içinde

Öğrenci işi araba tavsiyesi

Öğrenci işi araba tavsiyesi

Öğrenci işi araba tavsiyesi 2017

Araba, büyük şehirde yaşayan pek çok kişi için artık oldukça önemli bir ihtiyaç haline geldi. Öğrenciler için de bir ihtiyaç olan arabalar fiyatları ile pek çok öğrenciye alması ve kullanması imkânsız gibi görünür ama bazı arabalar için bu durum geçerli değildir. Öğrenci işi araba tavsiyesi de bulunmakta ve bunu pek az kişi bilmektedir. Sizler için sunduğumuz araba önerileri ile siz de öğrenci cebinize uygun arabayı bulabilir ve az masraf ederek rahatlığa kavuşabilirsiniz. Öğrenci işi araba tavsiyesi konumuzda fiyatı ucuz olan ve az yakan güzel öğrenci işi arabaları inceleyeceğiz.

Daihatsu Cuore

Öğrenci işi araba tavsiyesi
Öğrenci işi araba tavsiyesi

Az yakan ve kendinden beklenmeyecek performansı ayaklarınıza getiren araba, Daihatsu Cuore. Öğrenci arabası tanımı olarak gösterilebilecek olan Cuore, Japon mühendisliğinin Türkiye’de pek de bilinmeyen bir ürünü diyebiliriz. Tasarruf canavarı desek hata olmayacak bu araç, 3.8 litrelik yakıt tüketimi ile gönüllere taht kuruyor. ABS, klima ve hava yastığı özellikleri de fiyatına göre oldukça iyi özellikler. Boyutları ile park sorununu ortadan kaldıran ve mükemmel bir şehir aracı olan Daihatsu Cuore, 91 tork ve 58 beygir gücünde. Ağırlığına oranla oldukça güçlü bir araç olan Daihatsu Cuore ile hem alırken çok para harcamayacaksınız hem de kullanırken. Tüm bu özellikleri ile en uygun öğrenci işi araba tavsiyesi olarak Daihatsu Cuore’yi rahatlıkla söyleyebiliriz.

 

Ford KA

Öğrenci işi araba tavsiyesi
Öğrenci işi araba tavsiyesi

Küçük boyutlu şehir arabalarından biri olan Ford KA, öğrencilerin sıklıkla tercih ettiği modellerden biri. Fiyatının 20bin Türk Lirası altında oluşu ve düşük yakıt tüketimi ile kendini sevdiren Ford KA, tasarımı ile de gençlere hitap ediyor. Öğrenci işi araba tavsiyesi olarak düşünüldüğünde parça fiyatları da uygun olan Ford KA, sahibini üzmeyecek araçlardan biri. 50, 60 ve 70 beygir gücünde olan seçenekleri bulunan Ford KA, 3 kapılı araba severlerin de beğeneceği araçlar içinde.

 Citroen C2

citroen c2
citroen c2

Öğrenci işi arabalar arasında gösterilebilecek olan diğer bir araba da Citroen C2. Küçük boyutları ve 3 kapılı oluşu ile gençlere hitap eden Citroen C2 aynı zamanda oldukça tasarruflu da. Dizel ve benzinli seçenekleri bulunan aracın her iki seçeneği de yakıt ve performans konusunda en ufak soruna yer vermiyor ve kullanıcısını üzmüyor. Tasarımı ile de kendini sevdiren Citroen C2 modası geçmeyecek ve eskimeyecek arabalardan biri olarak görülüyor.

Suzuki Alto

ogrenci-isi-araba-tavsiyesi
ogrenci-isi-araba-tavsiyesi

Oldukça tutulan Suzuki Alto da öğrenci işi arabalar arasında. Pek çok seçeneği ile de geniş opsiyonlar sunan Suzuki Alto her ihtiyacı karşılayabilecek türden bir araba denebilir. 3 ya da 5 kapılı seçenekten, düz ve otomatik vitese seçimlerde özgürlük tanıyan Suzuki Alto, diğer öğrenci işi arabalar gibi boyutu ile kendini sevdiriyor. Yakıt tüketimi ile de cimri olan Suzuki Alto her yönüyle cebinizin dostu olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En iyi valiz markaları

En İyi Seyahat Valizi Tavsiye

Nemlendirici tavsiyesi

En İyi Nemlendirici Krem Tavsiye