Oda nemlendirici tavsiye

En iyi oda nemlendirici tavsiye

Oda nemlendiricileri, kuru bir havaya sahip olan odalar için büyük önem teşkil etmektedir. Bulunduğunuz odanın kuru olması, nem oranının olması gerekenden çok daha az olması, bir takım solunum yolu enfeksiyonlarının görülmesine, baş ağrılarına ve hatta strese neden olabilir. Bu nedenle nem oranı az olan bir odada yaşıyorsanız, yapmanız gereken seçeneklerden birisi de, oda nemlendiricisi kullanmaktır. Oda nemlendiricilerin yararları yerine, bu yazımızda oda nemlendirici tavsiyesi 2018 yılına uyarlanarak yapılacaktır.

Çocuğunuzun sağlığı için oda nemlendirici gerekli mi? ayrıntılar için tıklayınız.

Discover Hava Nemlendirici

Hava nemlendirici  tavsiye başlığında tavsiye edeceğimiz ilk nemlendiricilerden birisi, Discover Hava nemlendiricidir. Hava nemlendirici özelliğinin yanı sıra, oda parfümü ve hava temizleme gibi görevleri de yerine getiren bu nemlendirici, 220 Volt elektrikle yani evinizdeki prizler ile çalışır.
Kapalı alanlarda havanın kalitesini koruyan, ekonomik ve etkili bir çözümdür. Dekoratif yapısı ile, bulunduğunuz odayı nemlendirir, kokusunu değiştirir ve havanın önemli bir bölümünü temizler. Musluk suyu ile kullanabileceğiniz oda nemlendirici Discover, ortalama olarak 50 TL’ye satılmaktadır.

oda nemlendirici tavsiyesi

Beurer LB12 Mini

Ofis ve evler için ideal hava nemlendiricileri arasında yer alan Beurer LB12, sessiz çalışma sistemi ile yatak odasında bile rahatlıkla kullanılabilir. 20 m2’ye kadar odalar için uygun olan nemlendirici, seyahet için saklama çantası ile birlikte satılmaktadır. Tamamen çıkarabileceğiniz parçaları sayesinde, bulaşık makinesinde yıkanmaya uygundur. Ortalama piyasa satış fiyatı, 150 TL civarındadır.

Oda nemlendirici tavsiyesi

Beurer marka Ürünün kullanımını içeren kısa bir video;

 

Weewell WHC752 Soğuk – Sıcak Oda nemlendirici

Sıcak ve soğuk buhar üfleme özelliğine sahip olan cihaz, kendine özgü tasarımı ile de bulunduğu ortama farklı bir hava katıyor. Ultrasonik oda nemlendiricisi, ister iş yerinizde, isterseniz evinizde, ideal nem oranının sağlanmasına yardımcı oluyor. Aynı zamanda iyonik hava temizleyicisi sayesinde, bulunduğunuz ortamın havasını temizler.
Otomatik özelliği sayesinde, odanızın nem oranını ister sıcak buhar ile, ister soğuk buhar ile istediğiniz ayarda kontrol altına alır. İçerisinde su bitmesi durumunda otomatik olarak kapanma özelliğine sahip olan hava nemlendirici, uzaktan kumandası sayesinde ayrı bir konfor sunar. LCD ekranı sayesinde ise, tasarımsal açıdan estetik bir görüntü sunar. Farklı ayarları ile, cihazın çalışma süresini ve hangi özelliklerde çalışması gerektiğini rahatlıkla ayarlayabilirsiniz. Cihazın ortalama satış fiyatı, 275 TL civarındadır.

Loobex Dijital Zaman Ayarlı Oda Nemlendirici

Oda nemlendirici tavsiyesi başlığımız altındaki bir diğer tavsiyemiz ise, Dijital ekrana sahip olan ve zaman ayarlama özelliği bulunan, Loobex Dijital oda nemlendiricidir. Ortalama satış fiyatı 175 ile 200 TL arasında olan Loobex oda nemlendirici, buharlandırma seviyesini ve nem oranını takip edebilme imkanı sunar. Havada bulunan statik elektrik yükünü azaltarak, havanın kalitesini artırır. Su azaldığında uyarı özelliğinin yanı sıra, su bittiğinde otomatik olarak kapanma özelliğine de sahiptir.

buhar makinesi tavsiye

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Puan Veren Sayısı:/Ort. Puan:

Şimdiye kadar puan verilmedi! İlk değerlendiren siz olun.

Teşekkürler..

Bizi sosyal medyada takip edebilirsiniz!

Bu yazı sizin için yararlı olmadığından dolayı üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu gönderiyi nasıl iyileştirebileceğimizi söyleyin?

Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Ugur Ruzgar
Ugur Ruzgar
5 yıl önce

Merhabalar,

Tavsiyenize uyup bende Discover Sihirli Küre aldım. Aslında yapı marketlerde bu ürüne rastlıyordum fakat almamıştım. Ürün içerisinden özel bir solüsyon çıkıyor. Bu solüsyon ile ister bulunduğunuz ortamı kokulandırabiliyor, isterseniz de solüsyon katmadan kullanabiliyorsunuz. Her halukarda ortamı nemlendiriyor. Buradaki görseldeki ürün ışıksız benim aldığım ürünün altında ışıklı tablasıda var. Bu sayede hoş bir görüntü veriyor. Geceleri ise gece lambası olarak kullanabiliyorsunuz. Evimize gelen misafirlerimizinde hemen dikkatini çekiyor, çünkü gerçekten çok dekoratif bir ürün. Çalışırken de çok hoş görünüyor.
Bizimde başımıza gelen kaloriferli evlerdeki havanın kuruması olayını bu cihazla çözdük.

halilb tarafından yazılmıştır

Website kurucusu ve SEO takım lideri. Uzman Tavsiyesi sitemizde sizler için tavsiye ürünlerimizi derlemekteyiz. Bu tavsiyelerimiz de en iyi ürünleri seçmeye özen göstermekteyiz.
Türkiye de tavsiye ve en iyi ürünler önerisinde bulunan bir websitesiyiz. Bu önerilerimizi alanında uzman kadromuz ile oluşturmaktayız.
En iyi tavsiye listelerimiz yukarıda da belirttiğimiz üzere her ne kadar uzman kişilerce önerilse de kişiden kişiye değişiklik gösterebildiğinden dolayı birebir hizmet almadan kullanılmamalıdır. Bu her ne olursa olsun tüm en iyi tavsiye içeriklerinde geçerlidir.