içinde

En İyi Zombi Film Tavsiyesi

En İyi Zombi Film Tavsiyesi

Bu azımızda en iyi zombi film tavsiye arayanlara imdb yüksek zombi filmleri ve en iyi zombi filmleri verdik. İşte en iyi zombi filmleri listesi:

İmdb Yüksek Zombi Filmleri

Son yıllarda oldukça popüler hale gelen zombi filmleri, gençler tarafından oldukça fazla seviliyor. Dünyanın en büyük yapım şirketleri, bu türe olan ilginin artmasından dolayı çekimlerini ağırlıkla zombi filmlerine vermeye çalışmıştır. Her kesim tarafından izlenebilen bu tür, içeriğinde aynı zamanda büyük oranda bilim kurgu barındırmaktadır. Bu tür filmlere ilgi duyan kişiler için bu yazımız içerisinde en iyi zombi film tavsiyesi üzerine bilgiler vermeye çalışacağız.

Yaşayan Ölülerin Gecesi (Night of the Living Dead)

IMDB içerisinde almış olduğu 7,9 puan ile en iyi zombi film tavsiye listemizin ilk sırasında yer almaktadır. 1968 yılında çekilmiş olmasına karşın kendisinden sonra gelen tüm filmlerin alt etmeyi başarmıştır. Dünya zombi film tarihine örnek olarak gösterilmesinden dolayı sevilmektedir. Dünyanın zombi istilasını konu edinen filmi muhakkak izlemenizi tavsiye ederiz.

Zombi (Dawn of The Dead)

IMDB üzerinden 8.0 puan alan Zombi filmi, konusu itibari ile en iyi zombi film tavsiyesi listemiz içerisinde yer almakta. Film, Yaşayan Ölüler gecesi filminin yeniden uyarlanması ile çekilmiştir. Film içerisinde kullanılan efektler başta olmak üzere devam filminin konusu da izleyicileri etki altına almayı başarmıştır.

Zombilerin Şafağı (Shaun Of The Dead)

Zombi filmi gibi IMDB’den 8.0 puan olan Zombilerin Şafağı, bir kasabanın bütünü ile zombi  saldırısına uğramasını konu edinmekte. Zombiler ile mücadele konusunda büyük kahramanlık gösteren filmin başrol oyuncuları, senaryonun iyi bir şekilde işlenmesine katkı sağlamışlardır

Etiketler: imdb yüksek zombi filmleri, en iyi zombi filmleri, zombi filmleri tavsiye, en iyi zombi filmleri listesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

lens markası tavsiye

En İyi Lens Markası Tavsiye

En iyi Air Mouse Akıllı TV Kumanda Tavsiye

En iyi Air Mouse Akıllı TV Kumanda Tavsiye