En İyi Modem Tavsiye

Bu yazımızda; en iyi modem yorumu arayanlara özel hem ucuz hem kaliteli hemde uygun öneri listesi ile modem marka tercihlerimizi sıraladık.

En İyi Modem Öneri

En kaliteli modem tavsiye konulu makalemizde sizler için en kaliteli modemlerin model ve markalarını ve özelliklerini paylaşacağız.

İnternet bağlantısının sağlanmasına aracılık eden modemler, günümüzde birçok farklı marka tarafından üretilmektedirler. Modemlerin kalite durumlarına göre bağlantıların daha güçlü olduğunu ve birçok kişi tarafından kullanıldığını söyleyebiliriz. Artık Wi-Fİ sistemlerinin yaygınlaşması ile daha ön plana çıkan bu ürünler birçok kişi tarafından da araştırılmakta. Bugün, yazımız içerisinde modem önerileri hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

Asus DSL-AC88U AC3100 Çift-Bant ADSL/VDSL Gigabit Kablosuz Modem

asus en iyi modem
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
Kablosuz Bağlantı Hızı : 900 Mbps USB Özelliği : Var
Wireless : Var Ethernet Giriş Adeti : 4 Adet
Anten Adet : 3 Anten Garanti Süresi : 36 Ay
3G/4G/LTE Desteği : 3G, 4G, LTE Router Özelliği : Var
Fiber Bağlantı : Var  

En iyi rooter markası ödülü ile sektörün zirve ismi asus bu sefer karşımıza dsl-ac88u ürünü ile çıkmakta. Ürünü biz değil kendisi anlatsın. İşte asus dsl-ac88u özellikleri; NitroQAM teknolojisi ile ister 4k video yayınlarınızda isterseniz de en yüksek çevrimiçi oyunlada takılma , donma, gecikme veya kesinti tarih olmakta, 900Mbps ye kadar hız sunamakta,ürünü hem dsl, hem ethernet hemde 3G/4G veya LTE olarak birden fazla şekilde DSL modem veya kablosuz router olarak kullanabilirsiniz.kullandığınız esnada bulunduğunuz internet gider ise diğer alternatifler yöneleri ve diğer kopan internet geldiğinde tekrar eskisine dönmektedir.ürünün paylaşımı rakipsizdir, 4T4R yani dört adet alıcısı ve dört adet vericisi ile sinyal ve kablosuz menzili muazzamdır ayrıca ürünü kendine özgün ip adresinde bulunan arayüzü ile kolayca yönetebilir hatta ağınızda bulunan kullanıcıları IP leride olmak üzere görebilir ve yönetebilirsiniz ürün hakkında daha fazla ayrıntılı bilgi için burayı tıklayabilirsiniz.

İNTERNET HIZI! İnternet hızı yüksek olan ürünlere aldanarak almadan önce lütfen türk telekom 444 1 444 numaralı çağrı merkezini arayarak bulunduğunuz yerin internet hızını öğrenin. Çünkü sizin alt yapınız 16 veya daha küçük Mbps interneti destekliyor olabilir. Bu durumda alacağınız çok kaliteli modemler pek de işinizi görmeyeceğinden orta segment bir ürün tercih edebilirsiniz.

TP-LINK Archer VR2800 2800Mbps MU-MIMO Gigabit VDSL/ADSL2+ Modem & Router

tp link modem tavsiyesi
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
Kablosuz Bağlantı Hızı : 2800 Mbps USB Özelliği : Var
Wireless : Var Ethernet Giriş Adeti : 4 Adet
Anten Adet : 4 Anten Garanti Süresi : 24 Ay
3G/4G/LTE Desteği : 3G, 4G Router Özelliği : Var
Fiber Bağlantı : Var  

Parasını hak eden bir diğer en iyi modem tavsiyemiz tp-link in Archer VR2800 serisidir. Bu serisi çok açık ara Mbps hızı dır. Toplamda 2800 Mbps hızına sahip olup 4 adet anten ve bant genişliği sayesinde mükemmel bir çekime sahiptir. Ayrıca ürü 3G ve 4G özelliğini de desteklemektedir.2 adet USB girişi bulunmakta, 5GHz Bandında 2167Mbps hıza ulaşmaktadır. Kolay kurulumu ve diğer bazı işlemleri için özel hazırlanmış mobil ygulaması ile ayrı zamanda uzaktan modeminizi kontrol de edebilirsiniz. Ürüne dair diğer bilgileri kendi sitesinde bulabilirsiniz.

Asus DSL-N16 300Mbps Ewan Fiber Modem

Daha çok bireysel, ev içerisinde kullanıma açık olan bu modem, adından da anlaşılabileceği üzere 300 Mbps hızı destekleyebilmekte. Fiber altyapısının oldukça üstünde bir kapasiteye sahip olan modem, uzun yıllarca ihtiyacınızı karşılayabilecek düzeyde. Modemin satış fiyatının ise 330 TL’den başladığını görmekteyiz.

Günümüz şartlarında en kaliteli modem tavsiye yazıları genellikle ekonomik şartlara uygun olarak yapılmaya çalışılmaktadır. Oysa bizler, daha çok altyapı şartlarına uygun uzun dönem dayanabilecek modem önerileri hakkında sizlere bilgi vermeye çalıştık.

TP-Link VR300 AC 1200 Mbps Wireless Fiber/VDSL/ADSL Modem Router

TP-Link, dünyanın önde gelen en büyük modem üretici şirketlerinden birisi olarak gösterilmekte. Ülkemizde faaliyet gösteren internet dağıtım şirketleri, üyelerinin ilk abonelik işlemlerinde kullanmaları üzerine bu markaya ait başlangıç düzeyde modem hediye etmektedir. Konumuzdaki modem oldukça güçlü donanıma sahip olup yüksek sayıdaki bilgisayarların internet erişimi alabilmelerine olanak sağlamaktadır. Fiyatı ise 500 TL’den başlamaktadır.

Airties Air 5760 1600 Mbps 11ac Adsl2+/vdsl2 Modem

Airtes, genel olarak Türk Telekom müşterileri tarafından kullanılan bir modem olarak gösterilmektedir. 400 TL’den satışa sunulan bu modem, fiber altyapısını oldukça iyi bir şekilde desteklemekte olup onlarca bilgisayara eşit oranda hız dağıtımı yapmaktadır. En kaliteli modem tavsiye yazımızda bu ürünü ekstre olarak önerebiliriz.

İnternet Sağlayıcı Tavsiye yazımızı okumanızı önemle tavsiye ederiz.

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Puan Veren Sayısı:/Ort. Puan:

Şimdiye kadar puan verilmedi! İlk değerlendiren siz olun.

Teşekkürler..

Bizi sosyal medyada takip edebilirsiniz!

Bu yazı sizin için yararlı olmadığından dolayı üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu gönderiyi nasıl iyileştirebileceğimizi söyleyin?

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle

halilb tarafından yazılmıştır

Website kurucusu ve SEO takım lideri. Uzman Tavsiyesi sitemizde sizler için tavsiye ürünlerimizi derlemekteyiz. Bu tavsiyelerimiz de en iyi ürünleri seçmeye özen göstermekteyiz.
Türkiye de tavsiye ve en iyi ürünler önerisinde bulunan bir websitesiyiz. Bu önerilerimizi alanında uzman kadromuz ile oluşturmaktayız.
En iyi tavsiye listelerimiz yukarıda da belirttiğimiz üzere her ne kadar uzman kişilerce önerilse de kişiden kişiye değişiklik gösterebildiğinden dolayı birebir hizmet almadan kullanılmamalıdır. Bu her ne olursa olsun tüm en iyi tavsiye içeriklerinde geçerlidir.