in

Kemer’de en iyi 5 otel tavsiye

Yaz aylarının gelmesi ile havalar, iyiden iyiye ısınmaya başladı. Okulların tatil olması da minikleri iyice hava soktu. Son günlerde ailelerin başı, tatil aşkıyla yanıp tutuşan minikler ile belada. Tüm bir yılın yorgunluğunu üzerlerinden atmak isteyen ebeveynler de minikler kadar heyecanlı. Birçok aile, kendilerine verilen tatil hakkını değerlendirerek, kendilerini serin sulara atmak istiyor. Kimi aileler, sıcak yaz aylarında yeteri kadar şanslı olamayabiliyor ve tatil yapmak için en ufacık bir fırsatı değerlendirmek istiyor. Yaklaşan ramazan bayramının da yetkililer tarafından 9 güne yükseltilmesi, birçok kişi için göz ardı edilemez bir fırsat haline dönüştü. Tatile gitmek isteyen aileler için ülkemizin en gözde tatil yörelerinden birisi olan; Antalya Kemer’de, en iyi otelleri sizler için araştırdık ve bir öneri listesi oluşturduk. Oluşturduğumuz, Kemer’de en iyi 5 otel tavsiyesi 2017 isimli otel öneri listemizde birbirinden güzel ve özel otelleri bir arada bulabileceksiniz.

Kemer’de en iyi 5 otel tavsiyesi 2017

PGS Kiriş Resort

Kemer’de en iyi 5 otel tavsiyesi 2017 isimli listemizin ilk sırasını, 800 odalık misafir ağırlama kapasitesi ile PGS Kiriş Resort alıyor. Kemer’de bulunan PGS Kiriş Resort, Antalya’ya 60 kilometre uzaklıkta bulunmaktadır. Kurulduğu ilk günden beri, misafirlerinin güler yüzlü tatil yapmasını hedefleyen PGS Kiriş Resort, misafirlerine sunduğu onlarca hizmet ile birlikte Antalya otelleri arasında da kendini, iyiden iyiye belli ediyor. 70 bin metrekare arazi üzerine kurulu olan PGS Kiriş Resort, denize sıfır konumu ile de misafirlerinden büyük beğeni topluyor.

PGS Kiriş Resort, misafirlerinin yararlanabileceği ücretsiz aktiviteler arasında şunlar bulunuyor; sahil voleybolu, animasyon, sauna, basketbol, fitness salonu, futbol, dart, su kaydırağı, disko, hamam ve masa tenisi. Misafirlerin, belirli ücretler karşılığı yararlanabileceği diğer aktiviteler ise; masaj, paraşüt, SPA, sörf, muz, jetski, tenis ve bilardo. PGS Kiriş Resort otelde bir gece geçirmek için ödenmesi gereken güncel fiyat; yalnızca, 140 Türk Lirası. Bu fiyatın, ultra her şey dahil konaklama tipi için geçerli olduğunu belirtmekte fayda var.

Simena Sun Club

Kemer’de en iyi 5 otel tavsiyesi 2017 listemizde ikinci sırayı, 450 odalık misafir ağırlama kapasitesi ile Simena Sun Club alıyor. 89 bin metrekare alan üzerine kurulu Simena Sun Club, sahip olduğu 2 katlı ahşap iskele ile de çoğu kişiden tam puan alıyor. Denize sıfır konumda bulunan Simena Sun Club, çakıl taşlı sahili ile misafirlerine unutulmaz bir tatil yaşatmayı arzuluyor. Simena Sun Club tesisinde, kelimenin tam anlamı ile sayısız hizmet bulunuyor. Simena Sun Club misafirlerinin yararlanabileceği ücretsiz aktiviteler arasında, en dikkat çekenleri; Fitness salonu, sörf, jakuzi, disko, sauna, hamam, kano ve çeşitli spor dalları. Simena Sun Club misafirlerinin yararlanabileceği, ücretli aktiviteler ise; dalgıçlık eğitimi, jetski, paraşüt, katamaran, yelkenli ve muzdan oluşuyor. Simena Sun Club çocuklu misafirleri de unutmamış! Simena Sun Club misafirlerine, ücretli olarak bebek bakım hizmeti de sunmakta.

Tüm bu hizmetler karşılığı, Kemer’de en iyi 5 otel tavsiyesi 2017 arasında olan Simena Sun Club da ultra her şey dahil, kişi başı, bir gece konaklamanın ücreti, 200 Türk Lirası.

Queen Elizabeth Spa Hotel

Kemer’de en iyi 5 otel tavsiyesi 2017 listemizde, şüphesiz ki en çok dikkat çeken otel; Queen Elizabeth Spa Hotel. Tasarımı ile Cruise ismi verilen seyahat gemilerini andıran Queen Elizabeth Spa Hotel, hizmetleri ile de seyahat gemilerinden aşağı kalmıyor. 390 odalık misafir ağırlama kapasitesine sahip olan Queen Elizabeth Spa Hotel, denize yalnızca; 150 metre mesafede bulunuyor. Queen Elizabeth Spa Hotel misafirlerine, ücretsiz olarak; Fitness salonu, disko, masa tenisi, emanet kasası, sinema salonu ve sahilde şemsiye, şezlong ikilisini sunuyor. Queen Elizabeth Spa Hotel misafirleri, ücretli olarak ise; sauna, muz, bowling, su kayağı, çamaşırhane, katamaran, doktor, binicilik, masaj, yelkenli, tenis, ve berber hizmetlerinden faydalanabiliyor. Açık ve kapalı birden fazla havuzu da tesis bünyesinde barındıran Queen Elizabeth Spa Hotel, sahilde misafirlerine özel platformu da unutmamış! Tüm bu hizmetler karşılığı, Queen Elizabeth Spa Hotel de bir gece konaklamanın, kişi başı ücreti; 370 Türk Lirası.

Amara Dolce Vita

2011 yılında bir yenileme sürecine girerek, misafirlerine daha da kaliteli hizmet vermeyi amaçlayan Amara Dolce Vita, mavi bayraklı özel plajı ile birçok kişiden tam puan almayı başarıyor. Açık ve kapalı olmak üzere toplamda 7 adet havuzu tesisi bünyesinde barındıran Amara Dolce Vita, misafirlerine unutulamayacak bir tatil hizmeti sunuyor. Amara Dolce Vita nın misafirlerine sunduğu, ücretsiz tatil hizmetleri içerisinde şunlar bulunuyor; Animasyon, tenis, sauna, fitness salonu, dart, jakuzi, squash ve masa tenisi. Amara Dolce Vita misafirlerinin yararlanabileceği diğer, ücretli aktiviteler ise; bilardo, masaj, bowling, SPA ve dalgıçlık eğitiminden oluşuyor. Kemer’de en iyi 5 otel tavsiyesi 2017 listemizde bulunan Amara Dolce Vita da unutulmaz bir tatil geçirmenin, kişi başı ücreti; her şey dahil, 285 Türk Lirası.

Kemer’de en iyi 5 otel tavsiyesi 2017
Kemer’de en iyi 5 otel tavsiyesi 2017

Nirvana Lagoon Villas Suites Spa

Kemer’de en iyi 5 otel tavsiyesi 2017 listemizde yer alan son otel; Nirvana Lagoon Villas Suites Spa, oluyor. 2014 yılında hizmete başlayan Nirvana Lagoon Villas Suites Spa, 501 odalık misafir ağırlama kapasitesi ile dikkatleri üzerine çekiyor. Toplamda 152 bin metrekare alan üzerine kurulu olan Nirvana Lagoon Villas Suites Spa, denize sıfır konumu ile de eşsiz bir konaklamayı misafirlerine vaat ediyor. Yaklaşık 1 kilometre uzunluğundaki sahilinde, misafirlerine özel iskelesi de bulunan Nirvana Lagoon Villas Suites Spa, çakıl taşlı plajı ile kimilerini hayal kırıklığına uğratıyor. Misafirlerine ücretsiz olarak; animasyon, basketbol, hamam, canlı müzik, sauna, masa tenisi ve dart gibi aktiviteler sunan Nirvana Lagoon Villas Suites Spa, aynı zamanda misafirlerine ücretli olarak; banan, bowling, jetski, masaj, sörf, kano, bilardo, katamaran ve deniz bisikleti gibi hizmetlerde sunuyor. Nirvana Lagoon Villas Suites Spa da ultra her şey dahil, bir gece konaklamanın kişi başı ücreti; 333 Türk Lirası.

halilb tarafından yazılmıştır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings