiniz!

Bu yazı sizin için yararlı olmadığından dolayı üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu gönderiyi nasıl iyileştirebileceğimizi söyleyin?

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle

Gamze BÜLBÜL tarafından yazılmıştır

Editör/İçerik Üreticisi. Uzman Tavsiyesi sitemizde, çok sayıda model arasında bütçenize ve ihtiyacınıza en uygun modele karar vermenizi kolaylaştırıyorum.
Sitemizde hem deneyim hem bilgiyi odak noktamıza alıp satın alma rehberi oluşturuyorum. Aynı zamanda hayatınızı kolaylaştıracak pratik bilgileri sunuyorum. Ürünler diğer modellerden daha zayıf özelliklere veya daha iyi özelliklere sahip olabilir. Bu noktada sunduğum bilgileri göz önünde bulundurup bütçenize ve ihtiyacınıza en uygun modele karar verebilirsiniz.