içinde

En İyi Oyun Konsolu Tavsiye

Oyun Konsolu Tavsiyesi 2017

Oyun konsolu almaya karar verdiniz fakat en iyi oyun konsolu hakkında kararsız mı kaldınız? ”oyun konsolu tavsiye” adlı yazımız size karar vermenizde yardımcı olacak. Oyun oynamak için konsollara ihtiyaç duyanlar en iyisini seçmedikçe asla eğlenceli dakikalar geçiremezler. Bu yüzden tavsiye ettiğimiz oyun konsollarını satın alarak eğlenceni tadını çıkarabilirsiniz. Aslında oyun konsolu alırken fazla bir seçeneğimiz yok. Bütün dünyada en çok kullanılan iki oyun konsolu hakkında bilgiler vereceğim. Bunlar XBOX ve PLAYSTATION cihazlarıdır. 2 oyun konsolu da dünyanın en iyileri denilebilir.

Playstation Oyun Konsolu Tavsiye

En çok tercih edilen oyun konsolu arasında Playstation ardır. 7’den 70’e Playstation hayranları olduğuna siz de şahitlik etmişsinizdir. Birçok farklı oyun Playstation ile oynanabilir. En popüler oyunun ise PES serisidir. Birçok Playstation kullanıcısı PES oyununu oynamak için bu konsolu tercih etmektedir. Biz de oynadığınız oyunlardan zevk alabilmeniz için PlayStation’u şiddetle öneriyoruz. Sony üretimi olan Playstation gerçekten bu işte çok başarılı oldu.
Playstation oyun konsolu XBOX’dan daha başarılı ve daha fazla tercih edilir. Playstation ile oynanabilecekler arasında Call of Duty ve Basketbol oyunları da vardır. Ayrıca araba yarışları üzerine harika görsellere sahip olan Playstation oyunları vardır.

Playstation 3 fiyatları ortalama olarak 600 – 700 TL’ye satılmaktadır. Playstation son serisi olan 4 ise 1600 ile 1900 TL arasında değişmektedir. N11 ve Gitti Gidiyor gibi ünlü e-ticaret mağazalarından alınan fiyat bilgileri bu yöndedir.

En İyi XBOX Oyun Konsolu Tavsiye

XBOX oyun konsolu da birçok oyun konsoluna göre başarılıdır. Sony’nin Playstation devriminden sonra bu markaya ve oyun konsoluna yaklaşan tek seçenek olmuştur. Diğerleri Playstation ile yarışamaz durumda iken XBOX kendine birçok kullanıcı bulmuştur. XBOX oyun konsolu Microsoft alt yapısı ile çalışmaktadır. Çok profesyonel bir oyun konsoludur. XBOX resmi web sitesinden Microsoft’un da güvencesi ile satın alabilirsiniz. XBOX One’da 500 GB depolama alanı vardır. Sınırsız oyunlar ile eğlencenin dibine vuracaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

QUIZ: Can You Guess What Type Of Music Each Person Is Listening To? Trivia Quiz

Ankara’da Düğün Mekanı Tavsiyesi