in

En İyi Yerli Telefon Tavsiye

Yazımızda en iyi yerli telefon arayanlara özel hem ucuz hem kaliteli hemde uygun öneri listesi ile yerli telefon marka tercihlerimizi sıraladık.

Amerika Birleşik Devletleri ile son zamanlarda yaşanılan sorunlar, yurt dışından alınan teknolojik ürünlerin boykot edildiğini görmekteyiz. Hemen hemen kullandığımız tüm teknolojik aletlerin yabancı firmalara ait olması ülkemize ekonomik açıdan birçok zararlar vermekte. Bu nedenle artık birçok kişinin yerli malı ürünlere doğru yöneldiğini görmekteyiz. Artık ülkemizin de kendisine ait yerli bilgisayar, telefon, tablet, yazıcı gibi ürünlerinin bulunduğunu, bu tür ürünlere ola ilginin gün geçtikte artığını söyleyebiliriz. Bugün, bu yazımız içerisinde en iyi yerli telefon tavsiye üzerine değinmeye çalışacağız.

General Mobile GM 8

General Mobile, ülkemizin akıllı telefon alanındaki en önemli temsilcilerinden birisi olarak gösterilmekte. Google ile partner ortaklığı bulunan şirket, Android güncellemelerini ilk alacak telefonlar arasında yer almakta. GM 8 model telefonunda 13 MP ön kamera, 13 MP arka kamera bulunmaktadır. Kamera çözünürlüklerini artırmak adına arka kamerada f/2.0, ön kamerada ise f/2.2 diyafram değerleri bulunmaktadır.

Vestel Venüs Z20

Zorlu Holding’e ait olan Vestel, başta beyaz eşya ürünleri olmak üzer teknolojik birçok aleti tamamen yerli ve milli olacak şekilde üreterek pazarlamasını yapmaktadır. Vestel Venüs Z20, 4K video kaydı yapabildiği gibi 21 MP’lik çift arka kameraya, 8 MP ön kameraya sahip durumda. 64 GB Hafızaya, 4 GB RAM’a sahip olan cihaz, en iyi yerli telefon tavsiye yazımız içerisinde 2. sırada yer almaktadır.

Casper VIA A3 Plus

16 MP ön kamera, 21 MP arka kameraya sahip olan Casper VIA A3 Plus, en iyi yerli telefon tavsiye yazımızın son sırasında yer almakta. 64 GB depolama alanına sahip olan cihaz, 6 GB RAM desteği sayesinde oldukça yüksek performanslar sağlayabilmekte. 6.2 inçlik dev ekranı, telefondan maksimum oranda etki alabilmenize olanak sağlamakta.

Etiketler: yerli telefon tavsiye, yerli telefon markaları, en iyi yerli telefon, türk malı akıllı telefon markaları, türk malı telefon isimleri

halilb tarafından yazılmıştır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings