Oyun için tablet önerisi

Oyun için tablet tavsiyesi

Tabletler sayesinde günlük olarak pek çok işi halletmek mümkündür. Bu nedenle bilgisayarlara olan ihtiyaç gün geçtikçe daha da azalmaktadır. Sorunsuz olarak internete bağlanabilmesi, çok sayıda uygulamanın kullanılması ve kişilerle iletişim ihtiyacının giderilmesi nedeniyle tabletler ön plana çıkmayı başarmıştır. İçerisinde kullanılan donanımlar sayesinde tabletlerle birçok oyun uygulamasını kullanmak da mümkün hale gelmiştir.

 

En iyi tablet hangisi

Oyun için tablet önerisi

Durum böyle olduğu için yüksek performans isteyen oyunlar da tabletler için çıkartılmaktadır. Oyun için tablet önerisi vermek gerekirse birçok marka sayılabilir. Ancak kasma ya da takılma sorunları ile karşılaşmak istemiyorsanız ucuz ürünleri tercih etmemelisiniz. Ucuz modellere yönelirseniz en fazla 7 inç büyüklüğünde cihazlar alabilirsiniz. Bu cihazlarda kullanılan işlemci ve RAM daha düşük seviyelerde bulunur. Eğer uzun süreli oyun oynamayı seviyorsanız ve ısınma sorunuyla karşılaşmak istemiyorsanız iPad Air modelleri işinize yarayacaktır. Bunun yanı sıra Samsung Galaxy TAB S modelleri de performans açısından yeterli düzeydedir ve 1300 TL civarlarındadır. Tablet fiyatları ekranın büyüklüğü ve donanımsal açıdan değişiklik gösterir.

Tablet Fiyatları

150 TL’den başlayarak, 2000 TL’ye kadar çıkan çok sayıda farklı tablet modeli yer alır. Tablet fiyatları için üretici firmanın da etkisi büyüktür. Çünkü Apple gibi markalar sahip olduğu isimden ötürü cihazların fiyatlarını daha üst seviyelerde tutmayı tercih ederler. Ancak markanın üretmiş olduğu ürünlerin kullanım ömrü de fazladır.

Eğer kısa süreli performans almak istiyorsanız ve tablet üzerinde fazla işlem gerçekleştirmeyi düşünmüyorsanız Everpad DC-705 ve Piranha Zoom Tab7 modellerini satın alabilirsiniz. Cihazlar 150 TL civarlarında satış fiyatına sahiptir. Samsung tablet tavsiyesi olarak da 300 TL civarındaki fiyatıyla T113 Tab modelini önerebiliriz.

Samsung Tablet Tavsiyesi

Samsung son yıllarda kendisini yeterince geliştirmiş ve akıllı telefon öncüsü bir markadır. Oyun için tablet önerisi verirken de ilk akla gelen markalardan birisi olma özelliğine sahiptir. 7, 8 ve 10,5 inç modelleriyle her kullanıcının işine yarar fonksiyonda cihazları bulunur. Eğer ortalama bir kullanıcıysanız ve alacak olduğunuz ürüne fazla ücret ödemek istemiyorsanız 500 TL dolaylarında satışa sunulan T312 Galaxy Tab modeli sizin için iyi bir Samsung tablet tavsiyesi olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

halilb tarafından yazılmıştır

Website kurucusu ve SEO takım lideri. Uzman Tavsiyesi sitemizde sizler için tavsiye ürünlerimizi derlemekteyiz. Bu tavsiyelerimiz de en iyi ürünleri seçmeye özen göstermekteyiz.
Türkiye de tavsiye ve en iyi ürünler önerisinde bulunan bir websitesiyiz. Bu önerilerimizi alanında uzman kadromuz ile oluşturmaktayız.
En iyi tavsiye listelerimiz yukarıda da belirttiğimiz üzere her ne kadar uzman kişilerce önerilse de kişiden kişiye değişiklik gösterebildiğinden dolayı birebir hizmet almadan kullanılmamalıdır. Bu her ne olursa olsun tüm en iyi tavsiye içeriklerinde geçerlidir.