Kurban Bayramında Nerede Tatil Yapılır?

Yaklaşan Kurban Bayramı tatili için kurban bayramında nerede tatil yapılır sizler için yurt dışı ve yurt içi tavsiyelerimizi sıraladık.

Yaklaşan Kurban Bayramı için tatil planlarımızı yapmaya başladık. Yaz tatili sezonunun bitimine az zaman kaldığı şu sıralar yazında çalışanlar için iyi bir tatil fırsatı olan Kurban Bayramını en iyi şekilde değerlendirmemeliler. ”Kurban Bayramında Nereye Gidebiliriz?” Sorusu seyahat öncesi en zor ve ayrı bir kararsızlık tatil öncesi bizlere ayrı bir problem olabiliyor.  İster yurtiçi ister yurtdışı olsun sizlere sunacağımız en iyi tatil tavsiyeleri ile bu probleme son verebilirsiniz. İşte Kurban Bayramı tatilini en iyi şekilde değerlendirebileceğiniz ailenizle, eşinizle veya çok yakın arkadaşınızla gidip enerji depolayacağınız tatil yerleri.

Dilerseniz önce tatilde yurtdışı olarak nereye gidebiliriz önce onları inceleyelim.

Kurban Bayramında Nereye Gidilir?

Yeryüzündeki cennet “MALDİVLER”

(Kurban Bayramı Tatili Nereye Gidebiliriz?)

Bembeyaz kumsalı, masmavi sularıyla adeta kartpostal havasında olan Maldivler, gerek romantik gerekse huzur dolu vakit geçirmek isteyenlerin adresidir. Hindistan’ın güneyinde yer alan bu ülke deniz, güneş ve kumun ötesinde korunmuş doğa güzellikleri ile sizlerin güzel bir tatil geçirmenizi sağlayacaktır. Ayrıca Türk vatandaşlarına vize istemeyen Maldivler sizlere unutamayacağınız tatil imkanı sunmaktadır. Dünyanın en çok tercih edilen tatil listesinde ilk sıradadır.

Yunan Adaları

Ege Denizinin masmavi sularıyla Yunan adaları kesinlikle gidilmesi gereken yerlerdendir. Eğer gitmediyseniz Kurban Bayramı tatili sizin için çok güzel bir fırsat olacaktır. Vize sıkıntısı olmadan Türk damak tadına uygun lezzetleriyle ve harika doğa manzaralı ile tatilin tadına çıkaracaksınız. Ttatili çok uzaklarda aramaya gerek kalmadan Yunan adaları turlarına bakmalısınız.

Kıbrıs

Fazla masraf yapmadan ve yol yorgunu olmadan kolaylıkla vizesiz gidebileceğiniz en güzel tatil fırsatıdır. Şimdiden bayram tatili turları arasında Kıbrıs turu düzenleyecek olan birçok firma mevcuttur.

Ülkemizde Kurban Bayramı tatilini değerlendirmek isteyenler için görülmesi gereken en güzel yurt içi tatil yerleri.

Erdek

Ailece tatile çıkılacak adreslerin ilk sırasında yer alan Erdek, Bandırma’ya 40 dakika uzaklıkta Balıkesir’de bulunmaktadır. Sakin, konaklama fiyatları ile de oldukça uygun olan ve huzur bulacağınız şirin bir yerdir.

Karadeniz Turları

(Kurban Bayramı Tatili Nereye Gidebiliriz?)

Sıcaklardan bunalmış iseniz serin ve tertemiz yemyeşil dağ havasını solumak, sıcak çayın lezzetine varmak için doğru bir tercih olacaktır. Ets tur, anı tur, jolly tur şimdiden bayrama özel tatil indirimleriyle Karadeniz turu hazırlamış durumdalar. Tam bir renk cümbüşü olan Karadeniz doğası ile çalışmaktan yorulan zihniniz o karmaşık düşüncelerden tamamen boşalacaktır.

Ege ve Akdeniz Turu

(Kurban Bayramı Tatili Nereye Gidebiliriz?)

Hem denizin hem tarihin tadını Assos, Bozcaada, Cunda, Ayvalık ve Likya turları ile çıkarın. Yazın en güzel güneşini kaçırdıysanız, yaz bitsin istemiyor ve tadını çıkarmak istiyorsanız Ege ve Akdeniz turu Kurban Bayramı tatilinde sizin için en ideal olan tatil fırsatıdır. Mavinin her tonu bu turla görebilir ve buz gibi denizin yaz bitmeden tadını çıkarabilirsiniz.

Safranbolu ve Yedi Göller Turu

Kurban Bayramında hem aile ziyareti hem de tatil yapmak, ikisini de kaçırmak istemeyenlere göre ideal bir fikirdir. Doğanın her tonuna rastlayacağınız, İstanbul’ a yakın ve fazla para harcamadan az zamanda çok yer görebileceğiniz adreslerdendir. Ayrıca ailece rahatlıkla gidebileceğiniz bir yerdir. İster kendi arabanızla ister tur firması ile istediğiniz tarihte kolaylıkla gidebilirsiniz.

Makalemizi okuyarak kurban bayramı tatilinden nereye gideceğiniz konusunda umarım fikir sahibi olmuşsunuzdur.

halilb tarafından yazılmıştır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir