En İyi Taşınabilir Harddisk Tavsiye

Yazımızda; en iyi taşınabilir harddisk yorumu arayanlara, ucuz, kaliteli, uygun öneri listesi ile taşınabilir harddisk marka tercihlerimizi sıraladık.

En İyi Harici Harddisk Markaları

Sahip olduğumuz bilgisayarlar, satın alınırken bizlere belirli özellikler dahilinde teslim edilmektedir. Zaman içerisinde ortaya çıkan bazı ihtiyaçlar artık bilgisayarların bazı bölümlerinde yetersizlikler meydana getirmekte. Özellikle disk alanlarının kısa sürede dolması ya da özel dosya ve verilerin güvenilir bir şekilde saklanma isteği, taşınabilir harddisklerin ortaya çıkmasına neden olmuştur. Bizler de bu yazımız içerisinde en iyi taşınabilir harddisk tavsiye üzerine konuşmaya çalışacağız.

En iyi taşınabilir harddisk tavsiye yazımız içerisinde ürünler ile beraber markalarına da değinmeye çalışacağız. Bazı ürünler ucuz ve kaliteli gibi görünmesine karşın markaları nedeni ile satın alınmayacaklar listesine girmektedir.

 WD My Passport 1TB Taşınabilir Harddisk

Belki de WP My Passport markasını ve ürünlerini ilk kez bizim yazımızda göreceksiniz. Bireysel kullanıcıların çok fazla duymadığı, bilişim şirketlerinin favori ürünler listesinde yer alan bu ürün, yüksek aktarım hızına sahip olması ile tanınmakta. en iyi taşınabilir harddisk tavsiye yazımızda bu nedenle bu ürünü ilk sıradan tanıtmaktayız. Ürünün 1 TB’lik modelini alışveriş siteleri üzerinden 2,200 TL’den satın alabilirsiniz.

SAMSUNG USB 3.1 500GB Taşınabilir SSD Harici Bellek

USB 3.1 bağlantı tipine sahip olan bu harici disk, SSD özelliği ile müşterilerinden tam not almış gibi görünüyor. Saniyede minimum 540 MB dosya transferi yapabilen Samsung SSD Harddisk, veri transfer hızına önem veren kişiler için özel olarak üretilmiştir. Ürün, online alışveriş siteleri üzerinden 1,200 TL’den satın alınabilmekte.

Toshiba Canvio Basic 3TB Taşınabilir Harddisk

En iyi taşınabilir harddisk tavsiye yazımızın son ürünü ise teknoloji devi Toshiba şirketine ait. 3 TB olarak piyasaya sürmüş olduğu taşınabilir harddisk, ortalama aktarım hızı ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek düzeyde tasarlanmıştır. Ürün, alışveriş siteleri üzerinden 650 TL’den satışa sunulmakta.

Etiketler: taşınabilir harddisk tavsiye, en iyi taşınabilir harddisk, en iyi harddisk markası, en iyi harici disk

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Puan Veren Sayısı:/Ort. Puan:

Şimdiye kadar puan verilmedi! İlk değerlendiren siz olun.

Teşekkürler..

Bizi sosyal medyada takip edebilirsiniz!

Bu yazı sizin için yararlı olmadığından dolayı üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu gönderiyi nasıl iyileştirebileceğimizi söyleyin?

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle

halilb tarafından yazılmıştır

Website kurucusu ve SEO takım lideri. Uzman Tavsiyesi sitemizde sizler için tavsiye ürünlerimizi derlemekteyiz. Bu tavsiyelerimiz de en iyi ürünleri seçmeye özen göstermekteyiz.
Türkiye de tavsiye ve en iyi ürünler önerisinde bulunan bir websitesiyiz. Bu önerilerimizi alanında uzman kadromuz ile oluşturmaktayız.
En iyi tavsiye listelerimiz yukarıda da belirttiğimiz üzere her ne kadar uzman kişilerce önerilse de kişiden kişiye değişiklik gösterebildiğinden dolayı birebir hizmet almadan kullanılmamalıdır. Bu her ne olursa olsun tüm en iyi tavsiye içeriklerinde geçerlidir.