Marmaris Otel Tavsiyeleri 2017

Türkiye’nin kıyı şeridi bir çok güzel tatil yeriyle dolu. Bu yazıda da  tatil gözdelerinden biri olan Marmaris’e bakıyoruz. Marmaris’in en güzel ve en çok pozitif yorum alan ödüllü otellerini sizler için derledik.

Marmaris Otel Tavsiyeleri 2017

D-Hotel Maris

Masmavi deniz karşısında gerçek olamayacak kadar güzel bir otel. Otel tavsiyelerimizden en güzeli olan D-Hotel Maris, yüksek beklentileri bütünüyle karşılayabilecek harika bir otel.

D-Hotel Maris, size kendinizi ayrıcalıklı hissettirecek. Rahatınız için en ufak detayın bile atlanmaması tatilde yaşayabileceğiniz kötü sürprizlerin kesinlikle önüne geçiyor. Kaldığınız süre boyunca bir rüya yaşamaya hazır olun.

D- Hotel Maris size dünyanın geri kalanını unutturacak.

Otelde konaklarken seçebileceğiniz iki konaklama tipi bulunuyor. İster oda kahvaltı ister yarım pansiyon konaklayabilirsiniz.  Otelin 2 tanesi dünya çapında ödüllü olarak 5 adet à la carte restoranı bulunuyor. Bu restoranlar rezervasyonlu ve ücretli.

Marmaris Otel Tavsiyeleri 2017

Mavi bayraklı beyaz kumsalında ise sizi Ruia restoran size türk yemeklerinin eşsiz örneklerini sunarken Nusr-et de et severleri mutlu ediyor.

Yine aynı kumsal üzerinde bulunan Bellariva Brasserie uluslar arası mutfaklardan eşsiz örnekleri sunuyor. Booking.com ve tripadvisor’a göre Marmaris bölgesinin en güzel oteli.

Dalaman Havalimanı tesise 130 KM uzaklıkta bulunuyor. İstendiği takdirde otele helikopter transfer hizmeti de mevcut. Otelde konakladığınız süre boyunca istediğiniz zaman yat da kiralayabilirsiniz.

Otel tavsiyelerimizden en güzeli olan bu tesisin her biri birbirinden güzel 5 adet kumsalı bulunuyor. Bu eşsiz tatilde her plajda farklı anılarınız olacak.

D Resort Grand Azur Marmaris

 

D Resort Grand Azur Marmaris

Otel tavsiyelerinde size rüya gibi tatil yaşatacak bir otel daha. Masmavi denizi, ilgili personeli ve harika yemekleriyle otelden çıkmak istemeyecek tatili uzatmak isteyeceksiniz. Her ayrıntının düşünüldüğü otelde 1 dakikanız bile sıkılarak geçmeyecek. Booking.com ve Tripadvisor’da en çok tavsiye edilen otellerin arasına girmeyi başarmış.

 

Dalaman Havalimanına 100 Km olan otel, Marmaris merkeze 3 Km uzaklıkta bulunuyor.

Yarım pansiyon konaklama türüne sahip otelde, içecekler ücretli. A la carte restoranlar rezervasyonlu ve ücretli.

Bir diğer konaklama türü olan Tam Pansiyon Plus’ta ise sabah, öğle, akşam yemekleri ve yanında istediğiniz yerli içecekler ücretsiz. Aynı zamanda Tam pansiyon plus konaklamalarda beş çayı ikramlarından da yararlanabilirsiniz. Otel tavsiyesine bakıldığında en güzel tatilin yaşanacağı otellerden biri olma özelliğinde.

Casa De Maris Spa & Resort Hotel

Casa De Maris Spa & Resort Hotel

Marmaris’in harika denizinin konforla aynı çatı altında oluştuğu otel tavsiyemiz, size daha uygun fiyata güzel bir tatil yaşatacak. En ufak soruna bile yer vermeyecek şekilde düşünülmüş tatilin tadını çıkarmak size kalıyor. Otel her şey dahil konseptte hizmet veriyor. A la carte restoranı ise haftanın 4 günü açık ve ücretli. Çocuklarınız için düşünülmüş eğlencelerle ne siz sıkılacaksınız ne de çocuklarınız. Otel, Bodrum Havalimanına 120 km, Dalaman Havalimanına ise 90 km uzaklıkta bulunuyor. Tripadvisor ve Booking.com gibi sitelerde aldığı yüksek puanlarla gidenlerin de gönlünü fethetmiş bir otel.

halilb tarafından yazılmıştır

Bir yorum

Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir