Mini Uydu Alıcı Tavsiyesi 2017

Teknolojinin gelişmesi artık eski nesil tüplü televizyonların da değişmesine yol açtı. LCD ve LED televizyonlar artık eskilerinin yerini alırken bununla beraber eski nesil görüntü kirliliğine sebep olan düşük görüntü kalitesinde yayınlar izlemenize sebep olan uydu alıcıları da değişim gösterdi. Mini uydu alıcıları sadece bir avuç büyüklüğünde olmaları sebebiyle artık ne kablolarla uğraşacaksınız ne de görüntü kirliliğine neden olacaksınız. Mini uydu alıcı tavsiyesi 2017 yazımız sayesinde şuan piyasada bulunan ve özellikleriyle fiyatı kıyaslandığında alınabilecek ürünler hakkında sizleri bilgilendireceğiz. Bu sayede vereceğiniz paranın hakkını sonuna kadar alabilecek ve daha kalitesi bir yayın izleyebileceksiniz.

Next Minix Black II FULL HD

Next Minix Black II, şuan satılmakta olan mini uydu alıcıları arasında en kaliteli ürünlerden bir tanesi olmakla birlikte 1080p görüntü kalitesinde televizyon izleyebilmenizi de sağlıyor. 8000 TV ve Radyo kanalı hafızası sunan bu mini uydu alıcısı sayesinde istediğiniz her türlü kanalı kolaylıkla listenize ekleyebilirsiniz. Çoklu uydu arama sayesinde istediğiniz kanalları farklı uydular üzerinde olsalar bile rahatlıkla aratarak kanal listenize ekleyebilirsiniz. Çeşitli Görüntü Oranları (4:3,16:9) arasında seçim yapabilir ve kullandığınız televizyon modeline göre kenarlarda siyah boşlukların kalmasını önleyebilirsiniz. 8 adet favori grubu oluşturabileceğiniz ve istediğiniz kanalları bu gruplar sayesinde daha çabuk bulabileceğiniz Next Minix Black II aynı zamanda kanallara ebeveyn kilidi atayabilme gibi özellikleri de bünyesinde barındırmaktadır. Şuan için satış fiyatı 120 TL olan Next Minix Black II modelini satın alarak istediğiniz pek çok kanalı Full HD kalitesinde seyredebilirsiniz.

Sunny 14950 Full HD-PVR+USB

Tamamen Türk kaynaklı bir firma olan Sunny, 14950 modelli mini uydu alıcısını da yine Türkiye’de üretmiştir. Sunny 14950 çoklu dil desteği, Full HD yayın yapması ve güçlü kanal kontrolü gibi pek çok özelliğiyle piyasada bulunan yüzlerce model arasından albenisi en yüksek modellerden bir tanesi olduğunu göstermektedir. 5000 kanala kadar destek sunan Sunny 14950 sizlere istediğiniz her türlü kanalı listenize eklemeniz için olanak sağlamaktadır. USB girişi bulunmakta olan Sunny 14950 USB üzerinden yazılım güncellemesi yapabilmeniz için sizlere olanak sağlamaktadır. Bu sayede firma tarafından yeni bir yazılım desteği geldiğinde sizler bunu kolaylıkla cihazlarınızda uygulayabilmektesiniz. EUP yani enerji tasarrufu standartlarına uygun bir cihaz olan Sunny 14950 verdiğiniz fiyatın hakkını verebilecek bir üründür. Tamamen Türk yapımı olan Sunny 14950 Full HD mini uydu alıcısı şuan için 85 TL fiyat etiketiyle satılmaktadır.

Dreamstar DreaMini

Dreamstar firması tarafından üretilmiş olan DreaMini uygun fiyatlı bir mini uydu alıcısı olurken pek çok özelliği kullanıcılarına sağlamaktadır. Üzerinde bulunan USB girişi üzerinden takacağınız belleğin içerisindeki video, resim ve müzik dosyalarını cihaz üzerinde oynatabilen DreaMini oldukça kullanışlıdır. 8000 kanala kadar liste oluşturmanıza olanak sağlayan Dreamstar DreaMini mini uydu alıcısı Full HD yayın izleyebilmenize olanak sağlamaktadır. Alt yazı ve ses dili desteği bulunan Dreamstar DreaMini üzerinde 8 farklı favori kanallar menüsü oluşturabilirsiniz. Otomatik kanal arama özelliği sayesinde uydu alıcılarının en zor işlerinden bir tanesi olan kanal aratmak bu cihaz için oldukça basit bir işlemdir. Kolay bir uydu kurulum arabirimi olan Dreamstar DreaMini istediğiniz uyduyu kolaylıkla kurabilmenizi sağlamaktadır. Fiyat olarak 80 TL fiyat bandından satılmakta olan cihaz oldukça kullanışlıdır. Kolay ve kullanışlı bir ara yüze sahip olan DreaMini kullanıcılarına oldukça iyi bir performans sağlamakta ve aldıkları için pişman olmalarına sebep olmamaktadır.

1 yorum

Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

halilb tarafından yazılmıştır

Website kurucusu ve SEO takım lideri. Uzman Tavsiyesi sitemizde sizler için tavsiye ürünlerimizi derlemekteyiz. Bu tavsiyelerimiz de en iyi ürünleri seçmeye özen göstermekteyiz.
Türkiye de tavsiye ve en iyi ürünler önerisinde bulunan bir websitesiyiz. Bu önerilerimizi alanında uzman kadromuz ile oluşturmaktayız.
En iyi tavsiye listelerimiz yukarıda da belirttiğimiz üzere her ne kadar uzman kişilerce önerilse de kişiden kişiye değişiklik gösterebildiğinden dolayı birebir hizmet almadan kullanılmamalıdır. Bu her ne olursa olsun tüm en iyi tavsiye içeriklerinde geçerlidir.