En Güzel Sevgiliye Hediye Fikirleri

Sevgiliye ne hediye alınır bilmeyenlerin sevgiliye alınabilecek hediyeler içinde sevgiliye güzel hediyeler arasından sevgiliye en güzel hediye önerisinde bulunduk.

Sevgilisine hediye alacaklar için sevgiliye hediye fikirleri önerisinde bulunmak istedik. Yazımız içerisinde sevgiliye en güzel hediye nedir, sevgiliye hediye fikirleri nelerdir, sevgilinize hediye alırken en anlamlısı ve en mutlu olacağı hediye nasıl seçilir sorularını siz değerli çiftlerimiz ile paylaşmak istedik.

Sevgiliye Hediye Fikirleri

Sevgiliye en güzel hediye ya da sevgiliye hediye fikirleri konulu makalemizde tüm d-+ünyadan ayrı bir yere oturttuğunuz sevgililerinize alabileceğiniz en güzel hediyeleri sizler için araştırarak sevgiyi arttırmaya bir katkıda bulunmak amacıyla makalemizi kaleme aldık.

Bu makale de erkeklere alınabilecek hediyeler ve bayan sevgiliye alınacak hediyeler nelerdir önerilerde bulunacağız.

Herkes sevgilisinin nelerden hoşlandığını aşağı yukarı tahmin edebilir. Ama tüm sevgililer ortak bir hoşlanma paydasında buluşur: bu payda şüphesiz ki sürprizlerdir.

O halde beklenen ve öncesinden yoğun hazırlıklar yapılan yıldönümlerini bir kenara bırakalım ve hiç beklenmedik zamanlara yoğunlaşalım. Çünkü bu zamanlar sevgililerinizin kalplerini bir daha fethetmenize yardımcı olacak zamanlardır.

Sevgiliye En Güzel Hediye Önerileri

Evli iseniz ve hala birbiriniz deliler gibi seviyorsanız ki her çiftler için aynı şeyi söyleyemiyoruz ne yazık ki bu halde sevgilinize ilginç sürprizler yapabilirsiniz.

Mesela; evin farklı yerlerine dolduracağınız sevgi ile dolu soru sözcükleri ile süslenmiş sorular sormanız sevgilinizi heyecanlandıracaktır. Sevgilinizin hoşlanabileceğinden emin olduğunuz bir hediyeyi vermeden önce böylesi küçük sürprizler hoş olacaktır. Örneğin sevgiliniz uzun zamandır bir kitap arıyor diyelim.

Kitabı siz hissettirmeden sipariş edin. Daha sonra kitap geldiğinde sevgilinizi kitaba yönlendirecek pusulaları hazırlayabilirsiniz. Bu hem bir oyun olacaktır hem de sevgilinizin merak ve heyecanını arttıracaktır.

Sevgiliniz eve girmeden önce hazırlamış olduğunuz pusulayı görecek şekilde bir yere asarak “ hayatım! En sevdiğin kitabın adı neydi?” yazılı hoş bir notla sevgilinizi heyecanlandırabilirsiniz. “ Lütfen mutfaktaki çekmeceleri karıştır!” Sevgiliniz hemen heyecanla mutfaktaki çekmecelere yönelerek çekmeceleri karıştırınca bulacağı diğer bir notta “ Sevgilim, bu notu bulduysan doğru yoldasın demektir. Aramaya devam et! Yatak odamızda bir başka pusula bulacaksın!” yazılı bir not daha bırakın.

Koşarak yatak odasına gidecektir muhtemelen. Orda bulacağı notta şunlar yazabilir: “Sevgilim ……. Adlı kitabı çok sevdiğini biliyorum! O nedenle bu kitabı senin için sipariş ettim. Kitap oturma odamızdaki kanepenin altında!”

Çok hoş olan bu notları aldıkça daha da gülücükler açacaktır sevgilinizin yüzünde. Koşa koşa oturma odasındaki kanepenin altında kırmızı fosforlu çiçekli parlak kağıtla süslenmiş kurdeleli kutuyu açınca sevdiği kitabı gören sevgiliniz boynunuza sarılmak için sabırsızlanacaktır.

Elbette bu hediye bir kitap değil bir mücevher de olabilir. Bu durum sizin ekonomik gücünüze ve sevgilinizin hoşlandığı nesneler ile ilgilidir.

Bu önerilerimiz dışında alınabilecek diğer sevgiliye hediye fikirlerimiz ise şu şekildedir.

Erkeklere Alınabilecek Hediyeler

Yukarıda genel anlamda sevgiliye hediye fikirleri önerilerinde bulunduk. Şimdi biraz daha detaya inerek erkeklere alınabilecek hediyeler nelerdir sıralamadan şunu belirtmek isteriz. Eğer hediyenizi almanıza vakit varsa bir erkek için en iyi hediye onun ihtiyacına yönelik olduğundan ara ara sevgiliniz ile sohbet ederken veya bir çarşı vs. gezintisinde ağzından haberi olmadan ihtiyacını öğrenerek ihtiyaç duyduğu en iyi şeyi alabilirseniz erkeklere alınabilecek hediyeler araştırmasına gerek duymadan sevdiceğinizi mutluluktan uçurabilirsiniz. Eğer acil bir hediye ihtiyacınız varsa erkek sevgiliye hediye fikirleri neler olabilir hem ağır hediye isteyenler için hemde hafif hediye arayanlar için erkeklere alınabilecek hediyeler listemizi sıraladık.

Erkek Aksesuar Seti

Erkeklere Alınabilecek Hediyeler

Ağır ve pahalı bir hediye almak istiyorsanız yada sevgilinizi hediyenizin ağırlığı ile taçlandırmak istiyorsanız genellikle erkeklerin koleksiyon ve konsept aksesuarı saat, kemer, bileklik, cüzdan, yüzük veya tesbihtir. Bütçenize göre bu aksesuarların bir arada bulunabildiği erkek aksesuar setlerini tercih edebilir veya kendi setinizi oluşturabilirsiniz. Eğer sevgilinize saat, akıllı bileklik ve akıllı saat almaya karar verdiyseniz altta bulunan yazılarımızı inceleyebilirsiniz.

>En iyi erkek saat markaları
>En iyi akıllı saat
>En iyi akıllı bileklik

Parfüm

sevgiliye anlamlı hediye Parfüm

Sevgilinize yukarıdaki aksesuarlardan herhangi birisi olmaz diyenlerdenseniz o halde en çekici bulduğunuz yada kokusunu en çok yakıştırdığınız parfümü alarak sevgilinize hediye edebilirsiniz.

Kol Düğmesi

Erkeklere Alınabilecek Hediyeler:Kol Düğmesi

Erkeklere alınabilecek hediyeler kategorimizde son önerimiz  kol düğmesidir. Sevgilinizin tarzına veya kıyafetlerine uygun kol düğmesi alarak onu mutlu edebilirsiniz.

Bayan Sevgiliye Alınacak Hediyeler

Yukarıda erkek hediye önerimizde bahsettiğimiz üzere sevgiliniz bayansa fikrimiz fazla değişmemektedir. Eğer hediyenizi almanıza vakit fazla var ise bir kadın için en iyi hediye onun ihtiyacına yönelik olacaktır. Sevgiliniz ile sohbet ederken veya bir çarşı vs. gezintisinde ağzından kendisi anlamadan bir ihtiyacının olup olmadığını öğrenerek ihtiyaç duyduğu en iyi şeyi alabilirseniz kadınlara alınabilecek bayan sevgiliye alınacak hediyeler nedir araştırmadan sevdiceğinizi mutluluktan uçurabilirsiniz. Eğer acil bir hediye ihtiyacınız varsa bayan sevgiliye alınacak hediyeler neler olabilir hem ağır hediye isteyenler için hemde hafif hediye arayanlar için erkeklere alınabilecek hediyeler listemizi sıraladık.

Takı

Bayan Sevgiliye Alınacak Hediyeler-Takı

Genelde kadınlarımızın hassas noktası tabi ki de kolye, yüzük, küpe veya bilekliktir. Maddi durumu güçlü olandan maddi gücü yetersiz olana kadar her kesimden insan takı hediyesi alabilir. Lakin belirtmek istediğimiz bir husus ise kadınların en can alıcı özelliği takı olduğundan beğenmeleri de oldukça güç olacaktır. Bu hususa karşı dikkatli olunmakta fayda vardır.

Parfüm

Bayan Sevgiliye Alınacak Hediyeler-Parfüm

Erkekler gibi kadınlarında şehvetli, etkileyici veya çekici parfümlere ihtiyacı vardır. Özellikle de yaz aylarında bu ihtiyaç haliyle artmaktadır. Bayan sevgiliye alınacak hediyeler arasında en çok tercih edilir olması özellikle maddi açıdan olsa da seçimi daha kolay olduğundan kaynaklanıyor olmasıdır. Hemen hemen herkes sevgilisinin ne parfüm kullandığını veya ne tür bir parfümü arzuladığını bilmektedir.

Çanta Eşarp & Şal

Bayan Sevgiliye Alınacak Hediyeler-Çanta-Eşarp-Şal

Eğer sevgiliniz tesettürlü/muhafazakar ise hediyeniz güzel ipek bir eşarp olabilir. İlla kapalı olmasına gerek yok şal her kesim bayan takabilmektedir. Bayan sevgiliye alınacak hediyeler arasında eşarp seçeceklere önerimiz ipek olmasına, sevgilinizin sürekli kullandığı kıyafetleri ile renk uyumuna  ve dönemin modasına dikkat etmelisiniz. Ayrıca eşarp ve şal aldıysanız yanına kombin için eğer şal veya eşarp almadınız ise tek olarak bir çantada alabilirsiniz.

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Puan Veren Sayısı:/Ort. Puan:

Şimdiye kadar puan verilmedi! İlk değerlendiren siz olun.

Teşekkürler..

Bizi sosyal medyada takip edebilirsiniz!

Bu yazı sizin için yararlı olmadığından dolayı üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu gönderiyi nasıl iyileştirebileceğimizi söyleyin?

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle

Gamze BÜLBÜL tarafından yazılmıştır

Editör/İçerik Üreticisi. Uzman Tavsiyesi sitemizde, çok sayıda model arasında bütçenize ve ihtiyacınıza en uygun modele karar vermenizi kolaylaştırıyorum.
Sitemizde hem deneyim hem bilgiyi odak noktamıza alıp satın alma rehberi oluşturuyorum. Aynı zamanda hayatınızı kolaylaştıracak pratik bilgileri sunuyorum. Ürünler diğer modellerden daha zayıf özelliklere veya daha iyi özelliklere sahip olabilir. Bu noktada sunduğum bilgileri göz önünde bulundurup bütçenize ve ihtiyacınıza en uygun modele karar verebilirsiniz.