En İyi Zombi Film Tavsiyesi

Bu azımızda en iyi zombi film tavsiye arayanlara imdb yüksek zombi filmleri ve en iyi zombi filmleri verdik. İşte en iyi zombi filmleri listesi:

İmdb Yüksek Zombi Filmleri

Son yıllarda oldukça popüler hale gelen zombi filmleri, gençler tarafından oldukça fazla seviliyor. Dünyanın en büyük yapım şirketleri, bu türe olan ilginin artmasından dolayı çekimlerini ağırlıkla zombi filmlerine vermeye çalışmıştır. Her kesim tarafından izlenebilen bu tür, içeriğinde aynı zamanda büyük oranda bilim kurgu barındırmaktadır. Bu tür filmlere ilgi duyan kişiler için bu yazımız içerisinde en iyi zombi film tavsiyesi üzerine bilgiler vermeye çalışacağız.

Yaşayan Ölülerin Gecesi (Night of the Living Dead)

IMDB içerisinde almış olduğu 7,9 puan ile en iyi zombi film tavsiye listemizin ilk sırasında yer almaktadır. 1968 yılında çekilmiş olmasına karşın kendisinden sonra gelen tüm filmlerin alt etmeyi başarmıştır. Dünya zombi film tarihine örnek olarak gösterilmesinden dolayı sevilmektedir. Dünyanın zombi istilasını konu edinen filmi muhakkak izlemenizi tavsiye ederiz.

Zombi (Dawn of The Dead)

IMDB üzerinden 8.0 puan alan Zombi filmi, konusu itibari ile en iyi zombi film tavsiyesi listemiz içerisinde yer almakta. Film, Yaşayan Ölüler gecesi filminin yeniden uyarlanması ile çekilmiştir. Film içerisinde kullanılan efektler başta olmak üzere devam filminin konusu da izleyicileri etki altına almayı başarmıştır.

Zombilerin Şafağı (Shaun Of The Dead)

Zombi filmi gibi IMDB’den 8.0 puan olan Zombilerin Şafağı, bir kasabanın bütünü ile zombi  saldırısına uğramasını konu edinmekte. Zombiler ile mücadele konusunda büyük kahramanlık gösteren filmin başrol oyuncuları, senaryonun iyi bir şekilde işlenmesine katkı sağlamışlardır

Etiketler: imdb yüksek zombi filmleri, en iyi zombi filmleri, zombi filmleri tavsiye, en iyi zombi filmleri listesi

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Puan Veren Sayısı:/Ort. Puan:

Şimdiye kadar puan verilmedi! İlk değerlendiren siz olun.

Teşekkürler..

Bizi sosyal medyada takip edebilirsiniz!

Bu yazı sizin için yararlı olmadığından dolayı üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu gönderiyi nasıl iyileştirebileceğimizi söyleyin?

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle

Gamze BÜLBÜL tarafından yazılmıştır

Editör/İçerik Üreticisi. Uzman Tavsiyesi sitemizde, çok sayıda model arasında bütçenize ve ihtiyacınıza en uygun modele karar vermenizi kolaylaştırıyorum.
Sitemizde hem deneyim hem bilgiyi odak noktamıza alıp satın alma rehberi oluşturuyorum. Aynı zamanda hayatınızı kolaylaştıracak pratik bilgileri sunuyorum. Ürünler diğer modellerden daha zayıf özelliklere veya daha iyi özelliklere sahip olabilir. Bu noktada sunduğum bilgileri göz önünde bulundurup bütçenize ve ihtiyacınıza en uygun modele karar verebilirsiniz.