Notebook Tavsiye

Notebook Tavsiye 2017

Günümüzde dizüstü bilgisayarlar notebook adı ile de anılmaktadır. Bu bilgisayarlar akla gelebilecek her yere götürülebildiği için kişiler bu anlamda büyük avantaj kazanmaktadır. Cihazların, masaüstü bilgisayarların önüne geçmesindeki en büyük etken de budur. Durum böyle olunca kişiler notebook satın almayı tercih ederler. Notebook tavsiye 2017 listesinde de gelişmiş teknolojinin en iyi meyveleri yer almaktadır.

Laptop tavsiyesi 2017

Notebook tavsiye 2017

Son yıllarda teknoloji alanında büyük ilerleme kaydetmiş olan HP markası 2017 yılında da hünerlerini gözler önüne sermiş ve birçok elektronik cihazın yanı sıra dizüstü bilgisayarları ile de dikkatleri çekmeyi başarmıştır. Stream 11-D001NT ve Stream 11-P010NT modelleri, uygun fiyatlı ürünler arayan kişiler için son derece uygundur. Bunun yanı sıra Apple markasının her alanda rakibi haline gelen Samsung markası da dizüstü bilgisayar üretiminde öncüler arasında yer almayı başarmıştır. 800 liradan başlayarak 3000 liraya kadar ulaşabilen notebook seçenekleri ile Samsung markası da ülkemizde ve dünyada en çok notebook satan markalar arasındaki yerini almayı başarmıştır. Yüksek performans arayan kişiler Samsung’un NP910S5J-K01TR modeline göz atabilirler. Laptop tavsiyesi 2017 yılında da birçok marka için yapılabilmekte ve kişiler kendi ihtiyaçlarına uygun ürünleri oldukça kolay bir şekilde bulabilmektedir.

Laptop tavsiyesi 2017

Özellikle son yıllarda gelişen teknoloji ile elektronik cihazlarda yaşanan sayı ve işlev artışı oldukça normal bir hale gelmiştir. Dizüstü bilgisayar üretiminde de durum böyledir. Örneğin oldukça köklü bir bilgisayar markası olan ASUS, 2017 yılında da bilgisayar üretimlerine devam etmektedir. 700 liradan başlayarak 6000 liraya kadar uzanan dizüstü bilgisayar fiyatları sayesinde ASUS markası müşterilerine oldukça geniş bir ürün ağı sunmaktadır. Laptop tavsiyesi 2017 listesinde ASUS markasının K555LN-XO367H 2500 lira civarında ortalama fiyatıyla tavsiye edebiliriz.

Laptop tavsiyesi 2017

ASUS markasının yanı sıra yine yıllardır bu sektörde yer alan Lenovo markası da dizüstü bilgisayar üretiminde ilgi çekmeyi başarmıştır. Lenovo markasının ürettiği bilgisayar seçenekleri notebook tavsiye 2017 listesinde ilk sıralarda yer almayı başarmıştır. Lenovo modelleri içerisinde düşük fiyatlı ürünler bulabilirsiniz. G500 i3 modeli 1500 TL civarında bulunur. Eğer markanın performans ürünlerine göz atıyorsanız, 3000 TL’ye yakın L510P i7 modeli daha çok işinize yarar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

halilb tarafından yazılmıştır

Website kurucusu ve SEO takım lideri. Uzman Tavsiyesi sitemizde sizler için tavsiye ürünlerimizi derlemekteyiz. Bu tavsiyelerimiz de en iyi ürünleri seçmeye özen göstermekteyiz.
Türkiye de tavsiye ve en iyi ürünler önerisinde bulunan bir websitesiyiz. Bu önerilerimizi alanında uzman kadromuz ile oluşturmaktayız.
En iyi tavsiye listelerimiz yukarıda da belirttiğimiz üzere her ne kadar uzman kişilerce önerilse de kişiden kişiye değişiklik gösterebildiğinden dolayı birebir hizmet almadan kullanılmamalıdır. Bu her ne olursa olsun tüm en iyi tavsiye içeriklerinde geçerlidir.