içinde

Kamp için Termos Tavsiyesi

Kamp için termos önerisi

Kamp yaparken en çok ihtiyaç duyulan gereçlerden birisi de, termoslardır. Bazen sıcacık bir çay, bazende buz gibi bir içecek, kamp esnasında arzulanan sıcak ve soğuk içecekler arasındadır. Bu imkanlara daha pratik bir şekilde kavuşabilmek için, termoslar en büyük yardımcımız olmaktadır. Bu yazımızda sizlere, Kamp için Termos Tavsiyesi üzerinde tavsiyeler sunacağız.

 

Kale Ice Box Oto Termos – Kamp için Termos Tavsiyesi

 

Tarım ve Köy İşleri Bakanlığınca onaylı, %100 yerli sermaye ile Türkiye’de üretilen, termoslar arasındadır. Kanserojen madde içermeyen Kale Ice Box termos, damlatmayan kaliteli musluğu ile de rahat bir kullanım sunuyor.

25 Lt kapasiteye sahip Kale Ice Box, yüksek kalitede poliüretan malzeme kullanılarak üretilmektedir. Soğuk içecek ve yiyecek ihtiyaçlarınızı, yaklaşık 12 saat boyunca karşılayabilen termos, en çok tercih edilen termos modelleri arasında yer almaktadır.

Soğuk içecek termosunun yaklaşık olarak, piyasa satış fiyatı; 95 TL civarındadır.

Penguen 1245A 4.5 Litre Çay Termosu

 

Paslanmaz ve kararmayan gövdesi sayesinde, uzun yıllar boyunca rahatlıkla kullanabileceğiniz kamp termosları yarasında yer almaktadır. Paslanmaz ONOX 18/10 çeliğinden üretilen Penguen 1245A çay termosu, çift kat yapısıyla içerisindeki soğuk veya sıcağı uzun süre korumaktadır.

Penguen 1245A Kamp çay termosunun piyasa fiyatı yaklaşık olarak; 110 TL civarındadır.

 

kamp için termos tavsiyesi
kamp için termos tavsiyesi

Master T3500 3.5 litre Çelik Termos

 

3.5 Litre kapasiteye sahip olan Master T3500 kamp termosu, kırılmaz ve içi dışı paslanmaz çelik özellikleri ile üretilmiştir. Kullanması ve doldurması basit olan Master T3500, çocuklar için kilit özelliğine sahip termoslar arasında olup, gereksiz kullanımın önüne geçilmesi sağlanmıştır. Tüm içeceklerinizin saatler boyunca soğuk veya sıcak olarak kalmasını sağlayacak olan Master T3500, 2 yıl üretici firma garantisi ile satılmaktadır.

 

Master T3500 kamp termosunun piyasa fiyatı yaklaşık olarak, 115 TL civarındadır.

 

Korkmaz A 596-02 Satina Çay termosu 2.0 LT

 

Korkmaz kalitesi ile üretilen Korkmaz A 596-02 Satina, iç ve dış çift katmanlı çelik gövdesi ile hem dış darbelere karşı dayanıklı, hem de şık bir görünüme sahiptir. Termos piyasasında en fazla rağbet gören ürünler arasında yer alan Kormaz A 592-02 Satina çay termosu, kamp yaparken ihtiyacınız olacak soğuk ve sıcak içecek ihtiyacınıza, pratik ve sağlıklı çözümler sunmaktadır.

Korkmaz Satina Çay termosu, 2 litrelik kapasiteye sahip olup piyasada ki satış fiyatı yaklaşık olarak, 70 TL civarındadır.

Bir Yorum

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gaming Anakart modelleri

Koşu bandı tavsiye

Ev için Koşu bandı önerileri