En İyi Sevgiliyle İzlenecek Film Tavsiye

Değerli çiftlerimizin değerli vakitleri için piyasada bulunan en iyi sevgiliyle izlenebilecek filmler listemizi sıraladık. İşte romantik filmler:

Sevgiliyle İzlenecek Filmler

Sevgiliyle izlenecek film, Sevgilinizle her hangi bir nedenden dolayı beraber geçirebileceğiniz bir akşam bulmuşken hayallere misafir olacak bir gecenin öncesinde mutlaka loş bir ortamda dans ve ya beraber izlenebilecek bir komedi ya da aşk filmi hayal ettiğiniz ve yaşamak istediğiniz gecenin ilk adımı olarak uygulandığı zaman eğlenceli bir geceye gideceğiniz yolu kısalttığı araştırmalar sayesinde bile kanıtlanmış.

Bende öyle yaptım ve sonuç başarılı ama öyle her film olmaz konusu, görüntü efektleri, oyuncuları gibi birçok unsura dikkat etmek lazım. Romantik ama çok dozunda sizi baymamalı daha çok eğlendirmeli.

Ben bunlardan birkaç tanesini araştırdım kendi arşivime koydum size de bir liste hazırladım acil durumlar ve bir den gelişebilecek buluşmalar için evinizde bulundursanız işinize çok yarar.

1. Not Seni Seviyorum – P.S. I Love You

2. Not Defteri – The Notebook

3. One Day – Bir Gün

4. Umut Işığım- Silver Linings Playbook

5. 50 Ilk Opucuk – 50 First Dates

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Puan Veren Sayısı:/Ort. Puan:

Şimdiye kadar puan verilmedi! İlk değerlendiren siz olun.

Teşekkürler..

Bizi sosyal medyada takip edebilirsiniz!

Bu yazı sizin için yararlı olmadığından dolayı üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu gönderiyi nasıl iyileştirebileceğimizi söyleyin?

Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
En güzel romantik filmler
7 yıl önce

Çok güzel bi liste olmuş elinize sağlık. Sevgiliyle izlenebilecek film önerisi olarak özellikle one day i tavsiye ederim.

halilb tarafından yazılmıştır

Website kurucusu ve SEO takım lideri. Uzman Tavsiyesi sitemizde sizler için tavsiye ürünlerimizi derlemekteyiz. Bu tavsiyelerimiz de en iyi ürünleri seçmeye özen göstermekteyiz.
Türkiye de tavsiye ve en iyi ürünler önerisinde bulunan bir websitesiyiz. Bu önerilerimizi alanında uzman kadromuz ile oluşturmaktayız.
En iyi tavsiye listelerimiz yukarıda da belirttiğimiz üzere her ne kadar uzman kişilerce önerilse de kişiden kişiye değişiklik gösterebildiğinden dolayı birebir hizmet almadan kullanılmamalıdır. Bu her ne olursa olsun tüm en iyi tavsiye içeriklerinde geçerlidir.