En İyi Tohum İşi Modelleri ve Nasıl Yapılır?

Tohum İşi Tekniği Nasıl Yapılır?

Hanımların son günlerde gözde el işi uğraşı haline gelen tohum işi sanatı ayrıca kursiyer yetiştirmede de zirveleri görmektedir. Özellikle halk eğitim merkezlerinde tohum işi sanatı kursu ilgi odağı olmaktadır. Tohum işi sanatı için, bir adet iğne, modelimiz de bulunan renklerde ipiniz,bir adet nakış kasnağı ve bir adet kumaş gereklidir.

Gelelim tohum işi teniği nasıl yapılır sorusunun cevabına. Öncelikle kumaşınızı nakışa gerdirmelisiniz. Daha sonra modelinize bir başlangıç belirleyerek iğnenizi kumaşın altından üstüne doğru birkez batırın daha sonra ipiniz ile iğnenizin etrafında 2 tur atarak dolayın ve tekrar iğnenin çıktığı delikten tekrar batırın ve bu şekilde modelinize şekil vermeye devam edin.

Tohum İşi Nasıl Yapılır? Videolu

En İyi Tohum İşi Örnekleri

Modelinizi yukarıda anlattığımız şekilde veya altta vereceğimiz videolu anlatım ile öğrendikten sonra sıra geldi şahane tohum işi modelleri fotoğraflarımıza. Yazımızın devamında okurlarımızı düşünerek en iyi tohum işi modelleri görsel galerimizi oluşturduk.

İşte en iyi tohum işi modelleri:

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Puan Veren Sayısı:/Ort. Puan:

Şimdiye kadar puan verilmedi! İlk değerlendiren siz olun.

Teşekkürler..

Bizi sosyal medyada takip edebilirsiniz!

Bu yazı sizin için yararlı olmadığından dolayı üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu gönderiyi nasıl iyileştirebileceğimizi söyleyin?

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle

Gamze BÜLBÜL tarafından yazılmıştır

Editör/İçerik Üreticisi. Uzman Tavsiyesi sitemizde, çok sayıda model arasında bütçenize ve ihtiyacınıza en uygun modele karar vermenizi kolaylaştırıyorum.
Sitemizde hem deneyim hem bilgiyi odak noktamıza alıp satın alma rehberi oluşturuyorum. Aynı zamanda hayatınızı kolaylaştıracak pratik bilgileri sunuyorum. Ürünler diğer modellerden daha zayıf özelliklere veya daha iyi özelliklere sahip olabilir. Bu noktada sunduğum bilgileri göz önünde bulundurup bütçenize ve ihtiyacınıza en uygun modele karar verebilirsiniz.