En İyi Tablet Tavsiye

Bilgisayarlar, hayatımızın her aşamasında bizlere yardımcı olan en büyük teknolojik gelişmelerden birisi olarak gösterilmekte. Bilgisayarlar ile beraber hayatımıza giren tabletler, daha az yer kaplamalarından ve tüm yeterliliklere sahip olmasından dolayı daha da benimsenmiş olduğunu gördük. Bu yazımız içerisinde alınabilecek en iyi tablet tavsiye hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

Microsoft Surface Pro 4

Microsoft tarafından geliştirilen Microsoft Surface Pro 4, Dünyanın en iyi tabletlerinden birisi olarak gösterilmekte. 3,4 Ghz i7 işlemciye sahip olan tablet, 8 GB RAM kapasitesine sahip olması ile kendisini göstermekte. 256 GB depolama alanına sahip olan tablet, 12,3 İnç’lik bir ekran kapasitesine de sahip durumda. Tablet, 5,800 TL’den başlayan fiyatlar ile satılmaktadır.

iPad Pro 12.9

aApple tarafından geliştirilen iPad Pro 12.9 tablet dünyasının en çok kullanılan ürünlerinden birisi olarak gösterilmekte olup bizde en iyi tablet tavsiye listemizin 2. sırasında bu ürüne yer verdik. 32 GB depolama alanı bulunan tablet, 4 GB RAM kapasitesine sahip durumda. İş için oldukça kullanıma uygun olan bu tablet 4,200 TL’den satılmaktadır.

Samsung Galaxy Tab S3

Samsung, telefon üretimi kadar tablet üretiminde de kendisini ispat etmiş durumda. Piyasalar içerisinde oldukça büyük bir pazar payına sahip olan şirket, Galaxy Tab S3 modeli ile kendisini bir kez daha ispat etmiş durumda. 32 GB depolama alanı bulunan Tab S3, 4 GB RAM ile tüm işlerin altından kalkabilmekte. Cihazın satış fiyatının ise 2,400 TL’den başladığını görmekteyiz.

Piyasalar içerisinde oldukça fazla marka binlerce çeşit üretimde bulunmaktadır. 100, 150 TL’lere kadar tablet bulunsa da bizler bu yazımız içerisinde en iyi tablet tavsiye hakkında bilgiler vermeye çalıştık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

halilb tarafından yazılmıştır

Website kurucusu ve SEO takım lideri. Uzman Tavsiyesi sitemizde sizler için tavsiye ürünlerimizi derlemekteyiz. Bu tavsiyelerimiz de en iyi ürünleri seçmeye özen göstermekteyiz.
Türkiye de tavsiye ve en iyi ürünler önerisinde bulunan bir websitesiyiz. Bu önerilerimizi alanında uzman kadromuz ile oluşturmaktayız.
En iyi tavsiye listelerimiz yukarıda da belirttiğimiz üzere her ne kadar uzman kişilerce önerilse de kişiden kişiye değişiklik gösterebildiğinden dolayı birebir hizmet almadan kullanılmamalıdır. Bu her ne olursa olsun tüm en iyi tavsiye içeriklerinde geçerlidir.