Kafa dinlenecek 5 mekân

Kafa Dinleyebileceğiniz 5 Harika Mekân

Büyük şehir stresinden, iş hayatının yorucu karmaşasından ve yeni anne baba olmanın vermiş olduğu büyük sorumluluğun yorgunluğundan kaçmak ve biraz es vermek için hafta sonları bile gidip gelebileceğimiz ve iki gün kafamızı deşarj edebileceğimiz mekânların bir hayal olduğunu düşündüm.  Yaptığım bazı araştırmalar da aslında tahmin ettiğimden daha güzel yer ve mekânlar olduğunu fark ettim.

Sapanca gölü ilk akla gelen ve tavsiye edilen yerlerden biri olarak karşıma çıktı. Yeşil ve mavi dedikleri ahengin bu kadar yakın mesafe de bu kadar huzur verici olacağını tahmin edemezdim. Göl etrafında ki mesire alanları içerisinde günü birlik bile gidebilir ve günün tadını çıkartabilirsiniz.

Göle yakının da olan otellerden biri Clup lale kalıp temiz ve güvenli personeliyle rahatınıza rahat katacak bir yer olarak karşımıza çıktı.

Biraz daha uzaklaşabilirim diyorsanız Yalova Termal Otel mutlaka gitmeniz ve kaplıca da sıcak suyun etkisiyle rahatlarken yeşile doyabileceğiniz ayrı bir dünyanın içine sizleri kabul edilmişsiniz hissini yaşatacak.

Gece konaklama hizmeti vermese de yakınlarda ki oteller de kalıp Yalova şelale görmeden geçip gitmek olmaz, mutlaka görmenizi tavsiye ederim.

Daha yakın ve ulaşımı daha kolay olsun derseniz Ağva içerisinde Yeşilçay Tatil Köyü içinde bulundurduğu sakin ve huzur verici ortamı ve yemeklerinde ki yenilebilirlik oranı iyi ki burayı tercih etmişim dedirtecek cinsten.   Kartal kaya kayak merkezi içerisinde ki  Kartal otel de kış ayları için sizleri beyazın içinde ki huzura götürebilecek belirli aralıklarla kendi adıma ailemi de alıp buralarda şehirden uzaklaşmak gerçekten çok iyi geliyor.

Kafa dinlenecek 5 mekân

Sizlere Kafa dinlenecek 5 mekân ‘dan biraz olsun bahsetmeye çalıştık, umarım faydalı olmuştur. Bu mekânlarda daha önce bulunan, gezen arkadaşlar yorumlarını yazarsa çok memnun oluruz.

halilb tarafından yazılmıştır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir