Oyun için Laptop Tavsiyeleri

Oyun için Laptop Tavsiyeleri

Oyun için Laptop Tavsiyeleri konumuz size oyun için alabileceğiniz en iyi laptopu alma konusunda fikir vereceğini umut ediyoruz. Oyunların grafik ve eklenti özellikleri güncellendikçe bu oyunları karşılayabilen bilgisayarların miktarı azalıyor. Yeni nesil laptoplar çoğunlukla gelişmiş oyunları oynarken bir problem yaratmaz. Ancak maksimim verimlilik ve kalite için sizlere bazı laptopları tavsiye edeceğiz. İşte oyun için sizlere tavsiye edebileceğimiz laptoplar:

MSI GT80 2QE TITAN SLI

MSI’nin bu güçlü bilgisayarı tam oyun oynamak için üretilmiş bir modeldir. Oyun meraklılarının kullandığı bu bilgisayarın fiyatı ve özellikleri dudak uçuklatır. 5. nesil İntel Core i7 işlemcisi olan laptopun grafik performansı harikadır. Teknik Özellikleri:

İşlemci modeli: 5. nesil Intel Core i7 5950HQ

Ekran kart: 8 GB

Sistem belleği: 32 GB RAM

Ekran boyutu: 18.4 inç

Fiyatı: 15.000 lira

Asus ROG GL771JW-TS71

Asus’un ROG serisi oyun severler için üretilmiştir. Bu modelin özelliği gelişmiş soğutma teknolojisine sahip ve yüksek performansta uzun süre kullanabilirsiniz.  Teknik Özellikleri:

İşlemci modeli: 4. nesil Intel Core i7 4720HQ

Sistem Belleği: 16 GB RAM

Ekran boyutu:  17.3 inç

Ekran kart: 4 GB

Fiyatı: 5.000 lira

 

Lenovo Y50 Ultra HD

Ülkemizde tutulan laptop markası olan Lenovo Y50 modeli ile oyun severlerin karşısına çıkıyor. Bu modelin özelliği ekranın ultra hd olması yani 4k videoları bu ekrandan izleyebilirsiniz. Kırmızı aydınlatma sistemi ile farklılık yaratmıştır. Bunların yanında ekran yenileme hızı, ses kalitesi ve hoparlörü laptopun diğer özellikleri arasında yer alır. Teknik Özellikleri:

İşlemci modeli:  4. Nesil Intel Core i7 4710HQ

Sistem belleği: 16 GB RAM

Ekran boyutu: 15.6 inç

Ekran kartı: 4 GB

Fiyatı: 3.500 lira

Monster Semruk S7 V2.1

Monster laptop’un oyun çılgınlarına bir hediyesi olan Semruk S7 V2.1 modeli tamamen oyun meraklıları için üretilmiştir. Bu modelde hız, güç, ses, tasarım ve ekran kalitesi sizleri büyüleyecektir. Diğer laptoplardan farklı olarak yansımasız ekran teknolojisi ile ekran ışıklarını çevreye göre ayarlar ve yansıma yapmaz. Bu şekilde göz yorgunluğunu önler. Yüksek performansta kulaklık çıkışı ve hoparlöre sahip bilgisayarın 7 farklı ışıkta aydınlatma özelliği de vardır. Teknik özellikleri:

İşlemci modeli: 4. Nesil Intel Core i7 4710MQ

Ekran boyutu: 17.3 inç

Sistem belleği: 16 GB RAM

Ekran kartı:  4 GB

Fiyatı: 9.000 lira

Dell Alienware Extreme Edition A17R

Bir dönem bilgisayarların çabuk ısındığından dolayı tepki toplayan Dell yeni model bilgisayarlarında bu sorunu çözmüştür. Dell yeni laptoplarında uzun ömürlü bataryaya sahiptir. Laptopları daha uzun süreli kullanmamız için tasarlayan firma Alienware A17 ile oyun severlere uygun bir bilgisayar üretiyor. Alienware işlemci kalitesi ve full hd ekranı ile oyun tutkunlarının gözdesi durumundadır. Teknik özellikleri:

İşlemci modeli: Intel Core i7 4930MX

Ekran boyutu: 17.3

Sistem belleği: 32 GB

Ekran kartı: 8 GB

Fiyatı: 8.400 lira

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

halilb tarafından yazılmıştır

Website kurucusu ve SEO takım lideri. Uzman Tavsiyesi sitemizde sizler için tavsiye ürünlerimizi derlemekteyiz. Bu tavsiyelerimiz de en iyi ürünleri seçmeye özen göstermekteyiz.
Türkiye de tavsiye ve en iyi ürünler önerisinde bulunan bir websitesiyiz. Bu önerilerimizi alanında uzman kadromuz ile oluşturmaktayız.
En iyi tavsiye listelerimiz yukarıda da belirttiğimiz üzere her ne kadar uzman kişilerce önerilse de kişiden kişiye değişiklik gösterebildiğinden dolayı birebir hizmet almadan kullanılmamalıdır. Bu her ne olursa olsun tüm en iyi tavsiye içeriklerinde geçerlidir.