En İyi Netflix Filmleri

Bu yazımızda netflix en iyi filmler arayanlar için netflix en iyi filmler tavsiyelerimizi sıraladık. İşte en iyi netflix filmler önerilerimiz:

En İyi Netflix Filmleri

Netflix, yeni bir oluşum olmasına karşın kısa süre içerisinde milyonlarca üye kazanmış, dijital dünyanın televizyonu olarak kabul edilmiştir. Faaliyetlerini televizyon yerine tamamen internet üzerinden yürüten şirket, projeleri sayesinde gencinden yaşlısına kadar birçok kişiyi kendisine hayran etmeyi başarmıştır.

Dizileri ile daha ön planda olan platform, çıkardığı filmler sayesinde de adından bahsettirmekte. Bu nedenle bu yazımız içerisinde netflix en iyi filmler tavsiye üzerine konuşmaya çalışacağız.

6 Balooons

Netflix en iyi filmler 2018 listesinin ilk filmi 6 Balooons olduğu görülmekte. Seth adındaki başrolde yer alan karakterimizin ablası ve 2 yaşındaki kızının başından geçen olayları ve hikayeleri konu ediniyor. Hem gençlik filmi hem de dram türlerini bir arada barındırması, filmin izlenebilirlik oranının artmasına olanak sağlamakta.

Set İt Up

Tamamen 2 kadın tarafından senaryosu ve yönetmenliği yapılan Set İt Up, Netflix film listesi içerisinde kendisine ikinci sıraya taşımış durumda. Bir şirkette çalışan 2 sekterin başından geçen hikayeleri tamamen komik bir şekilde anlatan film, komedi türündeki en iyilerden birisi olarak gösteriliyor.

Alev Stangelove

En iyi Netflix filmleri içerisinde gençlik türünün daha ağır bastığını görmekteyiz. Alev Stangelove filminde genç bir çiftin cinsellik üzerine yapacakları keşif anlatılıyor. Hem kadın hem de erkeğin bekaretini kaybedecek olmaları, filmin heyecanlı ve sürükleyici olmasına olanak sağlamakta.

Ibiza

Eğlence türü mü? İşte tam size göre bir film! Ibiza, bir grup gencin çalışmak için Barselona’ya gidişini konu edinmekte. İş için gidilen şehirde kendilerini bir partiden diğerine atan gençler, kendilerini kaybederek oldukça komik bir hale düşüyorlar!

Netflix en iyi filmler tavsiye yazımızda çok da fazla spoiler vermekten kaçınarak sizlere bilgiler vermeye çalıştık. Platform içerisinde yer alan filmlerin hepsine göz atmayı unutmayınız.

halilb tarafından yazılmıştır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir