Kemerde otel tavsiyesi

Kemerde otel tavsiyesi

En gözde otellerin bulunduğu tatil mekanlarından bir tanesi de Antalya’nın Kemer beldesi olmakta. Unutulmaz bir tatil imkanına sahip olacağınız Kemer’de otel tavsiyesi ile son derece konforlu ve benzersiz bir tatil dönemi geçireceksiniz. Hem ailelere hem de çoğunluklu arkadaş gruplarına özel uygun ve son derece bol aktiviteleri ile konforlu otel tavsiyeleri doğrultusunda mükemmel bir tatil sizleri bekliyor.

Önerilen 5 yıldızlı oteller

Kemerde otel tavsiyesi

Amara Dolce Vita Otel Tavsiyesi

Yerli ve yabancı alkol çeşitleri ile 3 öğün açık büfe servisi bulunmaktadır. 24 saat ücretsiz yiyecek ve içeceklerden faydalanabilmektesiniz.

Otel kapsamında bulunan Fellini a la carte sadece ücretsiz restorantı hizmeti veren restoranlardandır. Otelde bulunan mini bar her gün soft içecekler ile doldurulmaktadır.

Hava alanına 75 km uzaklıkta bulunan otel merkeze 58 km uzaklıkta yapılandırılmıştır. Yapısında özel iskelesi bulunan tatil oteli denize 0 mesafede bulunmakta.

hizmet bakımından geniş kapsamlı tasarlanan hotel açık havuzu, açık restoranı, kuaför, bedensel engelli odası, kapalı havuz, tiyatro, market, 9 adet restorant, bar, konferans salonu  ve su kaydırağı bulundurmaktadır.

Ücretli olarak sunulan aktiviteler masaj, bilardo, SPA,bowling ve dalgıç okulu olmakta.

Ücretsiz olan aktiviteler ise animasyon, fitness, masa tenisi, su kaydırağı, sauna, hamam jakuzi ve benzeri hizmetlerdir. Çocuklar için ise çocuk havuzu, çocuk parkı ve çocuk kulübü aktiviteleri bulunmaktadır. Bebekli aileler için bebek bakım hizmeti sağlanmaktadır.

Alkoçlar Kemer Oteli Tavsiyesi

Havaalanına 50 km uzaklık mesafesinde bulunan Alkoçlar Kemer Oteli

 şehir merkezine 300 m uzaklıkta konumlandırılmıştır. Denize 0 mesafede bulunan otel 330 odadan oluşmaktadır.

Tesis hizmetleri kapsamında 3 adet restorant, açık havuz, kapalı havuz, açık restoran, bar, konferans salonu, su kaydırağı bulundurmaktadır.

Ücretsiz aktiviteler ise animasyon, beach voley, dart sauna, hamam, bowling, fitness ve daha bir çok aktivite tesis kapsamında ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Otel tavsiyeleri arasında hem fiyat bakımından hem de hizmet bakımından tavsiye edilebilecek nitelikte yapıya sahiptir.

Ücretli aktiviteleri arasında ise masaj, bilardo, oyun salonu bulunmaktadır. Bebeği olan çiftler için özel ücretli olarak bebek bakım hizmeti gerçekleştirilmektedir.

Amara Wing Resort Otel Tavsiyesi

Sınırsız olarak sunulan taze sıkılmış portakal suyu hizmeti ile dilediğiniz vakit 3 öğün yemek hizmetinden faydalana bilmektesiniz. Restorantlar kapsamında sürekli olarak rezervasyon yaptırmak gerekmektedir. 24 saat yerli ve yabancılara özel içki ve yemek servisi bulunmaktadır. Alkollü ve alkolsüz her çeşit içecek mevcuttur.

Ara öğünlerde kahve ve pasta sunumları bulunmaktadır. Sahil ve havuz etrafında soğuk meyveler, dondurmalar, yiyecekler bulunmaktadır. Hava alanına 55 km uzaklıkta bulunan otel şehir merkezine 1 km uzaklıkta yapılandırılmıştır. Otel tavsiyeleri arasında oldukça tercih edilen nitelikte olması ile denize 0 mesafede konumlandırılmıştır.

Doktor, otopark, hava alanı servisi, asansör, açık ve kapalı havuz,restorant, güzellik salonu, su kaydırağı, market, araç kiralama, bar, fotoğrafçı ve daha bir çok hizmet tesis kapsamında hizmet vermektedir.

Ücretsiz aktiviteler bakımından geniş yelpazeli olan otel müessesesi animasyon, sauna, kano, voleybol, disco, internet kafe, jakuzi, mini futbol, teniz, fitness, su kaydırağı, canlı eğlence ve daha bir çok kapsamda hizmet vermektedir.

Ücretli olarak ise banana, katamaran, dalgıçlık okulu, masaj, jetski, paraşüt ve daha bir çok alanda ücretli hizmetler bulunmaktadır. Oldukça lüks hizmetler sunan kaliteli Kemerde otel tavsiyesi arasında öncülük eden firmalardan bir tanesidir.

halilb tarafından yazılmıştır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir