içinde

Profesyonel Fotoğraf Makinesi Tavsiye

Profesyonel Fotoğraf Makinesi Tavsiye

Profesyonel Fotoğraf Makinesi ile Çekim

Harika anlarınızın ölümsüzleştirilmesi için fotoğraf çekmek veya çektirmek güzel bir anı olarak hayatınızda yer alacaktır. Bu güzel anlarınızda yanınızda bulundurabileceğiniz profesyonel bir fotoğraf makinesine sahip misiniz? Eğer bir fotoğraf makinesine sahip değilseniz profesyonel bir makine satın almanızda bu tavsiyelere kulak verebilirsiniz. Profesyonel fotoğraf makinesi tavsiyelerini dinleyerek iyi bir ürün satın alırken nelere dikkat etmeniz gerektiğinin yanı sıra fiyatların karşılaştırılmasıyla da bu alandaki en sağlıklı bilgilere sahip olabilirsiniz.

Canon PowerShot serisi Profesyonel Fotoğraf Makinesi Tavsiye

Profesyonel fotoğraf makinesi dendiğinde akla gelen marka Canon oluyor. Canon PowerShot serisi ile yarı profesyonel ve tam profesyonel makineler üretmeyi sürdürüyor.

Canon Powershot SX610 Fiyatı

Bu makinelerin fiyatları ise en az 400 TL’den başlıyor. Powershot SX610 fotoğraf makinesi Gold mağazalarında 500 TL’den satışa sunuluyor.

Canon Powershot Özelikleri

Bu ürünün özellikleri arasında 18x yakınlaştırma ve Wi-Fi seçenekleri bulunuyor. 20,2 MP kamera çözünürlüğüne sahip olan ve kısa film çekmek isteyenler için ideal olan bir üründür. Bu makine aynı rakamlarda satılan diğer birçok markadan fazla seçenekler sunar. Bunlar arasında; Akıllı telefon ile fotoğraf makinesini yönetebilme, televizyonlara wi-fi özelliği ile bağlanıp fotoğrafları kontrol etme, 1080p kalitede filmler çekme, daha hızlı çekim özellikleri vardır.

Canon Powershot G7X

Canon markası yarı profesyonel bir kamera ile bunların tümünü gerçekleştirmenizi sağlarken 2.000 TL’yi bulan daha profesyonel kameraları ile de karşınızdadır. PowerShot G7X modeli diğer ürüne ek olarak daha uzun pil ömrü ve 3 inç ekranı ile Lens özellikli kamera olarak üretilmiştir. Bu ürünün bedeli Gold mağazalarında 2100 TL civarındadır.

Nikon ve Sony Profesyonel Fotoğraf Makinesi Tavsiyeleri

Nikon ve Sony markaları da profesyonel fotoğraf makinesi tavsiyelerini hak eden iki üretici firmadır. Sony 24.3 MP kamerası ile 0,06 saniyede odaklama ve çekim hızı ile tercih sebebi olmaktadır. Hassasiyetini kanıtlayan kamera hızlı takip edebilmesi ve hiçbir anı kaçırmaması ile Sony’nin en iyi fotoğraf makinesi olmuştur.

Sony A600 Profesyonel Fotoğraf Makinesi

Sony A600 olarak bilinen bu modelin fiyatı ise Vatan Bilgisayar mağazalarında 1.800 TL olarak belirlenmiştir. Nikon ise bu iki markanın yanında son yıllarda sönük kalıyor gibi görünse de en profesyonel makineleri ile satışını sürdürmektedir.

 Nikon D5200 Profesyonel Fotoğraf Makinesi

Nikon D5200 modeli 3.200 TL’lik fiyatı ile HepsiBurada üzerinden satışını sürdürürken Objektifli çekim sağlayan ürünler arasında en iyi makine olarak tercih edilebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

saç sakal traş makinesi tavsiye

Vücut, Saç ve Sakal İçin En İyi Tıraş Makinesi Tavsiye

WordPress Hosting Tavsiyesi