içinde

Saç Kurutma Makinesi Tavsiye

En iyi fön makinesi

En iyi fön makinesi

Saçlarınızı kurutmak, şekil vermek amacıyla genellikle duş sonrası kullandığınız en temel cihaz hiç şüphesiz saç kurutma makinesidir. Saçlarınız uzun ya da kısa olsun, kadın, erkek veya çocuk tüm aile fertlerinin kullandığı saç kurutma makineleri çok çeşitli marka ve modelleriyle piyasada mevcuttur. Ancak her kurutma makinesi aynı işlevi yapsa da kalite açısından birbirleri arasında farklılıklar bulunmaktadır. Saç kurutma işlemi her ne kadar basit gibi görünse de saçlarınızda kırılma ve yıpranmaların meydana gelmemesi için makinenizin kalitesi, ısı verimi oldukça önemlidir. Ayrıca saç kurutma makinesinin yanında alacağınız aparatlar ile kuaföre gerek kalmadan saçlarınıza düz, dalgalı, kıvırcık şekilleri rahatlıkla evde kendiniz yapabilirsiniz.

profesyonel saç kurutma makinesi
profesyonel saç kurutma makinesi

Sayısız daha önce adını hiç duymadığınız markalar ile çok çeşitli saç kurutma makineleri vardır. Saç kurutma makinesi tavsiyelerimiz ile ihtiyacınız olan makineyi özeliklerine ve kullanımınıza göre seçerek alabilirsiniz. Öncelikli olarak fön makineleri ve saç kurutma makinelerini ayırt ederek motor gücü yüksek, ısı verimi kuvvetli olan makineleri saçımıza şekil vermek amacıyla seçmeliyiz. Motor gücü düşük saç kurutma makineleri sadece kurutma işlemi yapmakta, saçınıza şekil vermemektedir. İhtiyacınıza göre belirleyerek alacağınız saç kurutma makinelerinin özellik ve motor gücüne dikkat etmenizi öneririz.

Saç Kurutma Makinesi Tavsiyelerimiz Nelerdir?

Saçınızın en güzel şekilde görünmesi için profesyonel makineye ihtiyacınız vardır. Bu konuda ülkemizde ilk sırayı Turbobella saç kurutma makinesi almaktadır.

Turbobella Saç Kurutma Makinesi

Saç Kurutma Makinesi Tavsiye 2018
Saç Kurutma Makinesi Tavsiye 2018

Yüksek Basınç, yüksek sıcaklık, negatif ion teknolojisi, mükemmel kolaylıkla elinizi kavrayan ergonomik tasarımı, garanti koşulları ve servis imkânlarının yaygın bir şekilde hızlıca onarım fırsatı sunması ile diğer markalarla kıyaslanamayacak şekilde öndedir. 2700 Watt Turbo Charger teknolojisi ile yüksek performans, 3700 saate kadar kullanım ömrü sunmaktadır. Seramik rezistans ile kısa sürede yüksek ısı sağlamakta, yoğun ısısı sayesinde fönünüz kalıcılığını uzun süre korumaktadır. Negatif ion teknolojisi saçınızın elektriklenmesini önleyerek, kolayca şekil vermenize yardımcı olacaktır. Hava akımlarının pervanelerden geçmesi ile sessiz ve az titreşim imkanı sağlamakta, pervane yatağındaki hava akımlarının özel tasarımları sayesinde diğer gürültülü makinelere oranla %30 daha sessiz çalışmaktadır. Temizlenebilir filtre sayesinde daha uzun ömürlü kullanım sunmaktadır.

Turbobella Saç Kurutma Makinesi

Diffizör başlığı ile kıvırcık, dalgalı ve bukleli saçlara sahip olabilir, kolayca istediğiniz hacimli saçlara kavuşabilirsiniz. 2 farklı fön başlığı ile saçınıza uygulayacağınız başlığı seçebilir, hava basıncı ve ısıyı o oranda ayarlayabilirsiniz. Sağ ve sol el için tasarlanmış ön panel düğmeleri ile sizlere kolaylık sağlamaktadır.

Turbobella Saç Kurutma Makinesi

Entegre askılığı ile saç kurutma makinenizi dikey olarak asarak gereksiz yer kalabalığından kurtulabilirsiniz. Kullananların pişman olmadan aldığı, kesinlikle fiyatına değer ve profesyonel bir cihaz olduğunu söylediği, Türk malı imalat ürünü olarak piyasada adını duyurduğu beğenilen ve çok tercih edilen bir cihazdır. Bu konudasizlere gönül rahatlığı ile önereceğimiz saç kurutma makinesi tavsiyelerimizdendir. (Fiyatı: 200 TL civarında)

Etap 3200 Marathon AC Motor 2200 Watt Profesyonel Saç Kurutma Makinesi

en iyi fön makinesi
en iyi fön makinesi

Fiyatının uygunluğu, kablosunun uzunluğu, kalitesi, ısı verimi, sesiz çalışması ve saça kolay şekil vermede usta olan bu makine çok satmakta ve kullanıcılar tarafından da beğilen saç kurutma tavsiyelerimizdedir. 2400 Watt, 4 farklı ısı, 2 farklı hız seçeneği, AC İtalyan motor ve fan, termostat korumalı rezistans, geniş ağızlı başlığı bulunmaktadır. Profesyonel fön makinesi olan cihaz ile saçlarınıza zorlanmadan şekil verebilir, yıpratmadan kurutabilirsiniz. Hızlı soğuk üfleme butonu bulunmaktadır. Rahat kullanım için özel tasarlanmış, 2000 saat kullanım ömrü mevcuttur. (Fiyatı: 100 TL civarında)

Arzum AR5007 Shiny 2200W İyonlu Saç Kurutma Makinesi

Saç Kurutma Makinesi Tavsiye 2017
Saç Kurutma Makinesi Tavsiye 2017

İyon teknolojisi, 2200 W güç, difüzör, kurutma başlığı, 2 hız, 3 ısı ayarı bulunmaktadır. Doğal dalgaları canlandıran difüzör ile soğuk üfleme, dar kurutma başlığı ile etkili fön çekme işlemini kolayca yapmaktadır. Temizliğinin yıkanabilir ve değiştirilebilir filtre olmasından dolayı kullanım ömrünün uzaması, fiyatının ise bütçenize uygun olması kaliteli bir üründür. Kullanıcılar saç kurutma makinesinin ısısının  çok güçlü olmadığını, cihazın sesli çalıştığını, hız ayarını arttırdığında biraz fazla titrediğini ve bu durumdan tedirgin olduklarını söyleyerek dert yansalar da çoğunluk saç kurutma makinesinin beklentilerini karşıladığını savunmuşlardır. (Fiyatı: 70 TL civarında)

Remington AC8000 Keratin Therapy Pro

en iyi fön makinesi
remington fön makinesi

İyonik bakım özelliği ile kuru ve yıpranmış saçlarınıza bile parlaklık sağlayarak şekil veren cihaz, 2200 W uzun ömürlü AC motor, 3 ısı ve 2 hız ayarı, 3 çeşit fön başlığı aparatı ile istediğiniz başlıkla istediğiniz şekli saçınıza uygulama fırsatı vermektedir. Çıkarılabilen difüzör başlık ve kolay temizlenebilen ızgara ile makinenizi kolaylıkla ve gereken sıklıkta temizleyebilirsiniz. Hem fön hem kurutma olarak yeterli ısıyı sizlere sunan makine kesinlikle fiyatının hakkını vermektedir. Çoğu bayanın fön sonrası sıkıntısı saç elektriklenmesidir. Ancak bu cihaz ile o sorunu çözmek mümkündür. Kuaför salonlarına vereceğiniz parayı bu saç kurutma makinesine vererek yerinde ve doğru bir seçim yapmış olursunuz. Ayrıca birbirinden şık tasarımları ve renk seçenekleriyle göze hitap etmektedir. Ürün kullanıcılarında tam not ile çok sayıda olumlu yorumlar almıştır. (Fiyatı: 240,00 TL civarında)

Ceriotti dj4200 Fön Makinesi

Ceriotti fön makinesi
Ceriotti Saç Kurutma Makinesi Tavsiye

İtalyan tasarımı olan cihazın 3 metre kablo uzunluğu, 90 derece üfleme sıcaklığı, 1500-1700 W arası gücü bulunmaktadır. Avrupada sıkça kullanılan fön makinesi ülkemizde son zamanlarda yeni yeni adını duyurmuştur. Teknik servis ve arıza durumlarında yedek parça kolaylığı ile fiyatına rağmen oldukça satılmaktadır. Genelikle profesyonel olarak kuaför salonlarının tercihleri arasında yer alsa da fön işlemini evde yapmak isteyenlerin de ilk sırada yer alan tercihleri arasındadır. ( Fiyatı: 400 TL civarında)

Saç kurutma makinelerini 30-40 liradan başlayan fiyatlarla piyasada çokça görmek mümkündür. Ancak o fiyatlara alacağınız makine beklentiniz karşılamaz ve size sadece kısa süreli kullanım imkanı sağlar. Saç kurutma makinesi konusunda tercih yaparken tavsiyelerimizi dikkate alarak en doğru seçimi yapmış olacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ev Hanımlarına Kredi Veriliyor Mu

En İyi Kurutma Makinesi Tavsiye