iPhone Resim Küçültme Programı (Ücretsiz)

iPhone Resim Küçültme Programı (Ücretsiz)

Farklı uygulamalar ile hayatımızı kolaylaştıran akıllı cihazlardan olan İPhone Apple Store birbirinden farklı geliştirilen popüler uygulamalarla kullanıcılarına keyifli anlar yaşatmaktadır. Yıldızı parlayan popüler uygulamaları telefonunuza indirerek hayatınızı kolaylaştırmasını sağlayabilirsiniz. Telefonu genellikle konuşmak ve resim çekmek amacıyla kullanırız.

Son günlerde sosyal medya uygulamalarının oldukça fenomen olmasıyla kusursuz fotoğraf çekip paylaşma yarışına giren gençler özellikle en son teknoloji ile üretilen resim uygulamalarını sıkça kullanmaktadır. Fotoğraf çekim kalitesi üst düzey olan ve üstün performans çözünürlüğü ile harika kareler çekebileceğiniz iPhone marka telefonunuz ile ücretsiz önereceğimiz program ile vücudunuzda ya da çektiğiniz resim de bazı ufak değişiklikler yapabilirsiniz. iPhone resim uygulamaları ile çok çeşitli filtreler, özelleştirme ve pek çok düzenleme seçenekleriyle profesyonel fotoğraf makinelerine benzer ayarlar ile gerçek bir sanat eseri ortaya koyabilirsiniz.

Ücretsiz iPhone Resim Küçültme Programları Nelerdir?

1.Facetune 2

iPhone Resim Küçültme Programı (Ücretsiz)

Facetune 2 uygulaması sayesinde çekmiş olduğunuz selfieler artık daha kusursuz ve mükemmel çıkacaktır. Çıktığı günden bu yana en iyi fotoğraf düzenleme programları arasında birinci sırada yer almıştır. En iyi rötuş özellikleri ile muhteşem koleksiyonlar sunmaktadır. Yalnızca birkaç dokunuşla dişlerinizi beyazlatabilir, lekeleri yok edebilir, teninizi pürüzsüz hale getirebilir, burnunuzu ya da dudağınızı küçültebilir, yüzünüzü inceltebilirsiniz. Uygulama ile sadece bu özelliklerle de sınırlı kalmayıp çok daha fazlasını gerçekleştirebilirsiniz. Facetune 2 programı ile her fotoğrafta kıskandıracak kadar güzel görüneceksiniz. Resimlerinizi çekmeden önce de sihirli ayna kamerası ile dişlerinizi beyazlatabilir, gözlerinize makyaj yapabilir, canlı filtreler kullanarak aynı zamanda teninizi pürüzsüzleştirebilirsiniz. Program sayesinde yüzünüzde oluşan kızarıklıklar, cilt rengi uyumsuzluğu ve siyah lekelerden tutunda göz renginize, gülüşünüze, dudağınızı küçültmeye kadar değiştirebilirsiniz. Burun küçültme estetik özellikleri ve dudaklara hacim kazandıran ya da dudak küçültme özelliği ile portre resimlerinizi kusursuz hale getirir.

2.Virtual makeover

iPhone Resim Küçültme Programı (Ücretsiz)

Ücretsiz profesyonel sürüm olan bu uygulama yüz makyajı ve yüz rötüşlerini kusursuz yaparak resminize güzellik kazandırmaktadır. Kaşlarınızı inceltebilir, gözlerinizin rengini değiştirebilir, cildinizi pürüzsüz yapabilir, yüzünüzün genişliğini daraltabilir, burnunuzu küçültebilir, leke, iz, akne, sivilceden tek tıkla kurtulabilir aynı zamanda fotoğrafta geniş çıkmış dudağınızı da küçültebilirsiniz.  Allık, ruj, takma kirpik ile makyaj yapabilir, resminizi istediğiniz boyutta kırparak küçültme yapabilir ve dişlerinizi beyazlatabilirsiniz. Ücretsiz iPhone resim küçültme programlarındandır.

3.Yüz ve Vücut Dönüştürücü Lite

App Store’ de IOS aygıtlar için ücretsiz kullanılan vücut dönüşümleri yapmak, sosyal ağlarda görünümünü iyileştirmek veya insanları eğip bükerek çeşitli şekillerle eğlenmek için kullanılmaktadır. Sadece şekil vermek istediğiniz yeri parmağınızla telefonun ekranında sürüklemeniz yeterli olacaktır. Böylece istediğiniz boyutta küçültün veya büyültün. Daha az kilo ile nasıl görüneceğinizin yanında çene, burun ve dudak küçültme yapabilirsiniz. Bu sayede orijinal fotoğrafınız ile değişim yaptığınız resim arasındaki farkı göreceksiniz.

Kullanıcıların çok beğendiği ve çok fazla sayıda indirilerek tercih edilen iphone resim küçültme programlarını özellikleri ile sizlere listeledik. Sizler de ücretsiz olarak telefonunuza indirip uygulamaları kullanabilirsiniz.

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Puan Veren Sayısı:/Ort. Puan:

Şimdiye kadar puan verilmedi! İlk değerlendiren siz olun.

Teşekkürler..

Bizi sosyal medyada takip edebilirsiniz!

Bu yazı sizin için yararlı olmadığından dolayı üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu gönderiyi nasıl iyileştirebileceğimizi söyleyin?

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle

halilb tarafından yazılmıştır

Website kurucusu ve SEO takım lideri. Uzman Tavsiyesi sitemizde sizler için tavsiye ürünlerimizi derlemekteyiz. Bu tavsiyelerimiz de en iyi ürünleri seçmeye özen göstermekteyiz.
Türkiye de tavsiye ve en iyi ürünler önerisinde bulunan bir websitesiyiz. Bu önerilerimizi alanında uzman kadromuz ile oluşturmaktayız.
En iyi tavsiye listelerimiz yukarıda da belirttiğimiz üzere her ne kadar uzman kişilerce önerilse de kişiden kişiye değişiklik gösterebildiğinden dolayı birebir hizmet almadan kullanılmamalıdır. Bu her ne olursa olsun tüm en iyi tavsiye içeriklerinde geçerlidir.