içinde

İstanbul’da Düğün Mekanları Tavsiyesi

İstanbul’da Düğün Mekanları Tavsiyesi

İstanbul’da Düğün Mekanları

İstanbul ilinin yoğun nüfusu ve trafiği ile birlikte insanlar düğünlerini şehirden uzak yerlerde yapma geleneğini başlatmışlardır. Mahalle arasındaki düğünlerin unutulduğu metropollerde çeşitli düğün mekanları gelişmiştir. Bir bölgeye düğün salonlarının yan yana yapılması, otellerde düğünlerin gerçekleşmesi, tekne düğünlerinin artması, belediyeye ait düğün salonlarının gelişmesi en çok dikkat edilen düğün mekanları olarak göze çarpmaktadır.

İstanbul’da Tekne Düğünü Tavsiye Mekanlar

İstanbul’da düğün mekanları tavsiyesi yapmak için çok çeşitli seçenekler vardır. Bunlardan tekne düğünü için Nis Tekneleri tavsiye edilmektedir. Nis Tekneleri ile yapacağınız düğünlerde 300 kişiye kadar davet hakkınız vardır. Kişi başına ödeyeceğiniz rakam ise 50 TL’den başlamaktadır. Yemekli bir düğün için menüler siz de seçebilirsiniz ve fiyat 80 TL’ye kadar yükselebilmektedir. Bir diğer tekne düğünü organizasyonu için Bosfor tekne düğününü seçebilirsiniz. 500 kişiye kadar kapasite imkanı sunan Karaköy merkezli tekne düğünü için kişi başı fiyat 100 – 150 TL arasında değişmektedir. Görsellik açısından eşsiz bir düğün yapmak isterseniz Bosfor’u seçebilirsiniz.

İstanbul’da Tarihi Düğün Mekanı Tavsiyesi

Tarihi düğün mekanlarında da eşsiz bir düğün organizasyonu planlayabilirsiniz. Üsküdar’da bulunan Adile Sultan Kasrı bir mekanların başında gelir. 750 – 1000 kişilik kapasite imkanları ile kişi başına yemekli düğünler için 50 ila 80 TL arasında ücret ödemek gerekir. Beykoz’da denize sıfır bir tarihi mekan arıyorsanız da tercihiniz Çubuklu Hayal Kahvesi olmalıdır. 500-750 kişilik ve en az 100 TL kişi başı yemekli düğünleriniz için bu tarihi mekanı kullanabilirsiniz.

İstanbul’da Kırı Düğünü Mekanı Tavsiyesi

Son yılların modası olan Kır düğün salonları İstanbul’da düğün mekanları tavsiyesini fazlasıyla hak eden mekanlar barındırmaktadır. Avcılar’da Atapark kır düğün salonunda denize sıfır bir düğün gerçekleştirebilirsiniz. 3.000 kişiye kadar davetlilerinizi ağırlama imkanı sunan geniş alanda kurulu olan kır düğün salonu kişi başı fiyatını 30 ila 50 TL arasında sunmaktadır. Düğün salonu düzenlerine aykırı olarak ormanın içinde bir patika yola sıralanmış masalar ile düğünlerinizi Hayal Ormanı Acarkent aracılığı ile de yapabilirsiniz.

İstanbul’da Düğün için Tavsiye Oteller

İstanbul’da en mutlu günlerinizden birisini yaşamak için düğün mekanları tavsiyesi olarak Dedeman İstanbul oteli, Divan İstanbul asia, Lazzoni hotel gibi çeşitli otel düğünlerini de seçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En iyi Muadil Toner Tavsiyesi

saç sakal traş makinesi tavsiye

Vücut, Saç ve Sakal İçin En İyi Tıraş Makinesi Tavsiye