içinde

Halı yıkama makinesi tavsiye

Halı yıkama tavsiyesi 2017 yılının en fazla tercih edilen halı yıkama makineleri

Halı yıkama makinesi tavsiyesi 2017

Ev işlerinde hayatımızı son derece kolaylaştıran ürünler, teknolojinin hızla gelişmesiyle en üst seviyeye ulaşmış durumda. Bunlardan birisi de, onlarca farklı özelliklere sahip halı yıkama makineleridir. Bu uzman tavsiye araştırma yazımızda sizlere, halı yıkama makinesi tavsiyesi 2017 yılı için tavsiyeler serisi hazırladık.

Arnica Hydra Rain Plus Halı yıkama makinesi tavsiyesi

2400 w maksimum gücü sayesinde harikalar yaratan Arnica Hydra Rain, özel turbo başlığı sayesinde halı yıkama işlerinizi hassasiyetle gerçekleştiriyor. Şeffaf su tankı sayesinde, haznede bulunan suyun durumunu rahatlıkla kontrol edebilirsiniz. Ayrıca özel su filtreleme sistemi bulunan Hydra Rain Plus halı yıkama makinesi, tozu suyun içerisinde hapsederek, daha etkin bir şekilde yıkama imkanı sunuyor.
Sınırsız harekat kabiliyetine sahip olup, büyük ve küçük yıkama uçları ile detaylara inmenize olanak tanıyor. Ayrıca sert zemin aparatı sayesinde, sert zeminlere entegre edilmiş halılarınızı da rahat bir şekilde yıkayabilirsiniz. Tutamak kısmının ergonomik yapıda olması, kullanımı kolaylaştırırken, koltuk temizleme aparatı, perde fırçası ve dar uçlu boru sayesinde daha detaylı temizlik yapmanıza olanak tanımaktadır.
Arnica Hydra Rain Plus Turbo halı yıkama makinesi fiyatı, yaklaşık olarak 500 TL civarındadır.

hydra hali yikama makinesi tavsiyesi 2017 250x250

Fakir Deluxe S9800 Inox halı yıkama makinesi tavsiyesi 2017

Fakir kalitesinin, halı yıkama makinesine yansımış hali! Dünyada ilk ve tekler arasında bulunan, kirli su tahliye sistemi sayesinde, halılarınızı mükemmelin ötesinde temizler. 1600 W motoru bulunan fakir, güçlendirilmiş kullanım mekanizması sayesinde, 2200 W motor gücümde vakumlama yaparak, yüksek derecede enerji tasarrufu sağlar. Çift devirli by-pass motoru, temizlik işinizi daha hızlı yapmanızı sağlayacağı gibi, motorun ömrünün kısalmasına yardımcı olur.
4.3 Litre temiz su tankı ve 22 litre kirli su tankı ile, yine ilkler arasında yer alan bir özelliğe sahip olan Fakir halı yıkama makinesi, ses düşürücü egzostu sayesinde ise daha az ses ile verimli bir çalışma ortaya koyar. Fakir Deluxe S9800 Inox halı yıkama makinesinin fiyatı, yaklaşık olarak 900 TL civarındadır.

Karcher SE 5100 1400W Halı yıkama makinesi

1400 W motor gücüne sahip olan Harcher, farklı halı yıkama başlıkları ile satışa sunulmaktadır. Farklı boyutlardaki başlıklar sayesinde, dar alandaki halılarınızı bile detaylı bir şekilde yıkamaya elverişlidir. 4 litre su tankına sahip olan makine, ergonomik yapısıyla son derece kullanışlı halı yıkama makineleri arasında yer almaktadır.
Karcher SE 5100 1400 W halı yıkama makinesinin ortalama satış fiyatı, 850 TL civarındadır.

Thomas Cat & Dog XT 788566 Halı yıkama makinesi

3D süpürme teknolojisi özelliği sayesinde, alerji gibi rahatsızlığı bulunanlara ideal çözümler sunar. Islak silme ve kurutma özellikleri ise, üst düzey performans sunmaktadır. Özel basınçlı pompası sayesinde, ıslak silme ile %100 derinlemesine temizlik yapar ve %99,6 kurutma sağlamaktadır.
Ünlü Alman markaları arasında yer alan Thomas, turbo başlığı sayesinde yıkamadan ötesini yapar. Tüy toplama özelliği bulunan ideal başlıklar, halı yıkama işlemini gerçekleştirirken kopmuş tüylerin toplanmasında önemli rol oynar. 1700 Watt motor gücüne sahip olan makine, 8 metre kablo uzunluğu sayesinde geniş bir alana hakimiyet sağlar.
Thomas Cat & Dog XT 788566 Halı yıkama makinesinin piyasada ki ortalama satış fiyatı; 1600 TL civarındadır.

thomas hali yikama makinesi tavsiyesi 2017 250x250

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

elektrikli motor tavsiyesi 700x350

Elektrikli motosiklet tavsiyesi 2017

en iyi internet servis sağlayıcı

En İyi İnternet Sağlayıcısı Tavsiye