içinde

SevgiSevgi

Masaj Aleti Tavsiye

Günün yorgunluğunu atmak ve kendimizi daha dinç hissetmemizi sağlamak için kullandığımız masaj aletleri, fonksiyonları sebebiyle vücudumuzun birçok bölgesini rahatlatıcı etkiye sahiptirler. Hangi masaj aletini alacağınız konusunda kararsız iseniz, masaj aleti tavsiye başlıklı bu yazımız, tamda size göre..

En İyi Masaj Alet Hangisi?

Beurer MG 40 – Masaj aleti

beurer masaj aleti tavsiyeleri 2017 300x300

Vücudunuzun tüm bölgelerinde rahatça kullanabileceğiniz, bütçenizi sarsmayacak masaj aletleri arasında yer alan Beurer MG 40, vücudunuzdaki yağ ve selülit birikintilerinin erimesine de yardımcı olmaktadır. Beurer masaj aleti, kaslarınızı gevşeterek rahatlatmanın yanı sıra, günün stres ve yorgunluğunu önemli ölçüde atmanızı sağlayacaktır.
Beurer 3 fonksiyonlu masaj aletidir.

Relax Tone Titreşimli masaj aleti

Boyun, kol, bel ve bacak bölgelerinde rahatlıkla kullanabileceğiniz bir masaj aleti. Günün yorgunluğunu ve stresini azaltmak için son derece etkili olan Relax Tone, selülitlerden kurtulmanıza da ufak yardımlarda bulunur. 5 parça aparat ile satılan Relax Tone, dakikada yaklaşık 2500’den daha fazla titreşim sağlayan oof-centre axis özelliğine sahiptir. Vücudunuzun her bölgesi için uygun olduğu gibi, ayaklarınıza da masaj yapabilirsiniz. Spesifik ihtiyaçlarınıza yönelik olarak, 4 orijinal eklenti ünitesi yer almaktadır.

Medisana 88937 Isıtıcılı Masaj minderi

medisana masaj minderi 300x300

Vücudunuzun her yerinde kullanamasanız bile, oturduğunuz yerden masaj yapabileceğiniz kaliteli bir masaj minderidir. Özellikle omurilik bölgesinde daha fazla etkili olan Medisana masaj minderi sayesinde, sırt bölgesinde yer alan kaslarda önemli ölçüde rahatlama sağlar. Oturduğunuz yerden tüm sırt ve yanlardaki tüm kas bölgelerinin çalışmasını ve rahatlamasını sağlayan Medisana 88937 ısıtıcılı masaj aleti, 2 kademeli yoğunluk ayarı sayesinde kesik kesik veya sürekli olarak masaj uygular.
2 yıl üretici garantisi bulunur.

Comfort Plus DM 1010S Dijital Masaj Aleti

comfort 2017 masaj aleti tavsiyesi 300x300

Ergonomik tasarıma ve çift başlık özelliğine sahip Comfort Plus DM, aerodinamik tutma yerinin verdiği rahatlıkla, sırt, bel ve vücudunuzun diğer bölgelerine rahatlıkla ulaşır ve etkin bir rahatlama sağlar. Etkin titreşimi sayesinde, masaj yaptığınız bölgede bulunan yağların dağılmasına yardımcı olur. Güçlü fakat yumuşak vuruşu sayesinde, kan dolaşımınızı hızlandırarak kaslarınızın rahatlamasını sağlar. Kaslardaki gerilmelerin önüne geçerek, nihayetinde iyi bir uyku uyumanıza yardımcı olur.
5 kademeye kadar hız ayarı bulunan Comfort Plus, kalın, tek noktalı ve 3 noktalı masaj başlıkları ile satışa sunmuştur.

Goldmaster FML-48312 – Masaj aleti

goldmaster masaj aleti tavsiyeleri 300x300

Kan dolaşımının hızlanmasına yardımcı olarak, kas ve dokulara daha fazla oksijen gitmesini sağlar. Darbeli masaj özelliği sayesinde, daha derindeki kaslara ulaşarak yumuşamalarına olanak tanır. Çoklu masaj, noktasal masaj ve selülit masajı için, 3 ayrı masaj başlığı ile birlikte satılan GoldMaster masaj aleti, ergonomik tasarımı ve kaymaz tutma kolu sayesinde rahat bir kullanım sağlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

en iyi duşakabin markaları

En İyi Duşakabin Tavsiye, Yılın Trend Duşakabin Markaları

En İyi Mutfak Robotu

En İyi Mutfak Robotu Tavsiye