En İyi Tohum İşi Modelleri ve Nasıl Yapılır?

Tohum İşi Tekniği Nasıl Yapılır?

Hanımların son günlerde gözde el işi uğraşı haline gelen tohum işi sanatı ayrıca kursiyer yetiştirmede de zirveleri görmektedir. Özellikle halk eğitim merkezlerinde tohum işi sanatı kursu ilgi odağı olmaktadır. Tohum işi sanatı için, bir adet iğne, modelimiz de bulunan renklerde ipiniz,bir adet nakış kasnağı ve bir adet kumaş gereklidir.

Gelelim tohum işi teniği nasıl yapılır sorusunun cevabına. Öncelikle kumaşınızı nakışa gerdirmelisiniz. Daha sonra modelinize bir başlangıç belirleyerek iğnenizi kumaşın altından üstüne doğru birkez batırın daha sonra ipiniz ile iğnenizin etrafında 2 tur atarak dolayın ve tekrar iğnenin çıktığı delikten tekrar batırın ve bu şekilde modelinize şekil vermeye devam edin.

Tohum İşi Nasıl Yapılır? Videolu

En İyi Tohum İşi Örnekleri

Modelinizi yukarıda anlattığımız şekilde veya altta vereceğimiz videolu anlatım ile öğrendikten sonra sıra geldi şahane tohum işi modelleri fotoğraflarımıza. Yazımızın devamında okurlarımızı düşünerek en iyi tohum işi modelleri görsel galerimizi oluşturduk.

İşte en iyi tohum işi modelleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

halilb tarafından yazılmıştır

Website kurucusu ve SEO takım lideri. Uzman Tavsiyesi sitemizde sizler için tavsiye ürünlerimizi derlemekteyiz. Bu tavsiyelerimiz de en iyi ürünleri seçmeye özen göstermekteyiz.
Türkiye de tavsiye ve en iyi ürünler önerisinde bulunan bir websitesiyiz. Bu önerilerimizi alanında uzman kadromuz ile oluşturmaktayız.
En iyi tavsiye listelerimiz yukarıda da belirttiğimiz üzere her ne kadar uzman kişilerce önerilse de kişiden kişiye değişiklik gösterebildiğinden dolayı birebir hizmet almadan kullanılmamalıdır. Bu her ne olursa olsun tüm en iyi tavsiye içeriklerinde geçerlidir.