İslami tatil tavsiyeleri

İslami açıdan tatil seçenekleri genellikle aileler için ön görülen gelenek ve göreneklere uygun keyifli bir tatili ailenizle geçirmenizi sağlayacak kaliteli ve konforlu ortamların hazırlanması ile sağlanmaktadır. Tatil amaçlı her otele gidebilirsiniz lakin kimi otellerde ailenizle vakit geçirebileceğiniz size özel alanlar bulunmakta iken bazılarında ise ayrı tasarlanmış özel alanlar bulunmayabilir. Eşinizin çocuklarınızın farklı hizmetlerden yararlanması ve özellikle bayanlara ait olan havuzlarda, plajlarda bayanlar rahatlıkla hem cinsleri ile keyifli bir tatilin kapılarını aralamaktadır.

İslami tatil tavsiyeleri 2017

Bazen hem kıyafet bakımından hem de suyun bizler üzerinde oluşturduğu rahatsız edici etkiler bakımından topluma açık plajları ve havuzları kullanamayabiliriz. Bu açıdan bizlere kaliteli hizmet veren İslami tatil tavsiyeleri ile ilgili makalelere ve otellere yöneliriz.

İslami açıdan uygun muhafazakar tatil tavsiyeleri

İslami tatil tavsiyeleri

Angel’s Peninsula

Muğla’da bulunan tatil oteli kaliteli yapısı ile 7 yıldızlı hizmet veren otellerden bir tanesidir. Denizi, plajı, kumsalı ve konforu ile kaliteli bir tatil hizmeti sunmaktadır. Hem ebeveynler hem de çocuklar için oldukça uygun ve ileri düzeyli hizmet anlayışına sahip otel tavsiyesinde mini club, özel localar, pilates, tiyatro ve kişisel gelişim eğitimleri bulunmaktadır.

Bayanlara özel olarak tasarlanmış havuzları ile toplum içerisinde plaja girme konusunda  tedirgin ve rahatsız olan bayanlar için alternatif bir seçenek olmakta.

Tesis kapsamında yer alan saklı deniz, kadınlar plajı, çocuk havuzu, açık ve kapalı havuz seçenekleri bulunmaktadır.

İslami tatil tavsiyeleri

Club Familia

İzmir’de bulunan tatil beldesi ailecek tatilinizi yapabileceğiniz oldukça huzur dolu kaliteli hizmet veren tatil tavsiyeleri arasında yer alan gözde seçeneklerden bir tanesidir.

Her ihtiyacınızı giderebileceğiniz lüks odalar, açık büfe ile sınırsız yiyecek ve içecek ikramı, çocuklar için oyun alanları, ayrı ve özel tasarıma sahip havuzlar, plajlar, animasyonlar ile Club Familia hem ailenize hem de sizlere unutulmaz anlar yaşatacak.

İslami tatil tavsiyeleri

Şah İnn Paradise

Antalya’da bulunan tatil beldesi eşsiz doğa manzarası ile masmavi denizin ahenk içinde buluştuğu son derece huzur veren tatil tavsiyelerinden bir tanesidir. Doğal güzellikleri ile kendine özel plajı ile sizlere huzur dolusu bir tatil imkanı sunmakta.

Otel kapsamında bayanlara özel olarak tasarlanmış alanda tatlı su, tuzlu su, Aqua, anne çocuk havuzları ile farklı hizmetler bulunmaktadır.

İslami tatil tavsiyeleri

Caprice Thermal Palace

Son derece lüks ve işlevsel bir yapıda tasarlanan otel palmiye süslü gezi yolları ile bezenmiştir. Her tür beklentiyi bir arada karşılayabilecek havuzları müşterilere oldukça hoş bir manzara ve tatil imkanını sunmakta. Dünya ve Türk mutfağı yemeklerinden özenle seçilmiş lezzetli sunumlarından faydalanabilmektesiniz.

halilb tarafından yazılmıştır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir