En İyi Yumuşatıcı Tavsiye

En güzel kokan yumuşatıcı ile en iyi yumuşatıcı arayan takipçilerimize en güzel yumuşatıcılar arasından en kalıcı yumuşatıcı hangisi önerdik.

en iyi yumuşatıcı

Çamaşır temizliğinin vazgeçilmez parçaları arasında yer alan yumuşatıcı, belirli kalite standartları ile piyasalar içerisinde yer alıyor. Yazımız içerisinde en güzel kokan yumuşatıcı ve en iyi yumuşatıcı arayan kişiler için bir öneri listesi hazırlamaya çalıştık. Yumuşatıcı alma konusunda bir tedirginliğiniz varsa en güzel kokan ve tercih edilen yumuşatıcı tavsiyelerimiz sizlere oldukça iyi fikir verecektir.

En sağlıklı, doğal yumuşatıcı markaları hangisi?

Hem çamaşırlarınızın yumuşak ve pamuksu hemde parfüm gibi güzel kokan yumuşatıcı arıyorsanız sizler için dermatolojik olarak sağlıklı yumuşatıcı markaları araştırdık. Araştırmalarımız sırasında en sağlıklı olarak bitkisel yumuşatıcıların olduğunu tespit ettik. En iyi bitkisel yumuşatıcı markaları:
1- Prof Saraçoğlu FitoMatik Bitkisel Çamaşır Yumuşatıcısı
2- U Green Clean Bitkisel Yumuşatıcı

En Güzel Kokan Yumuşatıcı

Yumuşatıcı alacak okurlarımızın yumuşatıcıda öncelikle aradıkları kriterin, en güzel kokan yumuşatıcı olmasıdır. Bizde bunu düşünerek yumuşatıcı ürünleri arasından kullanıcıların deneyimlerini gözlemleyerek en güzel kokan yumuşatıcı listemizi sıraladık.

1. Bingo Lovely (Kırmızı Kutu) En İyi Yumuşatıcı

Yıkanmış çamaşırlarımızın ya da evimizin perdelerinin en güzel kokularla etrafa koku saçması hepimizin isteğidir. Özellikle bayanlar yumuşatıcı konusunda daha hassas ve titizdirler. Yukarıda da belirttiğimiz gibi bingo lovely kullananlar ile diğer yumuşatıcı kullananlar arasında değerledirme yaparak Bingo Soft Konsantre Çamaşır Yumuşatıcısı Lovely 1440ml. olan ürününün daha güzel kokulu olduğunu değerlendirdik.

Giysileriniz ile hareket ettikçe aktifleşen parfüm kapsüllerinin parfümsü kokusu ile diğer yumuşatıcılar dan 3 kat daha kalıcı kokusu bir araya gelerek parfüm gerektirmeyen bir deneyim sunmaktadır. Umarım sizlerde beğenerek kullanırsınız.

Daha fazla bilgi ve en uygun fiyat için: Bingo Lovely

2. Yumoş Indigo (Parfüm Etkisi Mor Kutu)

Genelde hepimiz çevremizde güzel kokulu çamaşırları kokladığımızda hangi yumuşatıcı kullanıyorsunuz, üzerinde ki koku yumuşatıcı mı, parfüm mü, yumuşatıcı tavsiye, en güzel kokan yumuşatıcı, en kalıcı yumuşatıcı hangisi, en iyi yumuşatıcı hangisi gibi türden soruları karşımızdaki kişiye sorarız.

Yumoş indigo kullananlar arasında görüş ve yorumları değerlendirerek ikinci sıramızda vermeye karar verdik. Taze çiçeklerin, vanilya ve misk notalarıyla birleştirilerek büyüleyici parfümsü bir kokusu olan yumoş indigo hem güzel deneyimler sunmuş hemde kalıcılık elde etmiştir. Umarım sizlerde severek ve beğenerek kullanacaksınız.

En Kalıcı Yumuşatıcı Hangisidir?

Güzel kokan çamaşırlarda bu kokunun kalıcı ve daimi olması isteklerimiz arasında yer almaktadır. “Hangi yumuşatıcıyı kullanıyorsunuz” diye sorduran kokuyu bulmak aslında çok da zor bir iş değildir. Market raflarında yerini almış birbirinden farklı firmalarla çok sayıda yumuşatıcı vardır. Genelde hepsi güzel kokmakta ancak kalıcılık konusunda bazıları açık ara önde yer almaktadır. Nasıl parfümlerimizi yaz ve kış mevsiminde sıkacağımız türden ayırıyorsak yumuşatıcılar bu noktada ayrılmaktadır. Yani her koku her mevsimde hoş olmayabilir.

En kalıcı yumuşatıcı kokusunu yakalamak için genelde yüksek fiyatlı ürünleri tercih ederiz. Ancak tavsiye olarak yumoş, bingo soft, vernel ve abc gibi marka yumuşatıcıları tavsiye edebiliriz. Tabi bu tavsiyeler diğer ürünlerin kokusunun kalıcı olmadığı anlamına gelmez. Ancak en çok bilinen ve kullanılan, güvenilen, en kalıcı yumuşatıcı bingo soft, yumoş ve verneldir.

 • Yumoş extra lilyum lotus çiçeği, Yumoş hanımeli,
 • Bingo soft lovely,
 • ABC gizemli lotus, ABC soft aşk, ABC zarif orkide,
 • Vernel gül kokusu ve Vernel sensitive kokusu en beğenilen kokulardandır.
 • Bu markaların yanı sıra fiyatıyla da uygun olan Viking yumuşatıcı ve Bulut pembe yumuşatıcı kokuları da oldukça beğenilen ve güzel kokusu ile kullanıcıların hoşuna giden markalardandır.

En İyi Bebek Yumuşatıcısı

Her ne kadar en iyi yumuşatıcı önerisinde bulunsak da bunu bebekleriniz için aynı şeyi söylemek istemiyoruz. Bırakın bebekleriniz kendi kokusu ile koksun. Her şeyin başı sağlık ve doğallık. Fakat yinede ziyaretçilerimizi düşünerek faydalı ve öneride bulunacak olursak, işte en iyi bebek yumuşatıcı tavsiye:

 • Uni Baby Çamaşır Yumuşatıcısı
 • Bingo Soft Oğluşum/Bingo Soft Canım Kızım
 • Prof Saraçoğlu FitoMatik Bitkisel Çamaşır Yumuşatıcısı
 • U Green Clean Baby Bitkisel Çamaşır Yumuşatıcısı

Dikkat: Bu sayfada yer alan bilgiler genel tavsiye niteliğindedir. Yumuşatıcı gibi konsantre içeren kozmetik ürünleri, alerjen, tahriş veya diğer sağlık sorunlarını tetikleyebileceği gibi doğrudan sorun da oluşturabilmektedir. Burada yer alan bilgiler tavsiye niteliğinde olup hiçbir sorumluluk taşımamaktadır. Ürünleri kullanmadan önce sağlık şartlarınızı gözden geçirmenizi hatta uzman bir doktordan bilgi almanızı rica ederiz.

Tavsiye ettik: En İyi Çamaşır Suyu Tavsiye

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Puan Veren Sayısı:/Ort. Puan:

Şimdiye kadar puan verilmedi! İlk değerlendiren siz olun.

Teşekkürler..

Bizi sosyal medyada takip edebilirsiniz!

Bu yazı sizin için yararlı olmadığından dolayı üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu gönderiyi nasıl iyileştirebileceğimizi söyleyin?

4 Yorum

Yorum Yap
 1. Ben toza ve alerjiye karşı deterjan ve Yumuşatıcı araştırması yaptım. Çünkü benim alerjim olduğundan çoğu deterjan ve Yumuşatıcı lar hapşurtuyordu. Bende Yumuşatıcı da bebekler için olanlarda yumoş ve abc bebekler için olmayanı da bulutu kullanıyorum.

 2. Merhabalar Serpil Hanım,
  Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz. Bingo Soft Lovely Çamaşır Yumuşatıcısı, ekonomik bir üründür ve kokusu kalıcıdır. Yumuşatma performansı da gayet başarılıdır. Konsantre yumuşatıcı kullanmayı tercih ediyorsanız Yumoş Extra kullanmanızı öneririz. Yumuşatıcı kullanmadan da elektriklenmeyi önleyecek, güzel koku bırakabilecek farklı bir ürün isterseniz, Domol Kurutma Makinası Özel Yumuşatıcı Mendil’i kullanabilirsiniz.
  Sevgilerle.

Bir cevap yazın

You have to agree to the comment policy.

halilb tarafından yazılmıştır

Website kurucusu ve SEO takım lideri. Uzman Tavsiyesi sitemizde sizler için tavsiye ürünlerimizi derlemekteyiz. Bu tavsiyelerimiz de en iyi ürünleri seçmeye özen göstermekteyiz.
Türkiye de tavsiye ve en iyi ürünler önerisinde bulunan bir websitesiyiz. Bu önerilerimizi alanında uzman kadromuz ile oluşturmaktayız.
En iyi tavsiye listelerimiz yukarıda da belirttiğimiz üzere her ne kadar uzman kişilerce önerilse de kişiden kişiye değişiklik gösterebildiğinden dolayı birebir hizmet almadan kullanılmamalıdır. Bu her ne olursa olsun tüm en iyi tavsiye içeriklerinde geçerlidir.