içinde

En İyi Soygun Filmleri Tavsiye

Soygun filmleri arayışında olan kişilere en iyi soygun filmleri tavsiye yazımız ile sektörün önde gelen filmleri arasında öneri listemizi sıraladık.

Her insanın sahip olduğu film kültürünün birbirinden farklı olduğunu söyleyebiliriz. Bazı insanlar aşk, komedi, dram, bilim kurgu gibi türler ile ilgilenirken bazıları ise soygun gibi aksiyonu bol filmlerden hoşlanırlar. Bazı türler için film bulmak bazen oldukça zor olabiliyor. Bu nedenle bizler de bu yazımız içerisinde en iyi soygun filmleri tavsiye üzerine konuşmaya çalışarak bir liste oluşturmaya çalışacağız.

İnsan ve Para

1955 yapımı bir film olmasına karşın tüm Dünyada fırtınalar estirmiş, büyük gişe rekorları kırmayı başarmıştır. Paris’in göbeğinde yapılması planlanan bir soygunu ele alan film, müthiş senaryosu ile izleyenleri kendisine bağımlı hale getiriyor. Film, günümüzde dahi halen popülerliğini koruyarak IMDB listesinde türünde ilk sırada yer almakta.

İçerideki Adam

2006 yılında vizyona giren film, yakın tarihte çıkan rakiplerini dahi alt etmeyi başarmış durumda. Oldukça üst düzey oyuncu kadrosu barındıran film, hiç kimsenin tahmin edemeyeceği bir soygun planlamışlardır. İzleyicilerin ola döngüsü karşısında verdikleri tepki, filmin günümüzde dahi konuşulmasına olanak sağlamış durumda.

Hırsızlar Şehri

2010 yapımı olan hırsızlar şehri, en iyi soygun filmleri tavsiye listemiz içerisinde yer almayı başarmış durumda. Neredeyse bütün bir şehrin soyguna uğradığı bu film, etkileyici senaryosu sayesinde izleyicilerden tam not almayı başarmış durumda.

Banka İşi

Jason Statham bir film içerisinde var ise o filmin en iyiler listesine girmemesi imkansız olduğu ifade edilmekte. 2008 yılında vizyona giren film, soygun senaryosu sayesinde döneminin en iyi soygun filmleri içerisinde yer almayı başarmış durumda. Filmi izlemeseniz bile fragmanına kesinlikle göz atmanızı tavsiye ederiz.

Etiketler: soygun filmleri tavsiye, banka soygun filmleri, maskeli soygun filmleri, en iyi soygun filmleri, araba soygun filmleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En İyi Bebek Oto Koltuğu (İsofix) Tavsiye

En İyi Bebek Oto Koltuğu Tavsiye

En İyi Aksiyon Filmleri Tavsiye

En İyi Aksiyon Filmleri Tavsiye