en iyi torrent siteleri ve programları

En İyi Torrent Siteleri ve Programı Tavsiye

Oyun, Film veya vb. dosya indireceklerin en iyi torrent siteleri tavsiye arayanlar için en iyi torrent siteleri ve programları sıraladık.

Torrentler siteleri eskiden fazla bilinmese de günümüzde yaygın bir şekilde kullanılmaya başlanmıştır. Torrent web siteleri veya diğer torrent programları, herhangi bir veri indirmek için kullanılmaktadır. Bu bir video ya da dosya olabilir. Diğer indirme programlarından farklıdır. Sizler için bu önemli sistemi araştırdık ve hızlı ve en iyi torrent siteleri sıraladık.

En İyi Torrent Siteleri Nasıl Olmalıdır?

En iyi torrentler siteleri gerçek bilgiler içerenler arasında olmalıdır. Bazı siteler sahte yazılım kullandıklarından bilgisayarlara saldırı düzenlemek amacıyla kendilerine torrent görünümü verir. Bu yüzden bu konuya dikkat edilmelidir. En iyi torrent siteleri için öncelikle internet sağlayıcısının güvenliklerinin tam olması gerekir. Torrent sitesinin gerçek olduğunu anlamak için onu daha önce kullanan kullanıcıların yorumlarına bakılabilir. En iyi torrentler siteleri şu şekilde olmalıdır;
• Öncelikle sahte yazılımlara yer verilmemelidir.
• Birden fazla link seçeneği olmalıdır.
• Gerektiğinde yardım sağlayacak canlı destek olmalıdır.
• İndirme işlemleri hızlı olmalıdır.
• İndirme dosyalarının uzantıları çeşitlilik göstermelidir.
• Güvenlikli VPN ayarlarıyla ulaşımın engellenmemiş olması gerekir.

En İyi Torrent Programı Nasıl Olmalıdır?

En iyi torrent programı bilgisayar kapanıp açılsa bile indirmeye devam etme özelliğinin olmasıdır. Bu sayede normalden daha büyük dosyaların indirilmesi kolaylaşır. En iyi torrent işlemcisi tüm işletim sistemlerine uymalıdır. En iyi torrent programı Torrent’tir. Zaten diğer torrent programlarıyla fazlasıyla benzemektedir. Ancak diğerlerine göre daha az basit bir alt yapıya sahiptir. Bu yüzden daha kolay bir kullanım sağlar. Görünüm olarak diğerlerine benzer. Kurulumu da oldukça kolaydır. En iyi torrentler siteleri ve programlarında olması gereken özellikler bunlardır. İnternet tarayıcılarından herhangi birinden rahatlıkla bilgisayara indirilir ve kurulur. Program kurulumu bittikten sonra program otomatik olarak çalışmaya başlar. En iyi torrentler siteleri 2017 yılından itibaren indirme hız karşılaştırması yapılarak belirlenir. En iyi torrent programı 2019 yılında Vuze olarak belirlendi.

En İyi Torrent Siteleri Önerileri

En iyi torrentler siteleri şüphesiz çalışır durumda olanlardır. Bunların yanı sıra güvenlik problemi olmayan ve hızlı indirme işlemi sağlayanlardır. Bu günümüz dijital çağında oldukça önemli bir konudur. Test edilmiş ve herhangi bir güvenlik problemi olmayan torrent siteleri çok az sayıdadır. Yine de bu programların tam manasıyla güvenilir olduğunu söylemek imkânsızdır.

En iyi torrent indirme siteleri sürekli şikâyet edilir ve kaldırılır. En iyi torrentler siteleri için böyle bir durum geçerli değildir. Örneğin en güncel ve klasikleşmiş filmler için YTS torrent sitesini ziyaret etmek yeterlidir. En iyi torrent film sitesi olarak görülür. Bu sitede içerikleri bulmak ve indirmek oldukça kolaydır. En iyi torrent indirme siteleri arasındadır. Farklı seçenekler olmadığından filmler için oldukça ideal bir yapıya sahiptir. En iyi film torrent siteleri için bu sitelerin incelenmesi yeterlidir.

En çok takip edilen diziler için ise EZTV sitesine bakmak gerekir. Bu site aranmak istenen tüm dizilerin bulunabileceği bir sitedir. Dizilerin bölümleri sürekli yenilendiği için beklemeye gerek yoktur. Diziler için bulunabilecek en iyi torrent sitesidir. Klasik bir ara yüzü olduğundan karmaşık bir işlem yapılmasına gerek yoktur. Oyun severler için en iyi oyun torrentler siteleri arasında Zoogle tavsiye edilir. Bu sitenin indirme hızı çoğunlukla şaşırtıcıdır. Çünkü kendini en çok bu konuda geliştirmiş bir sitedir. İstenilen bütün oyunlara buradan ulaşmak mümkündür.

Tüm dosyaların indirildiği torrent siteleri de vardır. Bunlardan bir tanesi TorrentDownloads diğeri ise LimeTorrents ‘dir. Bu iki site de ara yüz olarak oldukça kullanışlıdır. Ayrıca kategori fark etmeden tüm dosyaları hızlı bir şekilde indirme imkânı sağladıkları test edilmiştir. En iyi torrent siteleri; Zamunda.net, Torrents.io ve Zooqle, Kickass Torrent, RARBG, YIFY Movies EZTV’dir çünkü geniş kapsamlı içerikleri vardır. En iyi yabancı torrent siteleri NYAA.SI, YTS.AG ve TORRENTS.ME’dir. En iyi torrentler siteleri Türk olarak Torrentoyundir.com, Bitturk.net, Turksee.com ve Letseed’dir. Bu siteler en iyi yerli torrentler siteleri olarak popüler bir şekilde kullanılmaya devam ediyor.

En İyi Torrent Programı Önerileri

Torrent programlarının sürekli kullananlar için bu programların güvenilir olması önemlidir. Kötü amaçlı yazılımların bilgisayarlara sızmaması açından kullanılan torrent programlarının güvenilir olması gerekir. Bittorrent programı tüm dosyaların indirilmesinde oldukça hızlı işlem yapar. Çok uzun zamandır en iyi torrentler siteleri ve torrent programları arasında yerini korur. Bitcomet diğer programların arasında en gelişmiş içeriklere sahip olanıdır. İndirme işlemi bittikten sonra otomatik olarak virüs taraması yapar. En iyi torrentler siteleri film seçeneği fazla olan sitelerdir.

En iyi torrent programları arasında en hızlı torrent programı olan qTTorrent vardır. Yüksek performans özelliği vardır. Ayrıca ücretsiz olması en güzel yanıdır. Ayrıca bütün işletim sistemlerinde rahatça kullanılır. Tripler en çok tercih edilen torrent programları arasında bulunur. Bilgisayar güvenliğini en üst seviyede tutan bu program sayesinde her çeşit dosya indirirken kullanılır.

Vuze son yılların en gelişmiş ve en çok tercih edilen indirme programlarındandır. İşlev olarak bakıldığında eksiksizdir. Ayrıca diğer bir sürümü Vuze Leap’tır. Bu da bazı bilgisayarlarda işletim sistemi yüzünden çalışmayan Vuze’nin alternatifi olarak düşünülür. En iyi torrentler siteleri ve en iyi torrent oyun siteleri araştırması iyi bir şekilde yapılmalıdır.

Tavsiye Ettik: Ücretsiz ve Güvenilir En İyi VPN Öneri

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Puan Veren Sayısı:/Ort. Puan:

Şimdiye kadar puan verilmedi! İlk değerlendiren siz olun.

Teşekkürler..

Bizi sosyal medyada takip edebilirsiniz!

Bu yazı sizin için yararlı olmadığından dolayı üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu gönderiyi nasıl iyileştirebileceğimizi söyleyin?

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle

Fatih SÖĞÜT tarafından yazılmıştır

İçerik üreticisi. Uzman Tavsiyesi sitemizde sizler için tavsiyelerde bulunmaktayım. Bu tavsiyelerde bulunurken deneyim çerçevesinde tüm kategorilerde en iyileri seçmekteyim.
Satın alma süreci kimi zaman bilgi eksikliği nedeniyle uzun zamana yayılabilir. Objektif bakış açısıyla ürün nasıl kullanıcı deneyimi oluşturur ve diğer modellerden farkı nedir sorularına yanıt veriyorum. Bu sayede süreci kolaylaştırarak ihtiyacınıza en uygun ürüne bütçenizi sarsmadan da sahip olabilmenizi sağlıyorum.