Ev Sinema Sistemi Tavsiyesi

Ev Sinema Sistemi Tavsiyesi

Seneler önce sokak sinemaları vardı. O zamanlar insanlar sokaklara dökülürler, verilen filmi büyük bir keyifle izlerlerdi. Herkes ya kahkahaya boğulur ya da gözyaşlarını tutamazlardı. Zaman ilerledikçe o filmler yerini sinema salonuna bıraktı. Artık herkes kendini sanki küçük kara bir kutuya hapsetmiş ve orada bir takım kadronun oyunculuğunu izliyor. Bunların yanı sıra kolaylıkla evlerimizde de filmleri izleyebiliyoruz. Birde ev sinema sisteminiz varsa, hiç bir şekilde sinemaya gitmenize gerek kalmıyor. O muhteşem filmleri, harika sesler ile daha rahat bir şekilde evimizde izliyoruz. Eğer sizde sinemanın keyfini evinizde çıkarmak istiyorsanız, ev sinema sistemi tavsiyesi yazımızı okuduktan sonra alabilirsiniz.

ev sinema sistemi tavsiyesi

 

Fiyatları, kullanıcı yorumları ve bunların yanı sıra bir de özelliklerini belirterek bu yazıyı ekliyoruz.

HDMI Çıkışlı DVD Ev Sinema Sistemi tavsiyesi

Ev eğlencesi diye bahsettiğimiz olayın kesinlikle karmaşık olmaması gerekmektedir. Bu sayede LG bu işi çözümü kavuşturarak tek kumada ile halletmeyi sağlıyor. LG ‘nin bu sinema sistemi birbirlerine HDMI ile bağlı olduklarından TV, ses sistemi, DVD oynatıcısı gibi cihazlarınızı tek bir kumanda ile yönetebilirsiniz. USB kayıt özelliği sayesinde CD’ de var olan bir müzik klasörünü, yine aynı şekilde USB ile uyumlu olan MP3 ‘e veya hafıza kartına yükleyebilirsiniz. Bu ö2zelliği kullanarak başka bir eylem yapmak da mümkün. CD ‘de var olan bir ses dosyasını MP3 ‘e çevirebileceksiniz. Yapmanız gereken tek şey USB kayıt tuşuna basmak oluyor. Fiyatı ise; 498.0 TL ‘dir.

BoseSoundtouch 520 Ev Sinema Sistemi Tavsiyesi

Kolay kurulum, sade tasarım ve kolay temizleme imkanını sunuyor. Aynı zamanda bunlar söz konusu iken elbette performanstan taviz verilmemiş bir ürün. Bahsi geçen ev sistemi sizlere konserleri, filmleri veya spor müsabakalarını surround ses şeklinde sunuyor. Bir adet kablosuz bas modülü ve beş adet hoparlörü bulunmaktadır. Her ne kadar odanızda minimum yer kaplasa dahi, performansı maksimum düzeydedir. Evrensel uzaktan kumanda sistemi ve siteme bağlı çoğu cihazı kontrol etmektedir. Bir anda filme daldıysanız, arkanızda bir ses duyarsınız ve birisinin size geldiğini, nefesini ensenizde hissedersiniz. İşte tam da bu gerçeklikte bir performans düzeyinde. Aynı zamanda Wi-Fi ağınız üzerinden kablosuz şekilde müzik yayını yapabilirsiniz. Fiyatı ise; 8.265,0 TL ‘dir.

 

Harman Kardon BDS780 Ev Sinema Sistemi

Tek bir ünite ile hem amplifikatör hem de 3D Blueray üzerinde olan 5.1 hoparlör takımı ile birlikte sunulan bir sistem olarak karşımıza çıkıyor. Eğer bu ev sistemini almışsanız başka hiçbir şeye gerek duymayacaksınız demektir. Aynı zamanda siyah ve lake tasarımı sayesinde evinizde çok güzel bir yer edinecektir. İzlediğiniz filmin efektlerini ve dinlediğiniz müziğin detaylarını en iyi şekilde duyabileceksiniz. Fiyatı ise; 6.021,0 TL ‘dir.

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Puan Veren Sayısı:/Ort. Puan:

Şimdiye kadar puan verilmedi! İlk değerlendiren siz olun.

Teşekkürler..

Bizi sosyal medyada takip edebilirsiniz!

Bu yazı sizin için yararlı olmadığından dolayı üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu gönderiyi nasıl iyileştirebileceğimizi söyleyin?

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle

halilb tarafından yazılmıştır

Website kurucusu ve SEO takım lideri. Uzman Tavsiyesi sitemizde sizler için tavsiye ürünlerimizi derlemekteyiz. Bu tavsiyelerimiz de en iyi ürünleri seçmeye özen göstermekteyiz.
Türkiye de tavsiye ve en iyi ürünler önerisinde bulunan bir websitesiyiz. Bu önerilerimizi alanında uzman kadromuz ile oluşturmaktayız.
En iyi tavsiye listelerimiz yukarıda da belirttiğimiz üzere her ne kadar uzman kişilerce önerilse de kişiden kişiye değişiklik gösterebildiğinden dolayı birebir hizmet almadan kullanılmamalıdır. Bu her ne olursa olsun tüm en iyi tavsiye içeriklerinde geçerlidir.