En İyi Seri Katil Film Tavsiyesi

Bu yazımızda en iyi seri katil film tavsiyesi arayanlar için en iyi seri katil filmlerini sıraladık. İşte en iyi seri katil film listesi:

Seri katil filmleri çoğu insanda heyecan ve merak uyandırmaktadır. Lakin çoğu senarist tarafından da güzel film çıkması oldukça zor ve az. Bizlerde en iyi seri katil filmleri hangisi araştırdık ve seri katil film tavsiye listemizi sıraladık.

En İyi Seri Katil Film Hangisi

Başarılı oyuncuları bir arada görmek istiyorsanız izleyeceğiniz film türü kesinlikle seri katil filmleri üzerine olmalıdır. Kan dondurucu olaylar, başarılı senaryo sizlerin aksiyon ve korku dolu bir gece yaşamanıza neden olabilir. Sıradanlıktan uzak, farklı tatlar aramak istiyorsanız bu yazımız içerisinde yer alacak olan en iyi seri katil film tavsiyesi listemize bakmanızı öneririz. Listemizde yer alacak filmler şiddet içerebileceğinden dolayı belirli bir yaş grubunun altındaki çocuklarınız ile kesinlikle izlememenizi öneririz.

Sweeney Todd: Fleet Sokağının Şeytan Berberi

seri katil film tavsiye – sweeney tood flet

Johnny Depp, Helena Bonham Carter gibi efsane isimlerin yer aldığı bu film, iyi seri katil film tavsiye listemizin ilk sırasında yer almakta. 2007 tarihinde vizyona giren film, hayatını sessiz, sakin yaşayan bir kişinin öyküsünü anlatmaktadır. Kendisini kıskanan kişinin attığı iftiralar nedeni ile hapse girmek zorunda kalan genç, hapisten çıkması ile beraber intiham almak için yollara düşmektedir.

Kuzuların Sessizliği

seri katil film öneri – kuzuların sessizliği

Eminim ki izlemedi iseniz bile bu filmin ismini birçok kez duymuşsunuzdur. 7 dalda Oscar adayı olarak gösterilmesinden dolayı bizim de en iyi seri katil film tavsiyesi listemiz içerisinde yer almakta. Bir FBI ajanının sapık ve soğukkanlı bir katilin peşinde geçirdiği hikayeyi konu ediniyor. 1991 yılında vizyona giren film, 3 seri halinde 2007 yılına kadar vizyonda kalmaya devam etmiştir.

İhtiyara Yer Yok

en iyi seri katil film hangisi – ihtiyara yer yok

Herkes tarafından bir başyapıt olarak kabul edilen bu film, 2007 yılında vizyona girmiş olup 2008 yılında 4 adet Oscar almayı başarmıştır. Sakin bir kişilik olan Liewellyn, her zaman çıktığı gibi o sabahta avına çıkmıştır. Av sırasında bulacağı bir bavul, dünyanın en gizli seri katilinin peşine takılmasına neden olacaktır.

halilb tarafından yazılmıştır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir