Online İngilizce Kursu Tavsiyeleri

Online İngilizce Kursu Tavsiyeleri (2017)

Yabancı dil öğrenmek, kültürler arası farklılıkları tanımak ve aynı zamanda kişinin kendisini geliştirmek adına önemli bir vasıf kazanmaktır. Özellikle planlarınız dahilindeki işler için yabancı dil edinmek istiyorsanız, yapacağınız seçimler oldukça önemli bir yer tutacaktır. Zira etkin bir biçimde İngilizce öğrenerek, farklı iş ortamlarında çalışma imkanınızı artırmanız mümkün. Bu yazımızda sizlere, başarılı bir şekilde İngilizce öğretecek, Online İngilizce Kursu tavsiyeleri hakkında bilgiler sunup, bir takım tavsiyelerde bulunacağız.

Online İngilizce Kursu Tavsiyeleri; EnglishLive

Dünya genelinde yaklaşık 20 milyon öğrencisi bulunan English Live, seçkin öğretmen kadrosu ile dünyanın en büyük online İngilizce dil kurslarından birisidir. Sertifikalı eğitimciler ile, İngilizce öğrenmenin ayrıcalığını daha farklı yaşayacağınız online okul, son yıllarda adından fazlasıyla söz ettirerek adeta güvenin adresi olmuş durumda. Online İngilizce kursunuzu tamamen tamamladıktan sonra, tüm dünyada geçerli diplomanızı alabilirsiniz.
1965 yılından beri faaliyetlerine devam eden English Live, öğrencilerine önce özgüven, sonrasında eğitim anlayışını benimseterek eğitimlerine devam ediyor. 7/24 online ulaşım imkanı sunan eğitim merkezi, canlı öğretmenler tarafından online dersler sunmaktadır.

Engoo Online İngilizce Kursu

Dünya üzerinde yaklaşık 3 milyon öğrencisi ile, en iyi online İngilizce kursları arasında yer almaktadır. 2012 yılından beri Japonya’dan hizmet veren eğitim merkezi, kısa sürede dünya üzerinde yüz binlerce öğrenciye ulaşmayı başarmıştır.
Öğrencileri ile 25 dakikalık Skype dersleri ile, online hizmet sunmaktadır. Engoo bünyesinde ise, tasm 6 bin özel eğitim almış öğretmeni ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Öğretmenler arasından dilediğini seçebilir ve eğitim almaya başlayabilirsiniz. Ücretli eğitim sunarken, ücretsiz ders meteryallerinden de yararlanma imkanı sunmaktadır. Ayrıca, dilediğiniz kadar ders alma şansınızda bulunmaktadır. Engoo online İngilizce kursu aynı zamanda, kendi programınızı oluşturma imkanı sunarak, ister daha rahat bir eğitimi daha uzun zamana yayarak, isterseniz yoğun bir eğitim alarak tamamlamanıza olanak tanımaktadır.

Busuu Online İngilizce Kursu Tavsiyesi

Online İngilizce Kursu

Tam dil kursları kapsamında, gerek iş ve seyahat, gerekse günlük hayat üzerine birçok kategori de İngilizce kursu vermektedir. Dünya genelinde yaklaşık olarak, 30 milyon öğrencisi ile en büyük online kurslar arasında yer almaktadır. Geniş kapsamlı online İngilizce kursu sayesinde, kısa sürede İngilizce öğrenmeyi vaat eden iddialı bir sanal kurs olan Busuu, son yılların en çok rağbet edilen kursları arasında yer almaktadır. Farklı programlar ve seçenekler ile, kısa sürede İngilizce öğretmeyi vaat eden nadir sanal kurslar arasında yer almaktadır.

Wse Online İngilizce Kursu

Yine en tanınmış İngilizce kursları arasında yer alan Wse, dersleri sizin zamanınıza uygun şekilde seçmenize imkan tanıyor. Ana dili İngilizce olan eğitmenler eşliğinde, internet üzerinden online olarak ders almanızı sağlıyor. Dünya genelinde yaklaşık 2.5 milyon öğrenci, Wse üzerinden online İngilizce kursu almaktadır.

1 yorum

Yorum Yap
  1. Duolingo sitesinin platformu çok güzel, 2018 yılı için yeni bir dil öğrenmek isteyenlere büyük kolaylık. Yabancı dil öğrenmek isteyenler duolingo yu ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

halilb tarafından yazılmıştır

Website kurucusu ve SEO takım lideri. Uzman Tavsiyesi sitemizde sizler için tavsiye ürünlerimizi derlemekteyiz. Bu tavsiyelerimiz de en iyi ürünleri seçmeye özen göstermekteyiz.
Türkiye de tavsiye ve en iyi ürünler önerisinde bulunan bir websitesiyiz. Bu önerilerimizi alanında uzman kadromuz ile oluşturmaktayız.
En iyi tavsiye listelerimiz yukarıda da belirttiğimiz üzere her ne kadar uzman kişilerce önerilse de kişiden kişiye değişiklik gösterebildiğinden dolayı birebir hizmet almadan kullanılmamalıdır. Bu her ne olursa olsun tüm en iyi tavsiye içeriklerinde geçerlidir.