in

İstanbul’da Ailecek Gidilebilecek Yerler

İstanbul’da Ailecek Gidilebilecek Yerler

İş stresi sosyal çevre yorgunluğunu atmak için özel zamanlar geçirebilecek ailecek gidilebilecek yerler gittikçe kısıtlanmış bir şekilde karşımıza çıktığı şu zamanlarda İstanbul içerisin de benim ailem ile gitmeyi tercih ettiğim yerler konusunda bende size sizin işinizi kolaylaştırmak için bazı tavsiyelerde bulunmak kolay zaman geçirmenizi sağlamak istiyorum.

Trafik stresinden uzaklaşmak ve çocuklarınızın kazalardan korunmasını sağlamak ve varsa aile büyüklerinizin ruhunu dinlendirmek için Ağva ve şile yolu üzerinde olan mesire alanlarını tercih edebilirsiniz.

Ağva da bulunan ve geceleri kamp yapma imkânı veren tuvaleti mutfağı yatak hizmeti olan deniz kenarı ve korumaları bulunan sosyal tesisler de kuvvetli alternatifler arasında bulunabilir.

Sadece hafta sonu pikniği olsa yeter ya da denize gitmek istiyorum dediğiniz de şile sınırları içerisinde bulunan sofular köyü de benim gittiğim ve mutlu döndüğüm yerlerden biri olarak çok sık gitmeyi tercih ettiğim yerlerden biri sizin de aklınızda bulunmasında fayda var.

Ailecek gidilebilecek yerler olarak sadece hoş vakit geçirmek değil aynı anda İstanbul’u da tanımak olabilir diye düşünüyorsanız Ayasofya, Sultan Ahmet Camileri, Mısır Çarşısı, Yerebatan Sarnıcı gibi tarihi alanları gezip bilgi dağarcığınızı da genişletebilirsiniz.

İstanbul’da Ailecek Gidilebilecek Yerler

Hoş manzara izlemek istiyorum birde yeşillik olsun diyorsanız Gülhane’de bir yürüyüş yaptıktan sonra Sarayburnu’nda çay içmek de benim kendi adıma ailemle yapmayı en çok sevdiğim yerlerden biri.

Anadolu yakasında ise kız kulesi mutlaka görülmesi gereken yerlerden biri olarak aklınızda bulunsun.

halilb tarafından yazılmıştır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings