PubG En İyi Silahlar Tavsiye

Bu yazımızda; pubg en iyi silahlar yorumu arayanlara özel hem pubg mobile en iyi silahlar hemde pc için öneri listesi  tercihlerimizi sıraladık.

PubG de En İyi Silahlar

Başta Steam olmak üzere birçok platformda kırılması güç rekorları henüz çıkışın 3. ayında kıran PubG, Dünya’nın en iyi oyunlarından birisi olarak gösterilmekte. 50 milyonda fazla oyuncusu bulunan oyun, hem bilgisayar üzerinden hem de akıllı telefonlar ve tabletler üzerinden oynanabilmekte. Oyun, 100 kişinin çıplak bir şekilde yer yüzüne inmesi ile başlamakta. Çevrede bulunan evler içerisinden kendilerine ekipman bulmaya çalışan oyuncular, hayatta kalmak durumundadırlar. Oyun üzerine araştırma yapan kişiler için bu yazımız içerisinde pubg en iyi silahlar tavsiye üzerine konuşmaya çalışacağız. Oyun içerisinde birçok farklı silah türü olmasından dolayı öneri listemizi farklı başlıklar altında sunmaya çalışacağız.

PubG En İyi Taarruz Tüfeği Tavsiye

Pubg en iyi silah sıralaması içerisinde taarruz tüfeklerinin ayrı bir yeri bulunmaktadır. Oyunu lider olarak tamamlayabilmek için iyi bir taarruz tüfeğine ihtiyacınız olacaktır. Kullanabileceğiniz en iyi 3 taarruz tüfeği;

Groza

Sadece hava destek sandığından düşen Groza, 7,62 mm mermi ile rakiplerini paramparça yapabiliyor. Menzil konusunda AK-47’nin gerisinde kalsa da stabillik ve sprey bakımından oyuncuların tam da aradıkları bir silah haline dönüşebiliyor.

AUG

Groza gibi hava destek sandığından düşen AUG, kullanmış olduğu 5,56mm mermi ile uzun menzildeki düşmanları dahi parçalayabilmekte. M416’nın alternatifi olarak getirilen bu silah; gerek menzil gerek stabillik gerekse sprey bakımından her türlü üstünlüğü ele geçirebilmekte.

M416

Oyun içerisinde loot içerisindeki en iyi taarruz tüfeğinin M416 olduğunu söyleyebiliriz. Eklentilerinin tam olması ile birlikte hiçbir şekilde sekmeyen silah, sprey konusunda da istenilen sonuçları verebilmekte.

PubG En İyi Keskin Nişancı Tüfeği Tavsiye

Pubg en güçlü silah arayışında olan kişiler için keskin nişancı tüfeklerinden de bahsetmeye çalışacağız. Oyun içerisindeki profesyonel oyuncuların ellerinde ölüm makinelerine dönüşen keskin nişancı tüfekleri, benim de favoriler listemde yer almakta.

AVM

Hava destek sandığından düşen AVM, pubg en iyi silahlar tavsiye yazımız içerisinde oldukça önemli bir yere sahiptir. Oyun içerisinde bulunan en iyi silah olarak gösterilen AVM, kendisine özel mermilere sahiptir. Oyun içerisinde bulunan 3 seviye kask ve 3 seviye yeleği dahi tek atışta parçalayıp rakibini öldüren bu silah, usta kişiler ellerinde muhteşem işler çıkartabilmekte.

M24

Geçmişte hava destek sandığından düşen M24, yeni gelen güncellemeler ile artık oyun içerisinde yer alan lootlar içerisinde yer almakta. Pubg silah özellikleri konusunda hazırladığımız bu yazıda M24 özelliklerinden de bahsedecek olursak; 7,62 mm mermi kullanan bu silah, menzil konusunda oldukça iyi. 2 seviye yelek ve kaskı dahi delebilen bu silah, birçok kişinin favorileri arasında yer almakta.

Kar98

Oyun  içerisinde bulunan lootlar içerisinden çıkan Kar98, uzun menziline karşın oyunun sonlarına doğru yetersiz kalmaktadır. 7,62mm mermi kullanan bu silah, 8x Scope ile beraber profesyonel ellerde yine güzel işlere imza atabilmekte.

PubG En İyi Makineli Tüfek Tavsiye

Makineli tüfekler, gerek verdiği hasalar gerekse yüksek şarjör kapasitesi nedeni ile oyun içerisindeki en iyi silahları oluşturmaktadır. pubg en iyi silahlar tavsiye yazımız içerisinde bu nedenle makineli tüfeklerden de bahsetmeye çalışacağız.

M249

Oyun içerisinde bulunan tek makineli tüfeğin M249 olduğunu söyleyebiliriz. Hava destek sandığından düşen bu silah, yüksek mermi atış hasarına sahip durumda. Oldukça fazla mermi alma kapasitesine sahip olan bu silah, sanıldığı gibi çok fazla sekmemekte. 5,56 mm mermi kullanan silah, amatör kişiler tarafından dahi iyi bir şekilde kullanılabilmekte.

PubG mobil en iyi silahlar arayışında olan kişiler için de bu listemizin geçerli olduğunu söyleyebiliriz. Oyunun masaüstü üzerinde yer alan tüm özelliklerinin aynı zamanda mobilde de bulunduğunu bilmeniz gerekmekte. Yukarıda listelenen silahlardan ikisini edinen kişiler için eğer profesyoneller ise artık galibiyetin kesin olduğunu söyleyebilirim. oyunda meydana gelecek güncellemeler ile yeni bir silah çıkar ise bu listenin de güncelleneceğini belirtelim

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Puan Veren Sayısı:/Ort. Puan:

Şimdiye kadar puan verilmedi! İlk değerlendiren siz olun.

Teşekkürler..

Bizi sosyal medyada takip edebilirsiniz!

Bu yazı sizin için yararlı olmadığından dolayı üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu gönderiyi nasıl iyileştirebileceğimizi söyleyin?

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle

halilb tarafından yazılmıştır

Website kurucusu ve SEO takım lideri. Uzman Tavsiyesi sitemizde sizler için tavsiye ürünlerimizi derlemekteyiz. Bu tavsiyelerimiz de en iyi ürünleri seçmeye özen göstermekteyiz.
Türkiye de tavsiye ve en iyi ürünler önerisinde bulunan bir websitesiyiz. Bu önerilerimizi alanında uzman kadromuz ile oluşturmaktayız.
En iyi tavsiye listelerimiz yukarıda da belirttiğimiz üzere her ne kadar uzman kişilerce önerilse de kişiden kişiye değişiklik gösterebildiğinden dolayı birebir hizmet almadan kullanılmamalıdır. Bu her ne olursa olsun tüm en iyi tavsiye içeriklerinde geçerlidir.