in

Konya Düğün Salonları Tavsiyesi

Atiker de Luxe – Konya Düğün Salonları Tavsiyesi

Geniş kapasitesi ile büyük düğünler için ideal olan mekan aynı zamanda Konya’da en iyi düğün salonları arasında yer alıyor. Yemekli paketlerin minimum kişi başı 50 – 80 Türk Lirası arasında değiştiği düğün salonunda, her türlü organizasyonda içiniz rahat olabilir. Profesyonel ekibi ile işi şansa bırakmayan Atiker de Luxe düğün salonu, açık alan seçeneği ile kır düğünü isteyen gelin ve damat adaylarına da mükemmel bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor.

Rixos Konya – Konya Düğün Salonları Tavsiyesi

Konya’da en iyi düğün salonları denilince akla ilk gelen yerlerden biri de Rixos Konya hiç şüphesiz. Düğününüzü sorunsuz bir şekilde yapabileceğiniz mekanda ışıklandırma ve dekorasyon tam da istediğiniz gibi olacak. 50 – 80 Türk Lirası arasında değişen yemekli organizasyon fiyatları ile Rixos Konya, 1000 kişiye kadar olan davetlerinizde yanınızda olacak.

Dergah Otel – Konya Düğün Salonları Tavsiyesi

Konya Düğün Salonları Tavsiyesi olarak karşımıza çıkan son düğün salonu tavsiyesi de Dergah Otel. Mevlana Müzesi’nin karşısındaki konumu ile rahat bulunabilirliği ve 150 kişiye kadar olan kapasitesi ile küçük düğünler için ideal bir düğün mekanı. Açık – kapalı mekan seçeneği ve yemekli davet seçenekleri mevcut olan düğün salonunda yemekli davetler kişi başı 50 – 80 Türk Lirası arasında seyrediyor. Düğün öncesinde sunduğu menü tanıtımı ve menü değişimi seçenekleri ile en mutlu gününüzde işinizi şansa bırakmayacaksınız. Dergah Otel profesyonel ekibi ile size ve davetlilerinize unutulmaz bir düğün yaşatacak.

halilb tarafından yazılmıştır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings