En İyi Led TV Tavsiyesi

Bu makalemizde en iyi led tv almak isteyenler için, led tv tavsiyesi ve hangi led tv almalıyım gibi sorularınızı giderecek led tv öneri listemizi sıraladık. Aklınıza takılan tüm sorularınızın cevaplarını bularak en doğru ve güvenilir tercih yapmanızı sağlamaya çalışacağız.

Evindeki, ofisindeki ya da mekanındaki televizyonu değiştirmek isteyenler için led tv tavsiyeleri konusunda çeşitli tereddütler yaşanmaktadır. Günümüzde led tv markalarının çok olması ve yine de led tv fiyatlarının yüksek olması nedeniyle kullanıcıların kafası oldukça karışmaktadır. Hangi led tvyi almalıyım diye kendimize defalarca sorarız. Evet işte tam bu noktada ilk önceliğiniz led tvyi koymak istediğiniz odanızın boyutuna göre bir seçim yapmanız gerektiği hususudur. Küçük odalar için büyük boyutlardaki led tvler tavsiye edilmemektedir. Kişiden kişiye değişen ihtiyaç ve istekler doğrultusunda tercihinizi yapmalı, kullanmayacağınız özellik içinde led tv lere yüksek para vermemelisiniz.

Led TV Alırken Dikkat Etmeniz Gereken Hususlar

  1. Led tvnizi koymak istediğiniz odanızın boyutuna göre bir led tv almanızı tavsiye ederiz. Cihazdan iyi bir performans almanız açısından kullanım yakınlığınızı mutlaka göz önünde bulundurmalısınız.
  2. Harici bir uydu alıcı (receiver) cihazına ihtiyaç duymamanız için uydu alıcısı içerisinde olan bir led tv almanızı tavsiye ederiz. Görüntü kalabalığı ve gereksiz kablolardan kurtulmak için önemlidir.
  3. İnterneti ve sosyal medyayı etkin olarak kullanıyor iseniz ve evinizde internet bağlantınız var ise smart tv özelliği olan bir led tv almanızı tavsiye ederiz. Bu sayede sevdiklerinizle evinizin konfor ve rahatlığında sinema keyfi yaparak eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz.
  4. Günümüz itibariyle led tv fiyatları 800 TL ile 5000 TL arasındadır. Bu kapsamda en az led tv için 1500 TL para ayırmanızı, en düşük 1200 TL ile 1500 TL arasında ihtiyaçlarınızı karşılayacak türden bir led tv almanızı tavsiye ederiz.
  5. Gerek uzmanlar gerekse kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen, en çok satılan, en popüler olan lg ve samsung marka led tv almanızı tavsiye ederiz. Geniş servis ağı ile herhangi bir arıza durumunda etkin çözüm bulacağınız, kaliteli ve güvenilir markalardandır.
  6. Led tv alırken internet ortamında popüler olan herkes tarafından bilinen güvenilir ve sağlam ürün satış sitelerini (Hepsi burada, n11, hızlı al, teknosa, media markt, gitti gidiyor) tercih etmenizi veya isim yapmış firmalar ile teknoloji marketlerinden satın almanızı tavsiye ederiz.

En İyi Led Tv Hangisi?

Samsung UE-46H5373 46″ 100 Hz Dahili Uydu Alıcılı SMART FULL HD LED TV

led tv tavsiyesi 2018

Bu led tv en çok satılan led tvler arasında yer almaktadır. Dahili uydu alıcısı olması, full hd özelliği, smart tv özelliği ile 46 inç dev boyutu ile büyük salonu oturma odası olanlar için, ayrıca kafeterya, kahvehane, restaurantlar için idealdir. 1400 TL fiyatı olan bu ürünü led tv almak isteyenler için tavsiye ederiz.

LG 42LB620V 42″ 3D FULL HD LED TV

Lg firmasının 42 inç boyutundaki full hd, 3d, smart tv özelliği bulunan led tv sinema tutkunları tarafından en çok tercih edilen led tv modellerinden biridir. Şuan itibariyle 1500 TL fiyatı bulunan bu cihaz satın alındığında bir çok firma tarafından beraberinde 3 boyutlu gözlük hediyesi ile teslim edilmektedir.

LG 32LB652V 32″ 3D SMART FULL HD LED TV

lg led tv tavsiye

Küçük boyutta led tv tavsiyesi arayanlar için 32 inç (82 ekran) bir led tv var sırada. Lg marka bu led tv oturma odalarında çok büyük olmayan işyerlerinde çok tercih edilen, önerilen led tv modellerinden  biridir. 3d özelliği, smart tv ve full hd özelliği ile en çok satılan led tv listesindedir. Bugün için piyasa satış fiyatı 1200 TL civarında olup satın alınması durumunda beraberinde 3d gözlük hediye edilmektedir.

Ayrıca Philips, sony, panasonic ve Vestel marka led tvlerde oldukça güvenilir ve kaliteli firmalardır. Sharp ve premium markaları da işinizi fazlasıyla görecek led tv tavsiyelerindendir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

halilb tarafından yazılmıştır

Website kurucusu ve SEO takım lideri. Uzman Tavsiyesi sitemizde sizler için tavsiye ürünlerimizi derlemekteyiz. Bu tavsiyelerimiz de en iyi ürünleri seçmeye özen göstermekteyiz.
Türkiye de tavsiye ve en iyi ürünler önerisinde bulunan bir websitesiyiz. Bu önerilerimizi alanında uzman kadromuz ile oluşturmaktayız.
En iyi tavsiye listelerimiz yukarıda da belirttiğimiz üzere her ne kadar uzman kişilerce önerilse de kişiden kişiye değişiklik gösterebildiğinden dolayı birebir hizmet almadan kullanılmamalıdır. Bu her ne olursa olsun tüm en iyi tavsiye içeriklerinde geçerlidir.