Konya Düğün Salonları Tavsiyesi

Atiker de Luxe – Konya Düğün Salonları Tavsiyesi

Geniş kapasitesi ile büyük düğünler için ideal olan mekan aynı zamanda Konya’da en iyi düğün salonları arasında yer alıyor. Yemekli paketlerin minimum kişi başı 50 – 80 Türk Lirası arasında değiştiği düğün salonunda, her türlü organizasyonda içiniz rahat olabilir. Profesyonel ekibi ile işi şansa bırakmayan Atiker de Luxe düğün salonu, açık alan seçeneği ile kır düğünü isteyen gelin ve damat adaylarına da mükemmel bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor.

Rixos Konya – Konya Düğün Salonları Tavsiyesi

Konya’da en iyi düğün salonları denilince akla ilk gelen yerlerden biri de Rixos Konya hiç şüphesiz. Düğününüzü sorunsuz bir şekilde yapabileceğiniz mekanda ışıklandırma ve dekorasyon tam da istediğiniz gibi olacak. 50 – 80 Türk Lirası arasında değişen yemekli organizasyon fiyatları ile Rixos Konya, 1000 kişiye kadar olan davetlerinizde yanınızda olacak.

Dergah Otel – Konya Düğün Salonları Tavsiyesi

Konya Düğün Salonları Tavsiyesi olarak karşımıza çıkan son düğün salonu tavsiyesi de Dergah Otel. Mevlana Müzesi’nin karşısındaki konumu ile rahat bulunabilirliği ve 150 kişiye kadar olan kapasitesi ile küçük düğünler için ideal bir düğün mekanı. Açık – kapalı mekan seçeneği ve yemekli davet seçenekleri mevcut olan düğün salonunda yemekli davetler kişi başı 50 – 80 Türk Lirası arasında seyrediyor. Düğün öncesinde sunduğu menü tanıtımı ve menü değişimi seçenekleri ile en mutlu gününüzde işinizi şansa bırakmayacaksınız. Dergah Otel profesyonel ekibi ile size ve davetlilerinize unutulmaz bir düğün yaşatacak.

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Puan Veren Sayısı:/Ort. Puan:

Şimdiye kadar puan verilmedi! İlk değerlendiren siz olun.

Teşekkürler..

Bizi sosyal medyada takip edebilirsiniz!

Bu yazı sizin için yararlı olmadığından dolayı üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu gönderiyi nasıl iyileştirebileceğimizi söyleyin?

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle

halilb tarafından yazılmıştır

Website kurucusu ve SEO takım lideri. Uzman Tavsiyesi sitemizde sizler için tavsiye ürünlerimizi derlemekteyiz. Bu tavsiyelerimiz de en iyi ürünleri seçmeye özen göstermekteyiz.
Türkiye de tavsiye ve en iyi ürünler önerisinde bulunan bir websitesiyiz. Bu önerilerimizi alanında uzman kadromuz ile oluşturmaktayız.
En iyi tavsiye listelerimiz yukarıda da belirttiğimiz üzere her ne kadar uzman kişilerce önerilse de kişiden kişiye değişiklik gösterebildiğinden dolayı birebir hizmet almadan kullanılmamalıdır. Bu her ne olursa olsun tüm en iyi tavsiye içeriklerinde geçerlidir.