En İyi Epilasyon Aleti Tavsiye

En İyi Epilasyon Aleti Hangisi?

En sık tercih edilen güzellik ve bakım ürünleri arasında yer alan epilasyon aletleri, bakımlı kadınların en vazgeçilmez bakım ürünleri arasında yer almaktadır. Piyasa da aşırı derece de epilasyon aletlerinin bulunması ise, kullanıcıların kafasını karıştırmakta ve karar verme konusunda zorlamaktadır. Uzman tavsiyesi olarak bizlerde, bu karışıklığa bir son vererek sizlere yardımcı olmak adına, epilasyon aleti tavsiye başlığı altında tavsiyelerde bulunmayı uygun gördük.Aşağıda yer alan epilasyon aleti tavsiye listemizi incelemeden, epilasyon aleti almamanızı önemle tavsiye ederiz.

Philips SC – 2007/00 lazer epilasyon aleti

Epilasyon aleti tavsiye

Philips kalitesi kendisini, epilasyon aletlerinde de göstermeyi başardığını gözler önüne sermiş. En etkili kablosuz IPL çözümleri arasında olan bu alet, vücudunuzda bulunan tüylerin uzamasına engel olacak özelliklerde üretilmiştir. Philips SC lazer epilasyonda yer alan yaklaşık 250 binden fazla ışık, farklı atışlar göndererek etkisini göstermektedir. Karın bölgesi, bikini bölgesi, kollar, bacaklar, çene ve dudak üstü bölgesi gibi yerlerde, etkili sonuçlar vermektedir.

Yüzünüzde güvenli bir şekilde kullanmanız için, hassas bölge başlığı ile satılmaktadır. Ayrıca boyun altı kullanımı için farklı aparatlarının bulunması, kullanım kolaylığını daha fazla ve etkin bir şekilde artırmaktadır. Şarj edildikten sonraki kullanım süresi, ortalama olarak 370 seanstır. 100 – 240 V gerilime sahip olup, güç süresi ise 100 dakikadır. Entegre güvenlik sisteminin olması nedeniyle, istenmeyen ışık darbeleri önlenmektedir. Uygulama süresinin detaylarına baktığımız zaman; koltuk altı için 1 dakika, alt bacak için 8 dakika, yüz bölgeleri için 1 dakika ve bikini çizgisi bölgesi için yine 1 dakikadır.
Philps lazer epilasyon aletlerinin üretim aşamasında, cildin UV ışınlarına karşı korunması yapılmıştır.

Rowenta EP9600 Lazer Epilasyon aleti tavsiye

Patentli özel döner başlık sistemine sahip olan Rowenta epilasyon aleti, hem unutulan bölge bırakmaz hem de aynı bölgeye iki defa ışık atışı yapmaz. 150 bin ışık atışı yaparak, istenmeyen tüylerden kurtulmanız için önemli ölçüde yardım eder. Değiştirilebilir başlığı sayesinde, vücudunuzun farklı bölgelerinde daha rahat kullanım imkanı sunmaktadır. UV filtre sistemi yüksek performansı sayesinde, cildinizin zarar görmesinin önüne geçer. Cilt temas sensörü bulunan Rowenta EP9600 epilasyon aleti, cildinize zarar vermez.

Braun SE9 – 961 BODY FACE Epilasyon aleti tavsiye

Peeling sistemi ve epilasyon aleti olarak sunulmaktadır. İkisi bir arada sistemler içerisinde, neredeyse en iyisidir demek mümkündür. Cildi hissedilir şekilde iyileştirmesinin yanı sıra, tek bir hareketle çok daha fazla tüy alabilir. Peeling fırçası ile aynı zamanda, harika bir epilasyon keyfini yaşayabilirsiniz. %40 daha geniş başlığı sayesinde, daha geniş alandaki tüylerin daha hızlı bir şekilde yok olmasını sağlar. MicroGrid cımbız teknolojisi ile, yolma performansını artırarak tüylerinizi yok ederken fazla rahatsızlık vermez.
0.5 mm tüyleri almak bile, Braun epilasyon aleti için zor değildir. Peeling özelliği sayesinde, cildinizin ölü hücrelerden aktif halde arınmasını sağlar. Kuru, ıslak ve kablosuz özelliği sayesinde, daha yumuşak bir kullanım sunar.

Epilasyon aleti tavsiye

Silk’n Glide epilasyon aleti

İstenmeyen tüylere karşı ileri düzey etkileri bulunan Silk’n, 3.5 saniye de bir ışık atımı yaparak, tüy alımı konusunda son derece etkilidir. 3 ay içerisinde, istenmeyen tüylerin neredeyse tamamından kurtulabilirsiniz. 30 dakikadan daha az bir süre içerisinde, vücudunuzun tamamına uygulamak mümkündür. Tüy rengi ve cilt algılama sensörüne sahip olan Silk’n epilasyon cihazı, farklı hızlarda ayarlanabilir 5 enerji seviyesine sahiptir.

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Puan Veren Sayısı:/Ort. Puan:

Şimdiye kadar puan verilmedi! İlk değerlendiren siz olun.

Teşekkürler..

Bizi sosyal medyada takip edebilirsiniz!

Bu yazı sizin için yararlı olmadığından dolayı üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu gönderiyi nasıl iyileştirebileceğimizi söyleyin?

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle

halilb tarafından yazılmıştır

Website kurucusu ve SEO takım lideri. Uzman Tavsiyesi sitemizde sizler için tavsiye ürünlerimizi derlemekteyiz. Bu tavsiyelerimiz de en iyi ürünleri seçmeye özen göstermekteyiz.
Türkiye de tavsiye ve en iyi ürünler önerisinde bulunan bir websitesiyiz. Bu önerilerimizi alanında uzman kadromuz ile oluşturmaktayız.
En iyi tavsiye listelerimiz yukarıda da belirttiğimiz üzere her ne kadar uzman kişilerce önerilse de kişiden kişiye değişiklik gösterebildiğinden dolayı birebir hizmet almadan kullanılmamalıdır. Bu her ne olursa olsun tüm en iyi tavsiye içeriklerinde geçerlidir.