Masaüstü Bilgisayar Tavsiyesi

Masaüstü Bilgisayar Tavsiyesi

Günümüzde masaüstü bilgisayarlar geçmişe oranla daha az kullanılmaktadır. Ancak günümüzde de etkili masaüstü bilgisayarlar üretilmektedir. Örneğin Apple markası her alanda olduğu gibi bu alanda da kalitesini konuşturmayı başarmıştır. Masaüstü bilgisayar tavsiyesi isteyenler için Apple markasının ürünleri seçim aralığında olmalıdır. Bunun yanı sıra yıllardır bilgisayar üretimleri gerçekleştiren Exper, Lenovo, Samsung, Hp, Asus ve Acer gibi bilgisayar markaları da masaüstü bilgisayar üretimlerine devam etmektedir. Günümüzde dizüstü bilgisayarlar daha kullanışlı olsa da özellikle ofis ortamlarında masaüstü bilgisayarlar tercih edilmektedir. Masaüstü bilgisayar önerisi 2015 seçenekleri arasında işte bu markalar yer almakta ve milyonlarca insan da bu markaları tercih etmektedir.

Masaüstü Bilgisayar Tavsiyesi

Masaüstü bilgisayar almak istiyorum

Masaüstü bilgisayarlar evinde ya da işinde sürekli bilgisayar başında olan kişiler için avantaj sağlamaktadır. Elbette dizüstü bilgisayarlar da bu modellerin işlevini görmektedir ancak bazen masaüstü bilgisayarlar daha etkili şekilde çalışabilmektedir. Bu nedenle masaüstü bilgisayar almak istiyorum diyenlerin mutlaka geçerli sebepleri vardır. Exper DEX209 modeli üst düzey performans arayan kişiler için yeterli bir üründür. Fiyat açısından da yüksek seviye bir modeldir ve 4000 TL civarındadır. Ancak daha alt modeller arayan ve fazla ücret ödemek istemeyen kişiler içinde aynı markanın DEX162 modelini tavsiye edebiliriz. Masaüstü bilgisayar önerisi 2015 yılında da binlerce seçeneğe sahiptir.

Masaüstü bilgisayar önerisi 2015

Ülkemizde de dünyanın her noktasında olduğu gibi birçok marka bilgisayar üretimi ve satışı yapmaktadır. Bu markalar arasında en çok bilinenlerden bir tanesi de Lenovo markasıdır. Lenovo markası taşıyan bilgisayarlar her türlü ihtiyaca hitap etmektedir. Masaüstü bilgisayar almak istiyorum diyenler için Lenovo markalı ürünler yeterli olabilecektir. Bunun yanı sıra normal bilgisayarlara göre daha fazla para ödeyebilecek olan kişiler de Apple markasının ürünlerini gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Birçok alanda kendini kanıtlamış olan Apple markası bilgisayar üretiminde de büyük ilgi çekmiş ve masaüstü bilgisayar tavsiyesi seçenekleri arasında ilk sıralara yerleşmeyi başarmıştır.Özellikle grafik çalışması yapan kişiler kendilerini yıllar boyunca idare edebilecek ve kullanım sırasında herhangi bir sıkıntı yaşamayacak oldukları 7000 TL civarındaki Apple Z0QX20 iMac Retina modeline göz atabilirler.

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Puan Veren Sayısı:/Ort. Puan:

Şimdiye kadar puan verilmedi! İlk değerlendiren siz olun.

Teşekkürler..

Bizi sosyal medyada takip edebilirsiniz!

Bu yazı sizin için yararlı olmadığından dolayı üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu gönderiyi nasıl iyileştirebileceğimizi söyleyin?

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle

halilb tarafından yazılmıştır

Website kurucusu ve SEO takım lideri. Uzman Tavsiyesi sitemizde sizler için tavsiye ürünlerimizi derlemekteyiz. Bu tavsiyelerimiz de en iyi ürünleri seçmeye özen göstermekteyiz.
Türkiye de tavsiye ve en iyi ürünler önerisinde bulunan bir websitesiyiz. Bu önerilerimizi alanında uzman kadromuz ile oluşturmaktayız.
En iyi tavsiye listelerimiz yukarıda da belirttiğimiz üzere her ne kadar uzman kişilerce önerilse de kişiden kişiye değişiklik gösterebildiğinden dolayı birebir hizmet almadan kullanılmamalıdır. Bu her ne olursa olsun tüm en iyi tavsiye içeriklerinde geçerlidir.