in

En İyi Epilasyon Aleti

En iyi epilatör tavsiye arayan takipçilerimize tüy alma makinesi araştırmamız sonucunda en iyi epilasyon aleti tavsiye öneri cihazları sıraladık.

Kim istemez ki pürüzsüz bir cildi olsun. Bayanların istenmeyen tüylerine çözüm getirecek epilasyon aletleri için bir araştırma yaptık ve en iyi epilatör tavsiye listemizi hazırladık. Lakin en iyi epilasyon aleti önerilerimizden önce gelin kısaca bilgiler ile daha pürüzsüz bir cilde kavuşun.

Bakımlı kadınların değil artık neredeyse tüm kadınların ve genç bayanların kullandığı epilasyon aletleri günden güne gelişmekte yeni özellikler içermektedir. Cildinize veya amacınıza uygun olmayan epilatör cihazı her istenmeyen tüy alma işleminiz esnasında hem sıkıcı hemde can yakıcı olabilmektedir. Bu durumda hemen hemen her ay itici ve sıkıcı bir hal alarak sorun haline gelmektedir.Bizlerde bu sorununuza çözüm olacak rehber bir tavsiye hazırlamak istedik. En iyi epilatör hangisi belirtmeden öncelikle istenmeyen tüylerini ilk kez alacaklar için ilk tüyler nasıl alınmalı açıklamak istedik.

İlk Tüyler Nasıl Alınmalı?

Epilasyon aleti tavsiye etmeden önce bir diğer önemli konu olan ilk tüyler nasıl alınmalı gelin bu konuya değinelim. genç kız olmaya adım atmanın zorlu yollarından biri de istenmeyen tüylerdir. Toplumumuz da geçmiş dönemlerde permatik ve benzeri türevlerine başvurularak kolaya kaçınılsa da artık günümüzde kız anneleri ve genç kızlarımız bu konuya dikkat etmektedirler.
Her genç kızın istenmeyen tüylerden kurtulma yöntemi farklıdır. Bunlar, kişiye ve geleneksel yapıya göre değişir. Burada çoğu genç kolaya kaçarak lazer epilasyon merkezlerine başvurmayı düşünse de, lazer epilasyonun, cilt yapısını değiştirdiğinden özellikle de genç yaşlarda bunun uygun olmayacağını düşünmekteyiz. Tüm bunların yerine, eldiven ile istenmeyen tüyleri çekme veya ağda ile istenmeyen tüylerden kurtulma yöntemlerini kullanabilirler. İlk tüyler nasıl alınmalı açıkladıktan sonra şimdi sıra geldi hızlı, tahriş etmeyen, acısız epilasyon aleti öneri listemize.

En İyi Epilatör Tavsiye

Philips Satinelle Prestige Epilatör (Acısız Epilasyon Aleti)

en çok tercih edilen epilasyon aleti – philips satinelle prestige ıslak ve kuru epilatör

Listemizin lideri philips satinelle prestige epilatör, bacaklar, vücut ve yüzler için kullanılabilir. Başlığında bulunan seramik kaplama sayesinde en ince tüyleri çekebilmektedir. Öyleki ağdanın çektiği tüylere nazaran 4 kat daha ince ve güçlü çekebilmektedir. Islak ve kuru olarak kullanılabilen en iyi epilasyon cihazı philips satinelle prestige ıslak ve kuru epilatör duş alma esnasında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Philips in bu zmana kadar ürettiği en hızlı epilasyon cihazı olması ile acıtmayan epilasyon aleti olmayı başarmıştır.

Kutusundan çıkan 8 aparattan biri olan peling Fırçası ile temizlik sonrası uygulandığında cildinizi ölü hücrelerden arındırıken cildinizin yenilenmesini hızlandırır. Ayrıca bunun yanı sıra masaj başlığıda bulunmaktadır.Tüm bu öelliklerin dışında birçok özelliği bulunan philips satinelle prestige epilatör sanırım listemizin liderliğini hak ediyor. Ayrıntılı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

Braun Silk-Epil 9 Epilatör

en iyi epilatör tavsiye – braun silk epil epilator

En iyi epilasyon aleti tavsiye adlı listemizin 2. sırasında yer alan braun silk epil 9 serisi ile istenmeyen kısa tüylerin güzelliğinizi sınırlamasına izin vermeyin. Epilatör cihazında bulunan led ışık ile epilatör cihazını uyguladığınız bölgeye yanlış uyguladığınızda veya fazla bastırarak tüylerden kurtulmaya çalıştığınızda kırmızı led ışık yanarak sizi uyarmaktadır. Ayrıca cihazın ekstra bulunan aparatları sayesiinde ölü derilerinizden de kurtulabilirsiniz.

Not: Braun Silk-Epil 9 ürününü ıslak kullanmak isterseniz ılık/sıcak su ile uygulamanız halinde daha acısız epilasyon aleti deneyimi yaşayabilirsiniz.

Rowenta ROW EP9470 Spa Sensation

en iyi epilatör cihazı tavsiye- rowenta row ep9470 spa sensation

Listemize rowentanın row spa sensation epilatör ile devam ediyoruz. Ürün yaklaşık 40 dakika kullanım batarya hacmine sahiptir. Hassas bölgeler için de kullanılabilen epilatör, ağrı azaltıcı özelliği bulunmaktadır. şaktif epilasyon yüzeyi sayesinde cildinize en az oranda temasda bulunup maksimum düzeyde tüyleri almaktadır. Yumuşak ve kaygan yüzeyi sayesinde kızarıklığı önleyen özelliği bulunmaktadır. Islak ve kuru özelliği ile ürünü duşta veya banyodada kullanabilirsiniz. Hatta su ile kullanımında daha az tahriş ve daha az kızarıklık sunmaktadır.

Epilasyon Aleti Kullananlar Yorumları

Yukarıda sizler için en iyi epilasyon cihazı markaları arasından en iyi epilasyon öneri listemizi paylaştık. Şimdi ise en iyi epilasyon aleti yorumları araştırıp yorumlar arasında analiz yaparak bazı önemli hususları sizler için paylaşmak istedik. İşte epilasyon aleti kullananlar yorumları:

philips epilasyon aleti yorumları:

philips epilasyon aleti yorumları

braun epilasyon aleti yorumları:

braun epilasyon aleti yorumları

halilb tarafından yazılmıştır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings