En İyi Mobilya Markaları Listesi

Mobilya alacakların en iyi mobilya markaları ile ünlü mobilya markaları önerileri arayanlar için en iyi ünlü mobilya markaları sıraladık.

Yeni mobilya alacakların ünlü mobilya markaları ile en iyi mobilya markaları listesi arayanları için bu yazımızda en iyi mobilya markaları sıraladık. Evini yenileyenler, yeni evlenenler veya evlenme arifesinde olanlar için mobilya tavsiyeleri hakkında siz değerli okuyuculara bilgi vermeyi amaçlıyoruz.

Evlenmeye hazırlanan ve yuva kurma telaşı içinde olan çiftleri saran en önemli meraklardan biri de mobilya ve dekorasyon meselesidir. Bu iki kavram birbirinden bağımsız olarak ele alınamaz şüphesiz ki. Farklı mobilya ve dekorasyon kreasyonlarına yönelen farklı zevklere sahip çiftler yuvalarını kurarken tatlı bir kararsızlık içinde kalabiliyorlar. Bu çiftler için en ideal mobilya ve dekorasyon alternatifleri son zamanlarda artan firmalarla çeşitlendi.

İnternet üzerinde araştırma yapıldığında sayısız doküman elde etmek; kafaları daha da karıştırıyor.

Önceliklerinizi Belirleyin!

Mobilya ve dekorasyon seçiminde önceliklerinizi belirlemeniz; arayış öncesinde size zaman kazandırır. Ne tarz bir mobilya istiyorsunuz? Nişanlınızla ortak paydada buluştuğunuz noktaları bir araya getirin.
Evin Ölçüleri çok önemli!; Her şeyden önce evinizin ölçülerini almanızda fayda var.

Neye ihtiyacınız var?

Mobilya ve dekorasyon tavsiyeleri ihtiyacınız çerçevesinde şekillenecektir.  O nedenle ihtiyaçlarınızı belirlemeniz gerekir. Evinizi bölümlere ayırarak hangi bölüm için neler yapacağınıza birlikte karar verin.  Zamanınızı en fazla geçirdiğiniz bölüme ayrı bir özen gösterin. Örneğin oturma odasında çok fazla zaman geçirecekseniz alacağınız koltuk ve kanepe gruplarının model ve renk uyumunu yine duvarlarınızın renk uyumuna uydurmanız gerekir. Ya da duvarları yeniden boyayarak size uygun-sizi dinlendirecek ve rahatlatacak Country doğal tarzını benimseyebilirsiniz. Toprak renklerinin farklı tonlarının hakim olduğu Country tarzı evler hem modası geçmeyen hem de doğal bir rahatlık sunan bir tarza sahip.

En iyi mobilya konusunda doğal bir ortam seven çiftler için tavsiyemiz Country mobilyalar olacaktır. Evlerimiz yaşamımızın büyük bir bölümünü geçirdiğimiz rahatlama konaklama barınma mekanlarımızdır. Evlerin mobilya ve dekorasyonlarında Country tarzı mobilyalar seçmek evinize mütevazi, şık doğal sıcak ve samimi bir tarz katacaktır.

Toprak rengi ve türevleri tonlara sahip Country tarzı mobilyalar natürel pastel tonlarla sizleri çok rahatlatacak. Ladin ve köknar ağaçlarından imal edilen Country Mobilyalar krem-bej rengi duvarlarla eşsiz bir uyum sağlıyor.

Ünlü Mobilya Markaları Listesi

En İyi Tarz Mobilya Markaları

 • Altıncı Cadde
 • Vivense
 • Enza Ana Sayfa
 • Ergül Mobilya

En İyi Sağlam Mobilya Markaları

 • Bursa-İnegöl Mobilyaları
 • İstikbal/Bellona
 • Doğtaş

En İyi Çocuk Mobilya Markaları

 • Çilek Mobilya
 • Caploonba Mobilya
 • Kupa Mobilya
 • Almila Mobilya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

halilb tarafından yazılmıştır

Website kurucusu ve SEO takım lideri. Uzman Tavsiyesi sitemizde sizler için tavsiye ürünlerimizi derlemekteyiz. Bu tavsiyelerimiz de en iyi ürünleri seçmeye özen göstermekteyiz.
Türkiye de tavsiye ve en iyi ürünler önerisinde bulunan bir websitesiyiz. Bu önerilerimizi alanında uzman kadromuz ile oluşturmaktayız.
En iyi tavsiye listelerimiz yukarıda da belirttiğimiz üzere her ne kadar uzman kişilerce önerilse de kişiden kişiye değişiklik gösterebildiğinden dolayı birebir hizmet almadan kullanılmamalıdır. Bu her ne olursa olsun tüm en iyi tavsiye içeriklerinde geçerlidir.